آن شده است یک تا دو هفته از مبارزات انتخاباتی بحث و سفر دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. پس از نتایج حاصل از آیووا و نیوهمشایر رسانه های ملی شد و سریع به اظهار نظر در مورد وضعیت نامزدها و نبرد خود را برای نامزدی.

نیویورک تایمز منتشر شده یک ستون اعلام ایالت برن ساندرز مشروع حزب سوسیالیست پس از پیروزی او در نیوهمپشایر.

“برنی ساندرز در حال حاضر پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات. او برنده نیوهمپشایر اولیه شب گذشته پس از تقریبا مقید با پیت Buttigieg در آیووا هفته گذشته است.” — دیوید Leonhardt مقاله نویس.

NPR توییتی در مورد بهداشت ، ctq سوم-پایان محل در نیوهمپشایر.

ایالات متحده آمریکا امروز منتشر شده نظر قطعه کاوش چرا جو بایدن انجام شده تا ضعیف در نیوهمپشایر

“جو بایدن است پنیر خوردن تسلیم شدن میمون از, New Hampshire. قبل از انتخابات حتی بسته او فرار کرد دولت برای رفتن به Maginot Line کارولینای جنوبی. اما جنگ در حال حاضر ممکن است از دست رفته وجود دارد بیش از حد.” — دیوید Mastio معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر .

بوستون گلوب نویس جوآن Vennochi اظهار نظر در عدم حمایت وارن.

“الیزابت وارن سناتور. به یک پیروزی بزرگ در سخنرانی سه شنبه شب متعهد به اتحاد دموکرات ها و ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. متاسفانه او جشن دلتنگ چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر اولیه است.”

لس آنجلس تایمز یک ستون که مورد سوال بایدن را فرض پشتیبانی از رای دهندگان.

“کسانی که سیاه رای دهندگان ایم که soured در بایدن استناد تعدادی از نگرانی های: عدم وجود خود را از انرژی خود را در تلاش برای جمع آوری پول و ترس از این که مغلوب ساختن پیشی جستن را بکشید بایدن بیش از پسرش شکارچی گذشته دخالت در اوکراین شرکت گاز هر چند جمهوری خواهان به ارائه هیچ مدرکی از تخلف یا بایدن.” — جنی Jarvie تحریریه.

بن Domenech نظر در نیویورک پست با انتقاد از فروپاشی بایدن انتخاباتی.

“بایدن را نیوهمپشایر در تلاش است که فقط غمگین. هفته گذشته او به جست و خیز یک روز کامل از مبارزات انتخاباتی در نیوهمپشایر برای اطمینان بخشیدن به اهدا کنندگان و دوباره مرتب کردن مبارزات انتخاباتی خود کارکنان; روز سه شنبه اعلام کرد که او نمی خواهد چوب در اطراف در گرانیت دولت به, er, جشن نتایج.”

یک ستون در فاکس نیوز اظهار, که ساندرز’ موفقیت اولیه در واقع ممکن است صدمه زدن به حزب دموکرات است.

“نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت های اولیه و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., می توانید نظر خود را پیروز است. اما ساندرز’ پیروزی چیزی جز توجهی از دست دادن اتهامات حزب دموکرات است.” — اد رولینز تحلیلگر سیاسی.

سیاسی توییتی که برای اولین بار از دو هفته از رای گیری ارائه هیچ روشن پیشتاز.

سی ان ان از عوامل جف یانگ وزن در بر برابری بین سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سن. ساندرز.

“که در آن ساندرز واژگون قالب با او خام و بد خو صحت Buttigieg در آغوش آن و تبدیل آن به یک حلقه سیرک برای یک oratorical one-man-band. پاسخ خود را به سوالات مخاطبان بودند جلا متد آماده متفکر و تحویل برای حداکثر اثر. آنها همچنین بدون ریسک و خالی از سیاست واقعی و یا بتن در نظر دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su