چه خواهد شد شما در این بیماری همه گیر کوروناویروس? نگاهی به انتخاب خود را

روز خود شده اند مختل و زندگی احتمالا چیزی نیست که از آن استفاده می شود. شما هم در دست خود را. زمان برای خانواده است. زمان برای دوستان. زمان برای زوم و شل. زمان برای خستگی.

و بله زمان برای Netflix بکشد. یا Hulu. یا Amazon Prime. یا دیزنی Plus, HBO Go, Apple TV Plus, YouTube, TV, CBS همه دسترسی Quibi و خوب شما ایده را دریافت کنید.

Coronavirus همه گیر است مختل تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره ما. ما دیگر شیفته با زنده ورزشی, box office بازدید و کنسرت های زنده. ما گیر ما در خانه به تماشای کلاسیک NBA بازی ها, مجازی کنسرت از هنرمندان اتاق خواب و دانلود آزاد فیلم را یک فرصت برای دیدن آنها را با یک سطل از پاپ کورن.

بنابراین چه چیزی شما را ببینم ؟ که به اندازه کافی ساده سوال. وجود دارد مقدار زیادی از توصیه های وجود دارد خارج وجود دارد از شراب خواری-شایسته را نشان می دهد به یک ضربه شگفتی به کلاسیک شما هرگز یک فرصت به تماشای.

اما هر کس متفاوت است وقتی که می آید به تماشای رسانه ها در عصر coronavirus بیماری همه گیر. برخی از آغوش “مواد غذایی راحتی” تلویزیون نشان می دهد که آنها را دوست دارم و یا پیدا کردن آرامش. دیگران در آغوش همه گیر را نشان می دهد واقعا حفاری به جاری جهان است.

کیرا شکار استادیار رسانه و هنر مطالعات در دانشگاه کنتاکی گفت: Deseret News که آمریکایی ها به دنبال شبیه عادات وقتی که می آید به تماشای محتوای جدید در این سن بیشتر به دلیل الگوریتم از هر جریان خدمات.

“من فکر می کنم این الگوریتم این است که در واقع رفتن به واقعا big driver” از آنچه ما به تماشای او گفت:.

“من فکر می کنم پس از آن حل و فصل کردن کمی و مردم شروع به تصمیم گیری بیشتر به صورت هدفمند در مورد آنچه که آنها در حال تماشای ما می رویم به دیدن بسیاری از مواد غذایی راحتی, تلویزیون,” او گفت: “که آن چیزهایی که شما را دوست داشت یک بار پس از یک زمان و شما می توانید احساس می کنید مانند شما در حال آمدن به خانه.”

چگونه الگوریتم های ما شکل جریان زندگی

Netflix, دیزنی, Hulu Plus و همه باید خود را محبوب ترین نشان می دهد. شما برای باز کردن هر یک از این سیستم عامل و خدمات را بالا نشان می دهد 10 یا روند را نشان می دهد و یا باید به سازمان دیده بان را نشان می دهد. وجود دارد هیچ گفتن چه کسانی را نشان می دهد وجود دارد — این شرکت ها اغلب مادر در مورد معیارهای خود را — پس از آن مشخص نیست که آیا یا نه این نشان می دهد محبوب ترین.

اما مردم تاکید کرد و آنها می خواهند به فرار به طوری که آنها پیدا کردن سریعترین گزینه است. آنها آن را تماشا کنید. آنها به دوستان خود بگویید. و و در آن می رود گفت: شکار.

“من در تلاش نیست به معنای آن نیست چیزهایی است که در واقع محبوب اما مانند آنها محبوب زیرا آنها ظاهر می شود بر روی بنر? و یا آنها محبوب چون مردم واقعا آنها را دوست دارم چیزی است که آن را سخت به دانستن” شکار گفت.

است که می گویند Netflix بکشد و یا دیزنی نیست که دقیق در مورد آنچه که محبوب است, اما این مهم است که بدانید در این زمینه.

“چرا محبوب است ؟ آن است که محبوب به دلیل آن را تحت فشار قرار دادند واقعا سخت در () بنر? مردم بودند کلیک کردن بر روی آن و سپس آن را محبوب تر شد بنابراین در حال حاضر آن را محبوب و بیشتر مردم در حال کلیک کردن بر روی آن به دلیل آن را محبوب و غیره و غیره. ما فقط نمی دانم آنچه که همه به آن می رود,” او گفت:.

A look at the Disney Plus menu.
نگاهی به دیزنی به همراه منو.
دیزنی

یک شخص که ممکن است بدانید آنچه می رود به الگوریتم ها و خدمات جریان است که مگ ویتمن مدیر عامل شرکت Quibi جدید, جریان, خدمات که راه اندازی در مه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Quibi منحصر به فرد است در بسیاری از راه های که در آن ارائه می دهد فیلم ها شما می توانید به صورت افقی و عمودی. خدمات ارائه می دهد نشان می دهد که هشت تا 10 دقیقه است. آن را سریع داستان به سازمان دیده بان خود را در طول “در لحظه” — مانند زمانی که شما در انتظار در خط و یا زمانی که شما به یک استراحت بین دو فعالیت است.

ویتمن گفت: Deseret News که خدمات خود را در حال راه اندازی در یک زمان که در آن مردم هیچ ربطی به اما تماشای محتوا و Quibi آنها را ارائه می دهد یک روش جدید برای تماشای داستان گشوده است. او را به چالش دانستن آنچه که مردم به دنبال.

“در این کسب و کار شما هرگز کاملا می دانم که آنچه که مردم در حال رفتن به مانند” او گفت:. “و آن را نوعی کیمیاگری کسب و کار.”

او گفت: آن را “بسیار سخت برای پیش بینی” چه افرادی دیده بان در عصر مدرن. اما این که چرا Quibi “تصمیم گرفت به یک آرایه وسیعی از ژانرهای یک آرایه وسیعی از داستان به مطمئن شوید که ما تا به حال چیزی است که هر کس می خواهم.”

او افزود: “مردم بسیار متفاوت از نظر سلیقه خود و محتوا است.”

اما شکار این استاد دانشگاه گفت: همیشه یک شرط بندی مطمئن به آنچه که مردم را تماشا خواهد کرد — چیزی آرامش چیزی خوب در بازگشت به خانه.

پیدا کردن آرامش را نشان می دهد

بیایید آن روبرو هستند — وجود دارد فقط برخی از نشان می دهد که در حال رفتن به محبوب تر از دیگران است زیرا آنها راحت هستید. این چرا را نشان می دهد مانند “دفتر” “دوستان” و “Seinfeld” در ادامه به دیدگاه حتی اگر آنها به خوبی گذشته نخست خود را. این راحتی را نشان می دهد — آنهایی که نمی توانیم فراموش کنیم هر چقدر سن آنها است.

راحتی می تواند در یکی دیگر از راه بیش از حد. وجود دارد نشان می دهد و فیلم وجود دارد که ممکن است رفتن به شما نشان می دهد اما آنهایی که ارائه یک حس ثبات و ارتباط.

برای مثال نشان می دهد در مورد جامعه ممکن است درست به سازمان دیده بان در طول یک بیماری همه گیر از آنجا که بسیاری از ما نیاز به تکیه بر جامعه در آینده با هم شکار گفت.

نشان می دهد مانند CW را “iZombie” (TV-14) ممکن است مناسب با توجه به شکار و پس از آن ویژگی های جامعه ای که در آن خواسته شده است به ماندن در میان زامبی کتاب مکاشفات یوحنا. (زامبی ها اگر چه نیست به عنوان کارانه به عنوان آنها در “The Walking Dead” پس از آنها در واقع احساسات.) زامبی ها به طور کامل شکل گرفته است که انسان باید برای زندگی در یک جامعه بدون دیگران آنها را دوست دارم.

اما این نیست جدا شده به تنها جریان خدمات و تلویزیون است. گرگ گیج صاحب گربه سیاه کمیک در سالت لیک سیتی گفت: Deseret News که از طرفداران کتاب های کمیک درخواست شده است او را به صورت کتاب در بیماری های همه گیر و آخرالزمان به عنوان یک راه برای اتصال به آنچه در جریان است در حال حاضر. همان اعمال می شود به نشان می دهد تلویزیون و فیلم. ما به تماشای آنچه که ما دیده بان بر اساس چگونه ما احساس می کنیم.

“این بستگی به فرد و آنچه را که آنها نیاز به مقابله با شما می دانید وحشت یا قطعیت” گیج گفت. “من فکر می کنم آن را نسبت به مردم چگونه در واقع برخورد با” coronavirus بیماری همه گیر.

اشلی Hinck استادیار برای ارتباط بخش در Xavier دانشگاه گفت: در این ایمیل که “طرفداران خوب در rewatching مسائل (ما می خواهم به خواندن و بازخوانی ساعت و rewatch). این است چگونه طرفداران مقابله بین فصول بین کتاب و غیره.”

اما شما باید خود را به چالش

اما شکار گفت: مردم همچنین ممکن است بخواهید به در آغوش جدید را نشان می دهد. در واقع, او گفت: آن را به زمان مناسب خود را به چالش.

“من آن را دوست دارم احساس واقعا خوبی زمان را امتحان کنید و از مشاهده سیلوهای ما شده است در زمان,” او گفت:.

“این بهترین زمان را امتحان کنید و خود را به چالش برای پیدا کردن چیزی است که شما در غیر این صورت معمولا نمی watch.”

بنابراین شما همیشه به معنای تماشای گلدن گلوب برندگان? آیا آن را در حال حاضر. می خواهید به تماشای آن مستند ؟ پرش بر روی آن. در حال حاضر شما باید در همه زمان ها در جهان است.

“این یک زمان واقعا خوب را امتحان کنید و کشف هنر و خلاقیت است که اتفاق می افتد در نقاط مختلف این کشور بلکه در بخش های مختلف از کشورهای دیگر” او گفت:. “و صرف برخی از زمان با تمام است که متنوع بشریت و تمام است که متنوع, هنر, من فکر می کنم این یک راه خوب به این روش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im