زمانی که COVID-19 علوم به خانه می آید به جای شب بسر بردن

در دوران کودکی من ملت ما را جنگ با خودش بود خشکیده به من با ترور جان اف کندی مالکوم ایکس و مارتین لوتر کینگ جونیور و رابرت اف کندی. برای نسل های, 9/11 و قتل عام در کلمباین ابتدایی و Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان و همچنین به عنوان شایع تفنگ مرگ و میر در فقر زده شهر شات کودکان از توپ از بی گناهی به desultory جهان جنگ دائمی در خارج از کشور و قبول وثیقه آسیب در خانه از سیاسی بزدلی بیش از کنترل اسلحه.

در حال حاضر می آید coronavirus بحران سرقت بچه ها امروز از دوران کودکی عادی و سرقت 140,000—و شمارش–خود پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ بزرگ, پدربزرگ و مادربزرگ, برادران و خواهران و عمه ها و خاله. این ویروس در کنترل نشده و گسترش در 20 متحده در جولای 20, از جمله بسیاری از Sunbelt با توجه به اطلس را ردیابی. با توجه به جولای 21, نیویورک تایمز, ردیابی, 41 متحده, واشنگتن d. C., پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده شاهد افزایش coronavirus موارد بیش از 14 روز گذشته. مرگ و میر در حال حاضر پیش بینی شده به خوبی گذشته 200,000 نوامبر 1, با توجه به حداقل سه پیش بینی نگه داشته و توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت.

اگر ما رسیدن به 225,000 مرگ و میر است که 75 بار تعداد کشته در 11 سپتامبر 2001. در سال آینده ما خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به نگاه به 291,577 ما سربازان از دست رفته در جنگ جهانی دوم برای مقایسه.

یک توهم رئیس جمهور یک میزبان از sycophant فرمانداران و یک تعداد انگشت شماری از حریص رهبران کسب و کار باید در اصل اعلام کرد که ما باید اعتماد آنها را بیشتر از ما پزشکان بیشتر از اپيدميولوژيستها بیش از کارشناسان بهداشت عمومی بیش از حتی حس مشترک.

یک توهم رئیس جمهور یک میزبان از sycophant فرمانداران و یک تعداد انگشت شماری از حریص رهبران کسب و کار باید در اصل اعلام کرد که ما باید اعتماد آنها را بیشتر از ما پزشکان بیشتر از اپيدميولوژيستها بیش از کارشناسان بهداشت عمومی بیش از حتی حس مشترک.

این واقعیت که بسیاری از این مرگ و میر به طور کامل قابل پیشگیری می کند این یکی از بزرگترین کشور خیانت از مردم آن توسط خود دولت است. این یک برادرکشی کمتر کشنده از سرکوب مرگبار توسط هوازن. یک توهم رئیس جمهور یک میزبان از sycophant فرمانداران و یک تعداد انگشت شماری از حریص رهبران کسب و کار باید در اصل اعلام کرد که ما باید اعتماد آنها را بیشتر از ما پزشکان بیشتر از اپيدميولوژيستها بیش از کارشناسان بهداشت عمومی بیش از حتی حس مشترک. استکبار خود بی کفایتی و نژاد پرستی به معنای واقعی کلمه خفه بسیاری در این کشور—از همه رنگ—به مرگ و نشان می دهد که چگونه زمانی که شما ترور علوم قتل عام نیاز به هیچ گلوله و بمب و یا گاز.

دریدن برایان کمپ

برای آخرین مثال نگاه هیچ بیشتر از گرجستان فرماندار برایان کمپ یکی از بسیاری از فرمانداران که بازگشایی کشورهای خود را با وجود هیچ اطلاعات نشان می دهد که این ویروس quelled. گرجستان در حال حاضر پرداخت قیمت با سه برابر از 7 روز به طور متوسط نرخ جدید و روزانه موارد است. دارای سنبله در موارد ناشی از ندامت و یا ناشی از کمپ به دیر عمل ؟ هیچ. به جای تقلا برای توصیه های پزشکی او تحت پیگرد آتلانتا شهردار Keisha لنس کف برای الزامی محافظ پوشش صورت.

پس از اولیه عدم قطعیت در بحران جهانی بهداشت کارشناسان بیش از اثر ماسک محققان در حال حاضر نتیجه آنها کلید به حد گسترش coronavirus. عمده نقد و بررسی از آخرین شواهد منتشر شده سه هفته پیش در مجله لانست گفت: استفاده از ماسک “می تواند در کاهش خطر ابتلا به عفونت.” دانشگاه واشنگتن مدل های پیش بینی تخمین می زنند که جهانی استفاده از ماسک می تواند صرفه جویی در 41,000 ما زندگی می کند در ماه نوامبر از جمله 1,000 نجات زندگی در گرجستان است.

کف خودش آلوده شده با این ویروس پیوستن به سپاه از دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار تحمل نامتناسب فشار از بیماری همه گیر. در سراسر کشور, مرگ سیاه با نرخ بیش از دو برابر مرگ سفید رای دادن. در گرجستان, مرگ سیاه میزان سه برابر بالاتر است.

این به نظر می رسد به هم بزنید نه scintilla همدلی در کمپ ذکر شده حتی نویس محافظه کار جورج را برای purger-in-chief از رای دهندگان به گرجستان و وزیر امور خارجه. کمپ برنده باشند بیش آفریقایی استیسی آبرامز با حمایت قاطع از رای دهندگان که حمایت رئیس جمهور تهمت—به راحتی آشکارا نژادپرستانه رئیس جمهور از دوران مدرن. کمپ بازگشایی دولت بیش از این اعتراض شدید و حداقل ورودی از کف و دیگر آفریقایی شهرداران عمدتا آفریقایی شهرستانها ضربه سخت توسط ویروس.

این مؤتلفه پرچم و بناهای از دست رفته ممکن است سبب پایین آمدن در پی اعتراض به نژادپرستی نظاممند اما آن را تقریبا به عنوان اگر اجتناب پوشش صورت است که ستاره های جدید و میله های زندان است. مغلوب ساختن پیشی جستن که دفاع بناهای تاریخی به خائن که مبارزه برای حفظ برده داری حاضر به عکس پوشیدن ماسک و تا همین اواخر. ژوئیه 13 گالوپ نظرسنجی در بر داشت که فقط 46 درصد از جمهوری خواهان پوشیدن چهره و پوشش اغلب یا همیشه نسبت به 94 درصد از دموکرات ها ، یک نظرسنجی آسوشیتد پرس در بر داشت ممکن است که 83 درصد از مردم سیاه و سفید عینک ماسک در خارج از خانه در مقایسه با 64 درصد از مردم سفید.

پیش از آن در بحران تگزاس فرماندار گرگ ابوت همچنین ممنوع از جان گذشته شهرداری ها از تصویب ماسک حکم با جریمه. در حال حاضر تنها به عنوان ویروس spiraled از کنترل خارج شده اند ابوت و دیگر فرمانداران محافظه کار در ایالات مانند آلاباما, آرکانزاس, و, غرب ویرجینیا, آغاز صدور ماسک سفارشات خود را. اما حتی این دستور نیست در آینده به اندازه کافی سریع برای متوقف کردن ملت ایران از هدف قرار دادن یک new single-بعد از ثبت 75,000 عفونت دوبرابر تک روز پنجشنبه در اولین قله در ماه آوریل است. خود را کشت و زرع ذهنیت خلاصه شده بود در یک توییت کمپ در اعلام خود طرح دعوی در دادگاه در برابر آتلانتا:

“این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است.”

“صاحبان کسب و کار” برای اولین بار می آیند و حتی به عنوان ملی تنها-روز ملی مرگ و میر است که کاهش یافته است را با مستندات به پایین از 257 در اواخر ماه ژوئن در حال حاضر رفت و برگشت نزدیک به 1000. چپ ناگفته این است که بسیاری از صاحبان کسب و کار که نشستن در دفاتر از راه ویروس ها استقرار ضروری کارگران بی پروا به این ویروس است که اغلب به طور نامتناسبی سیاه و قهوه ای است.

فرمانداران نیز استفاده می شود به بهانه “آزادی شخصی” را زودتر پیف-pooing از ماسک euphemistic برای سفید آمریکایی که رد هر گونه اتصال به بحران است. در حالی که یک سوم آمریکایی های آفریقایی تبار گفت: واشنگتن پست نظرسنجی ماه گذشته که آنها شخصا می دانستند کسی که درگذشت COVID-19 تنها 1 در 11 پاسخ دهندگان می گویند همین است. حتی فرماندار کوین Stitt از اوکلاهما با وجود تبدیل شدن به کشور اول فرماندار به قرارداد coronavirus و با وجود ضربه جدید رکورد روزانه از عفونت در جولای 15, هنوز هم حاضر به موضوع دولت, ماسک, قیمومیت و گفت: “ما معتقدیم در آزادی.”

دهه از سیاسی کردن علم به خانه می آید به جای شب بسر بردن

فقط به عنوان مالکوم ایکس گفت: JFK 1963 ترور به نمایندگی از ملت جوجه از نفرت آمدن به خانه به جای شب بسر بردن (بیرمنگام کلیسا بمب گذاری که به کشته شدن چهار سیاه شد که در آن سال) همان را می توان گفت: در مورد COVID-19 با جریان مرگ و میر در این کشور مجازات برای نیم قرن از sidelining علم و اغلب کاهش دانشمندان به مهرههای سیاسی در تلاش برای به تاخیر انداختن عمل در برابر آلوده تفنگ سازان توتون و تنباکو و زباله شرکت های مواد غذایی و یا برای مقابله با مسائلی مانند تغییر آب و هوا خشونت اسلحه, سرطان, چاقی و یا زیست محیطی عدالت است.

آخرین باری که کاخ سفید ارائه شده بیش از یک دهه به ارزش دو حزبی حمایت های پایدار برای علم بود پشت در 1960s و 70s اوایل. این دوره آغاز شده و با کندی رئیس جمهور ماموریت به ماه و آغوش راشل کارسون استدلال در بهار خاموش در مورد خطرات طبیعت-کشتار شیمیایی آلودگی است. آن به پایان رسید با ریچارد نیکسون امضای قانون هوای پاک از گونه های در معرض خطر عمل ملی سیاست های زیست محیطی عمل می کنند (NEPA) و امضای به وجود سازمان حفاظت محیط زیست (EPA).

از آن پس علم و محیط زیست را بیش از حد اغلب درمان شده به عنوان حزبی مسائل ابتدا با رئیس جمهور ریگان را بدنام قرار ملاقات در سال 1980 از آن Gorsuch Burford به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و جیمز وات برای اجرای داخلی. هر دو آشکارا خصمانه به اعلام ماموریت از سازمان های مربوطه خود را. در 2000s رئیس جمهور جورج دبلیو بوش سوار یک حزبی گوه بین طرفین در محیط زیست است. او مسدود سازمان حفاظت محیط زیست نیروی انسانی تضعیف وزش سازمان حفاظت محیط زیست مدیر کریستین تاد ویتمن با سانسور بخش های کلیدی از تجزیه و تحلیل علمی در تغییر آب و هوا و کشیده ایالات متحده از کیوتو مورد آب و هوا.

همه که محدودتر در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای عقب 100 درجه آب شیمیایی و مقررات زیست محیطی توسط نیویورک تایمز در آخرین شمارش. بسیاری از کسانی که مقررات حفاظت از ما را از آلودگی است که باعث آسم و بیماری های قلبی و سرطان و دیابت و دیگر بیماری های مزمن است که با قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری از نتایج بدتر از COVID-19. بسیاری از مطالعات نشان می دهد که چگونه آمریکایی های آفریقایی تبار و Latinx زندگی می کنند به طور نامتناسبی در نزدیکی سمی امکانات و خرس نامتناسب بار از ذرات ریز است که جان بیش از 100 ، 000 نفر در سال است. آمریکا همکاری انجمن ریه می گوید که ما در حال حاضر به 45.8 درصد از کشور جمعیت زندگی ناسالم سطح یا ذرات ریز یا ازن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال رفتن به طول رانندگی به معنای واقعی کلمه علم در خارج از واشنگتن است. علم و تجزیه و تحلیل اقتصادی دفاتر وزارت کشاورزی شده اند جسمی تبعید به شهر کانزاس از دست دادن دو سوم از کارکنان خود را در روند. اداره مدیریت زمین و دانشمندان آن تبعید شده اند به کلرادو با هیل گزارش داد که تنها 68 از آن 220 کارکنان موافقت کرد به حرکت. آن سخت است برای دیدن این منطق برای هر کدام از این حرکت به عنوان چیزی جز تلاش برای به زور دیرینه حرفه ای علم کارکنان به استعفا.

موفقیت در غرق شدن داده ها

اگر دولت جنگ در علم بود و نه در جهانی به اندازه کافی صفحه نمایش با مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیدن از پاریس آب و هوا توافقنامه پس از آن مطمئن شوید که در حال حاضر با COVID-19. دولت را زنجیره ای از نادان تصمیم گیری را سرنگون به دومینو مرگ: عدم ایجاد یک استراتژی ملی برای مقابله با این ویروس است; کاهلی در تست و ردیابی است; sidelining از CDC; ثابت undercutting از بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci; زمان هدر رفته در مغلوب ساختن پیشی جستن سمی داروهای خانگی; و زمخت تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از COVID بحران اقتصادی به سرعت بخشیدن به برش از محیط زیست حمایت.

مقامات دولت از جمله رئیس جمهور نشان داده اند عملا هیچ همدردی مرده به ویژه مرگ و میر در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. نیویورک تایمز حتی تا به حال به شکایت CDC به دریافت کامل تر مجموعه ای از داده ها در COVID و تاثیر آن بر Latinx و آمریکایی های آفریقایی تبار. و CDC خود را در نژادی آشفتگی به بیش از 1200 کارکنان را امضا کرده اند نامه ای اعلام کرد که یک سمی در جو با حاشیه سیاه کارکنان در سازمان و مانع از آن پاسخ به همه گیر.

ترکیب شده اند که فرمانداران که خود را نادیده گرفته و دولت از دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی و شهرداران شفاعت برای کمک به. علاوه بر obstinance از کمپ و ابوت, شاید دیگر هیچ فرماندار نماد رد علم—و در نتیجه از واقعیت عنوان می رون DeSantis از فلوریدا. در حالی که غرب گذاشته شد پایین توسط COVID-19, DeSantis که دولت خود را یک “موفقیت است.” در حال حاضر به نظر می رسد روشن است که آنچه که او موفق ترین در ناپدید شد دولت خود را داده; به عنوان یک خلاف کاران می گوید: او از کار اخراج شد برای امتناع از طبخ کتاب در عفونت ویروس برای توجیه تهاجمی بازگشایی.

در جولای 16, دولت سابق داده دانشمند Rebekah جونز ثبت یک شکایت رسمی علیه فلوریدا در بخش بهداشت و درمان. وکیل او ریک جانسون در بیانیه ای گفت: “این تلاش ها برای تحریف این شماره ها یک الگو و عمل در فلوریدا دولت است که می رود در این روز است. [دولتی] ران DeSantis است به طور معمول داده های نادرست اعداد به مطبوعات است.” در تاریخ 15 ژوئیه South Florida Sun Sentinel گزارش داد که دولت هنوز هم ممکن است مخفیانه دستکاری داده های خود را برای به حداقل رساندن تعداد مثبت COVID-19 انجام شد.

نتیجه جعل اعداد دستکاری داده ها و نادیده گرفتن علم دردناکی آشکار در ما زیاد مرگ و میر. در جولای 16 مرکز عمومی یکپارچگی به دست آمده جولای 14 سند آماده برای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. آن را می گوید که 18 متحده در حال حاضر تجربه کنترل نشده و گسترش COVID-19 باید تصویب سختگیرانه تر اجتماعی فاصله پروتکل از جمله الزامی ماسک در خارج از خانه است.

درست به کاخ سفید فرم سند شده است ساخته شده است. در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بيمارستان در وسط یک بیماری همه گیر به ارسال COVID داده ها به طور مستقیم به سلامت و خدمات انسانی اجرا شده توسط سابق مواد مخدر اجرایی صنعت الکس آذر و نه به طولانی اعتماد CDC اجرا شده توسط دانشمندان پزشکی. مقامات بیمارستان در میسوری و کانزاس در حال حاضر گفت: آنها نمی تواند دسترسی به داده ها در HHS سیستم.

رئیس میسوری انجمن بیمارستان گفت: رادیو عمومی ملی “همه شواهد نشان می دهد که میسوری را (COVID-19) تعداد رهبری در جهت اشتباه است. و در حال حاضر ما باید بسیار محدود آگاهی موقعیتی. که همه بسیار خبر بد.”

آن است که واقعا خبر بد به دلیل میسوری نیز در درک یک مغلوب ساختن پیشی جستن sycophant فرماندار مایک پرشن که بازگشایی دولت خود را هنگامی که COVID-19 نفر افزایش دادند. در عین حال بیشتر کشت و زرع ذهنیت کشیش بخش در مه گفت: “هنگامی که ما باز دولت تا اگر شما برای بازگشت به کار, اگر رئیس خود می نامد و می گوید: شما باید برای رفتن به محل کار شما را مجبور به بازگشت به کار.”

در جولای 14, میسوری, ثبت 1,036 جدید کروناویروس موارد سه برابر آن بهار بالا درست مثل گرجستان است. در عین حال در جولای 17, او ئی گفت: کودکان باید به مدرسه بروند در پاییز. او برانگیزی ادعا کرد که حتی اگر آنها به COVID-19 “آنها در حال رفتن به دریافت بیش از آن.” پرشن نیست توضیح دهید که چگونه معلمان و کارکنان مدرسه, اتوبوس, رانندگان یا اعضای خانواده با شرایط موجود خواهد بود “بیش از آن را دریافت:” اگر آنها آلوده توسط کودکان است. یک مطالعه جدید از کره جنوبی یافت می شود که جوانان 10 تا 19 سال سن گسترش این ویروس به طور موثر به عنوان بزرگسالان است.

در همان روز پرشن عنوان تاثیر COVID در مدارس و کمپ همین حتی اگر چند آتلانتا-منطقه ولسوالی در حال حاضر گفت: پاییز شروع خواهد شد با آموزش مجازی. او گفت: مدارس می تواند مسئولیت رسیدگی به همه گیر “فقط می خواهم شما را با مشکلات معده و یا آنفولانزا و یا هر چیز دیگری.”

که در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany هفته گذشته گفت که “علم باید در راه ایستاده” از مدرسه دهانه. ما در این لحظه دقیقا به این خاطر که این دولت—و بیش از حد بسیاری از پیشینیان خود—ایستاده اند و در راه علم است. و برای که بیش از حد تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 هستند مانند جوجه آمدن به خانه به جای شب بسر بردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri