چه خواهد شد بازگشت به مدرسه نگاه کنید مانند در یوتا ؟ ترکیبی از کلاس درس آموزش از راه دور یا صرفا از راه دور, یادگیری, اگر پدر و مادر تمایل

سالت لیک سیتی — هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها اما مدرسه محلی تخته در حال حرکت به جلو با برنامه های بازگشایی مدارس عمومی این سقوط و نقشه راه در محل توسط Aug. 1.

نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول و در میان تعداد انگشت شماری از مدارس که منتشر کرده اند استراتژی های خود را, بسیاری از به نظر می رسد با تکیه به سمت ترکیبی در کلاس درس و یادگیری دیجیتال. برای پدر و مادر که ترجیح می دهند به فرستادن فرزندان خود به مدرسه و یادگیری و مناطق نیز برنامه ریزی گزینه های که صرفا آموزش از راه دور.

گرانیت مدرسه منطقه را در چارچوب بررسی آن توسط هیئت مدیره مدرسه روز شنبه را نشان می دهد بازگشت به کلاس درس و در یک برنامه منظم نیاز به معلمان و کارکنان به پوشیدن ماسک و به شدت نشان می دهد که دانش آموزان آنها را می پوشند ، اما دانش آموزانی که سوار اتوبوس مدرسه مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک, اما این است که یک دولت نیاز گفت: گرانیت سرپرست منطقه مارتین بیتس.

معلمان می خواسته می شود برای ایجاد یک مسیر موازی آموزش از راه دور به جای دانش آموزانی که نمی توانند به مدرسه بروند به دلیل بیماری و یا اگر پدر و مادر خود را احساس نا امنی در مورد فرستادن آنها به مدرسه و یا اگر بازگشت به آموزش از راه دور لازم می شود.

این به این معنی کار اضافی برای معلمان, مسلما, اما آن را به ارائه “بهینه انعطاف پذیری در صورتی که شما تا به حال شیوع در یک کلاس خاص یا سطح کلاس که شما می توانید حرکت به آموزش از راه دور گفت:” معاون سرپرست ریک آنتونی.

بیتس اشاره کرد که هر دو دولت هیئت مدیره مدرسه و حداقل یک مدرسه محلی هیئت مدیره سرگرم حرکات را که مورد نیاز دانش آموزان را به پوشیدن ماسک. حرکات شکست خورده است.

گرانیت منطقه مدرسه, تخته, آموزش و پرورش, رئیس جمهور, Karyn پهن گفت: این موضوع چالش برانگیز است چرا که کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک محافظت می کند که دانش آموزان, اما اگر دانش آموزان آنها را می پوشند معلم ایمنی می تواند به خطر بیافتد.

“ما را ایمنی نه تنها دانش آموزان بلکه کارکنان ما به طور جدی. من فقط می خواستم برای ایجاد یک توجه داشته باشید که,” او گفت:.

دانش آموزان نمی توان با استفاده از بطری های آب و مدرسه و بهداشت و تلاش خواهد شد افزایش در میان دیگر برنامه های ایمنی. جزئیات بیشتر خاص هستند آینده گفت: منطقه سخنگوی بن Horsley.

انعطاف پذیری کلید است مدیران می گویند.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که کلیدی در اینجا این است که ما در حال رفتن به آماده برای هر. اگر ما به طور کامل آنلاین و یا به طور کامل در فرد ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار است. من فکر می کنم آن را بیش از فقط گفت: “اوه ما نمی توانیم مدرسه ما رو به آنلاین’ بنابراین ما به بچه ها کامپیوتر و ارسال آنها را به خانه. ما باید به کیفیت برنامه درسی از آنجا که ما رو به نگه داشتن در حال حرکت بچه ها به جلو” گفت: Salt Lake City School District موقت سرپرست لری Madden شنبه بعد از ظهر.

دریاچه نمک منطقه مدرسه نشده نهایی برنامه های خود را اما هیئت مدیره به عنوان یک برنامه برای کودکان مدرسه ابتدایی است که در آن دانش آموزان می توان تقسیم به دو گروه که در فرد آموزش متناوب روز به جز چهارشنبه ها زمانی که همه دانش آموزان را دریافت خواهید کرد “دیجیتال پشتیبانی می کند.”

منطقه برنامه های کار با خانواده های دارای چند فرزند به طوری که آنها می توانید نگه داشتن فرزندان خود را در همان برنامه به عنوان آنجا که ممکن است. دبیرستان دانش آموزان نیز حضور در مدرسه با استفاده از یک مخلوط ،

آموزان بالا می توان به چهار گروه تقسیم به کاهش تعداد دانش آموزان در کلاس های درس.

دانش آموزان را به چهار کلاس در سه ماهه اول مدرسه که بدان معنی است که دانش آموزان و والدین را کمتر کلاس به حرکت. روز مدرسه را از 7:45 صبح تا 2:30 بعد از ظهر با کلاس 90 دقیقه طولانی است. وجود دارد خواهد بود ناهار دو دوره به کاهش تعداد دانش آموزان در کافه تریا.

چهارشنبه خواهد بود این سایت متعلق به مدرسه آماده سازی جلسات آموزش حرفه ای جوامع دیجیتال, حمایت از دانش آموزان گروه مداخله و احتمالا حرفه ای و دوره های فنی.

پس از سه ماهه اول به اتمام است, دانش آموزان خواهد حرکت خود را ب روز کلاس. امید است دولت را در برخی از نقطه بازگشت به “سبز” پاسخ فاز و یک مدرسه معمولی اما این همه بستگی دارد در این دوره از COVID-19.

پیشنهاد برنامه های ساخته شده بر اساس یک “زرد” فاز در رنگی, یوتا, آگهی هم طرح اگر چه سالت لیک سیتی همچنان در “نارنجی” فاز.

بسیاری از والدین نشان داده اند که آنها امید به اهمیت فعالیت های فوق برنامه از دست داده است در له به بازگشت به مدرسه تحت دور از شرایط عادی است.

“من می خواهم بچه های ما به صورت عادی دبیرستان تجربه به عنوان امکان پذیر است. دیدن بقیه دولت سر به سوی رقابت, من نفرت را به دیدن دریاچه نمک شهرستان منطقه مدرسه, دانش آموزان دست در این فرصت بنابراین من امیدوار هستم که ما می توانیم نگاهی که خیلی با دقت گفت:” Salt Lake City, تخته, آموزش و پرورش رئیس جمهور ملیسا فورد.

کریستوفر Gesteland مدیر غرب دبیرستان شبکه ای از مدارس خواست هیئت مدیره به ارائه راهنمایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است بنابراین خانواده ها و مدیران مدارس می تواند حرکت پیش رو با بتن بیشتر برنامه.

“من می دانم که ما همان منافع در قلب بنابراین من به دنبال به جلو به این ماجرا. من فکر می کنم ما باید در یک فضای مثبت. من فکر می کنم که ما در حال انجام ارتباط و همکاری کلیدی برای ساخت آن اتفاق می افتد” Gesteland گفت.

عضو هیئت مدیره کاترین کندی گفت: هیئت مدیره و مدیران منطقه’ برنامه نیاز به هدایت علم و اگر آموزش از راه دور یکی از ارکان اصلی برنامه های منطقه باید اطمینان حاصل شود که دانش آموزان با دسترسی به دستگاه های الکترونیکی و اتصال به اینترنت به طوری که آنها می توانید به طور کامل از شرکت در مدرسه.

در جای دیگر در سالت لیک کانتی, مناطق طرح را به روش های مختلف برای بازگشایی مدرسه.

اردن منطقه مدرسه, تخته, آموزش و پرورش, مثلا, تصویب طرح برای انجام در کلاس های حضوری از دوشنبه تا پنجشنبه رزرو جمعه به صورت آنلاین classwork کوچک-گروه آموزش و اضافی معلم مشاوره.

“این یک روز مدرسه” گفت: اردن رئیس جمهور هیئت مدیره برایس Dunford. “این یک پاسخگو در روز است. از آن خواهد شد یک فرصت برای معلمان به کار با دانش آموزان که افتاده. از آن خواهد شد یک فرصت برای گروه های کوچک فعالیت های که نیاز به کمک اضافی.”

اردن منطقه خانواده نیز باید این گزینه تنها با استفاده از آموزش آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>