تقریبا 11,500 مردم جمع آوری شده در داخل کلرادو مرکز کنوانسیون در دنور یکشنبه شب به شنیدن دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز را مورد مدیکر برای همه, سبز جدید معامله $15 فدرال حداقل دستمزد و اصلاحات سیستمیک برای پایان دادن به “فاسد نظام سیاسی که در آن میلیاردرهای خرید انتخابات است.”

“در پایان روز بالای 1% ممکن است ثروت و قدرت, اما آنها فقط 1%. زمانی که 99% هم ایستاده ما می تواند تبدیل به جامعه است.”
—سن. برنی ساندرز

“ما اصلا به میلیاردرهای’ خانه برای جمع آوری پول. ما لازم نیست که فوق العاده PAC” ساندرز گفت: جمعیت عظیم. “این یک کمپین توسط طبقه کارگر و طبقه کارگر و طبقه کارگر است.”

ساندرز’ دنور رالی بزرگترین هر نامزد ریاست جمهوری برگزار شد در کلرادو در سال 2020 چرخه انتخابات تا کنون با توجه به ورمونت سناتور مبارزات انتخاباتی.

“ما کمپین حمایت مردمی در سراسر کلرادو, ما در حال انجام کار سخت از سازماندهی برای اطمینان از ما پیروزی در اینجا در سه شنبه,” پیلار Chapa, Sanders,’ ایالت کلرادو مدیر گفت: در بیانیه ای با اشاره به 3 مارس اولیه.

“ما حامیان و داوطلبان ما در حال رفتن به استفاده از حرکت از امشب به گسترش دهندگان” اضافه شده Chapa “و آوردن مردم بیشتر از همیشه به روند سیاسی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در طول 30 دقیقه سخنرانی ساندرز در زمان هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—”یک پاتولوژیک دروغگو است که در حال اجرا یک دولت فاسد”—به عنوان به خوبی به عنوان تاجر میلیاردر مایکل بلومبرگ ، دیر شروع به استفاده از 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری که صرف 350 میلیون دلار در تبلیغات در تلاش برای رقابت در سه شنبه متحده مانند کلرادو.

“دموکراسی به معنی یک فرد یک رای” ساندرز گفت. “نه بلومبرگ و یا هر کس دیگری صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای خرید یک انتخابات. و است که چرا ما در حال رفتن به سرنگونی این فاجعه شهروندان آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور, و به همین دلیل ما در حال رفتن به حرکت به سمت بودجه عمومی از انتخابات است.”

با توجه به دنور پست خبرنگار الکس Burness “شاید بلندترین, به سلامتی شب” آمد و پس از ساندرز گفت: “دموکراتیک استقرار گرفتن کمی عصبی است.”

کلی کنفیلد 57 ساله تحلیلگر کسب و کار از دنور که با حضور در این تجمع روز شنبه گفت Burness او heartened که ساندرز’ مترقی دستور کار اصلی رفته ادامه داد: با وجود تلاش های به رنگ سناتور نامزدی و سیاست های پیشنهادی حاشیه.

“این در مورد زمان” کنفیلد گفت. “هیچ یک از آن است که رادیکال. به نظر من اگر حزب دموکرات میدارد برنی آن را بیشتر شبیه به رفتن به خانه به FDR به جای در حال اجرا به سمت راست مانند آنها شده اند. این است که آمریکا به عنوان پای سیب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im