چه برگزاری خود محرک بررسی و برای کمک به کسب و کارهای کوچک ؟

سالت لیک سیتی — کمتر از یک هفته پس از پیروزی ستایش برای کار با هم کنگره کاهش یافته است به حزبی اردوگاه برگزاری یک سوم بسته محرک اقتصادی که شامل کمک های مالی برای افراد و کسب و کارهای کوچک.

گزارش تحت سلطه سایت های خبری جمعه بعد از ظهر از مجلس سنا نوظهور به فریاد و مجادله قبل از دموکرات ها مسدود دوم تلاش برای حرکت به مناظره چه گزارش شده است که بزرگترین محرک اقتصادی اندازه گیری در دوران مدرن در $1.8 تریلیون.

“شوخی می کنی؟” میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه از کنتاکی گفت: در طبقه سنا نیویورک تایمز گزارش داد. “این است که یک آبدار سیاسی فرصت این ملی اضطراری است.”

احساسات مشابه به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی توسط مردم در هر دو طرف از جزیره.

مرکزی به این بسته با توجه به آسوشیتد پرس است تا 350 $میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه. نیز وجود دارد یک بار چک کنید حدود 1200 $در هر فرد و یا 3000 $برای یک خانواده چهار و همچنین تمدید مزایای بیکاری. بیمارستان را حدود 110 میلیارد دلار برای انتظار هجوم افراد بیمار.

در میان آمریکایی ها انتظار برای چک فرد که کاخ سفید گفت امیدوار بودند برای توزیع در اوایل این هفته برای اولین بار در آوریل Deseret News گزارش روز پنج شنبه.

مذاکرات اتفاق می افتد در میان یک بحران اقتصادی تنظیم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است که فدرال و دولت برای اجرای عمومی اقدامات ایمنی است که به طور چشمگیری محدود هزینه های مصرف کننده مجبور کارفرمایان برای اخراج کارگران و تعطیل بسیاری از کسب و کار پایین.

“میانگین صنعتی داو جونز دهکدهای از دست داد و بیش از 10 ، 000 امتیاز در شش هفته و چندین میلیون آمریکایی در حال حاضر شغل خود را از دست به عنوان اقتصاد قرارداد در صورت coronavirus شیوع” واشنگتن پست گزارش شده است. “تعداد زیادی از شرکت ها را با عجله به واشنگتن به دنبال کمک های اضطراری و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال تاخت و تاز کردن با نیاز برای تست کیت و تجهیزات ایمنی.

برخی از نقاط چسبیده در این لایحه هستند که نجات پول از افراد به شرکت های بزرگ — چگونه آن را توزیع خواهد شد و چگونه می توان آن را مورد استفاده قرار گیرد. دموکرات ها می خواهند بیشتر محدودیت در چگونه خزانه داری وزیر استیون Mnuchin می توانید توزیع کمک مالی صندوق و تضمین کمک های اقتصادی خواهد شد به کسانی که در نیاز و غنی سازی کسب و کار.

“در قلب کوچه بن بست است $425 میلیارد صندوق ایجاد شده توسط این لایحه که فدرال رزرو می تواند اهرم برای وام برای کمک به گروه های گسترده ای از شرکت های مضطرب و اضافی $75 میلیارد آن را برای ارائه به صنعت خاص وام” بار توضیح داده شده. “دموکرات ها مطرح کرده اند و نگرانی که بودجه نیست و باید قوانین برای شفافیت و یا به اندازه کافی guardrails به مطمئن شوید که شرکت ها نمی با استفاده از بودجه خود را غنی سازی و یا گرفتن پول از دولت و اخراج کارگران است.”

اما جمهوری خواهان استدلال دموکرات ها در حال به تاخیر انداختن این پیشنهاد برای اضافه کردن زاید مفاد این بسته است که باید چیزی برای انجام با شیوع کروناویروس مانند سوخت استاندارد برای شرکت های هواپیمایی و باد و انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی.

“دموکرات نمی خواهد اجازه دهید ما صندوق بیمارستان و یا صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک تا زمانی که آنها به گرد و غبار سبز معامله جدید” یک مشخصه تحریک مک کانل گفت: سیاسی گزارش شده است. “این رو برای جلوگیری از. و امروز روز آن است متوقف شود. این کشور از زمان.”

فاکس نیوز گزارش داد که جمهوریخواهان تا به حال نمایشگاه هشدار از دموکراتها خواست. آن را به استناد یک گزارش در هفته گذشته در تپه در یک دموکرات خانه انجمن تماس کنفرانسی که در طی آن اعضا به بحث “لیست آرزو” از مواردی است که می تواند گسترده تر فاز سه محرک لایحه از آنچه بود که پیشنهادی در مجلس سنا.

“این یک فرصت فوق العاده ای برای بازسازی همه چیز به جا چشم انداز ما” اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.) گفت: نمایندگان مجلس با توجه به یک منبع در تماس است.

روز دوشنبه 49-46 رای کاهش یافت و به مراتب کمتر از 60 رای مورد نیاز برای پیشبرد این قانون برای یک مناظره. و این آستانه است حتی سخت تر برای رسیدن به با پنج نوروزی از جمله یوتا مایک لی و میت رامنی خود منزوی به دلیل قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و قادر به رای دادن.

بعد از ظهر دوشنبه رهبر اقلیت Charles E. شومر D-n. y. و Mnuchin اصرار مذاکرات ادامه دارد و امیدواریم که آنها به مقابله با پایان روز. اما در اوایل شب به نظر می رسد یک توافق قریب الوقوع نیست

“خوب من فکر می کنم در حال حاضر همه چیز متوقف است. آنها می تواند ضربه آغاز, اما حس من این است که ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت های امروز, بنابراین من فرض ما در اینجا فردا” سنا اکثریت شلاق جان Thune R-S. D. گفت: سیاسی پس از توافق رهبری نشست.

افت بلندی بیش از قانونگذاران در هر دو مجلس نمایندگان و سنا است عواقب سیاسی از هر دو حزب کمک مالی کنگره به تصویب رسید در سال 2008 که به طور موثر متوقف رکود اقتصادی اما به هر طریقی “پوپولیستی دیوانگی است که همچنان در هر دو طرف به این روز” AP گزارش شده است.

“سر ضربه محکم و ناگهانی به سرعت زمانی که آنها به یاد داشته باشید که چگونه به شدت عصبانی مردم آمریکا شد و در مورد هیچ رشته نجات که پاداش مدیران و سهامداران در حالی که خانواده ها همچنان به رنج می برند” ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت. او رای دادند با دموکرات ها را به غرفه امداد بسته های دوشنبه است.

وارن و بهداشت ، برنی ساندرز من-ورمونت شنود گذاشته به کسانی که ناکامی برای پیشبرد خود را در مشاغل سیاسی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین ابراز نگرانی یکشنبه در مورد چگونه پول کمک مالی باید مورد استفاده قرار گیرد.

او می خواست به اطمینان حاصل شود که هر شرکت است که موفق به دریافت پول نمی تواند استفاده از آن را به خرید آن سهام و افزایش ارزش آن است. این لایحه در مجلس سنا شامل ممنوعیت سهام buybacks که مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان ضعیف است.

“من ممکن است جمهوریخواهان اما من نمی خواهم که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

AP همچنین خطاب به استفان مور بنیانگذار محافظه کار باشگاه برای رشد و مشاور اقتصادی رئیس جمهور هشدار داد که کاخ سفید و کنگره برای جلوگیری از این تصور که دولت چیدن برندگان و بازندگان آن را به عنوان اجازه پول برای مبارزه صنایع.

“که در آن شما با استفاده از این?” او گفت:. “اگر شما در حال رفتن به انتخاب شرکت های هواپیمایی, آنچه در مورد شرکت های نفتی, آیا شما رفتن به آنها را انتخاب کنید? آنچه که در مورد فیلم تئاتر ؟ آنچه در مورد گوشه مغازه که بسته کردن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im