زمانی که به کافی شاپ پارکینگ

این بخشی از یک سری نگاه کردن به جنبه های مختلف Utahns زندگی پس از همه گیر و چگونه ما در حال تنظیم به حالت عادی.

سالت لیک سیتی — یک سفارش بلوک جدول درب در کیمیاگری قهوه در سالت لیک سیتی بنابراین مشتریان پرداخت و سپس صبر کنید تا خود lattes و کلوچه در خارج از کوچک و با فاصله از هم جدا, گروه خورشید-چیزی با نقاط رنگارنگ آسفالت پارکینگ.

محلی برای کافی شاپ ها در این روز از جمعیت تجمع در اطراف جداول و یا استقرار در صندلی راحت مانند کسانی که پراکنده در اطراف منطقه ناهار خوری نمک در دریاچه برشته شرکت ، شده اند و رفته برای سال در حال حاضر. در “زرد” هیچ کس را طولانی بیش از یک نوشیدنی در حالی که فرصت گشت و گذار در وب و یا داشتن تنبل گفتگوهای طولانی با بگیرید و یاد دهید به شب.

برای بیشتر قسمت ها محلی کافی شاپ ها شده اند نه خدمت به مشتریان در طول شب ساعت پس از SARS-CoV-2 coronavirus متوقف ملت را شب زنده داری.

COVID-19 به طور موقت بسته برخی از محلی کافی شاپ و کوتاه ساعت در تقریبا تمام بقیه از آنها در حالی که کاهش قهوه klatch به گرفتن و رفتن هر چند برخی از مردمی معطل دوچرخه در پارکینگ و یا روشن کردن هود از اتومبیل های خود را به جداول موقت.

هنگامی که نمک دریاچه ویروسی تبدیل وضعیت “زرد” اجماع نیست خیلی تغییر خواهد کرد در کوچکتر کافی شاپ که لازم نیست مقدار زیادی از اتاق برای قرار دادن فاصله بین جداول و ادامه خواهد داد به منظور محدود کردن سرویس takeout سفارشات. آنهایی که بزرگتر های خود را به ظرفیت های طبیعی کاهش می یابد.

John Kennamer, a regular at Alchemy Coffee, stands back as he talks with barista Shalyn Karician outside the shop at 390 E. 1700 South in Salt Lake City on Wednesday, May 27, 2020.
جان Kennamer منظم در کیمیاگری قهوه می ایستد به عنوان او با barista Shalyn Karician خارج از فروشگاه در 390 E. 1700 جنوبی در سالت لیک سیتی در چهارشنبه 27 مه سال 2020 است.
استیو گریفین Deseret News

“به رنگ زرد ما باز نیست و شام خوردن در همه ما لازم نیست که ظرفیت برای نگه داشتن مردم فاصله به اندازه کافی” گفت: دیرین کیمیاگری کارمند Shalyn Karician. فروشگاه کاوش راه اندازی برخی از جداول در یک حیاط کوچک منطقه اما بعید است که به ارائه بسیاری از کرسی های, او گفت:.

هنوز Karician پیش بینی کیمیاگری آب و هوا خواهد همه گیر به لطف مقاوم محله کمک کند. او گفت: حمایت از کسب و کارهای محلی نیست که فقط از کارفرما شده است “بالا رفتن سرسام آور. این واقعا یک چیز زیبا برای دیدن مردم میاد بیرون و این آرامش را به می دانم که مردم در حال مراقبت از هر یک از دیگر” بودن و آگاه و تشویق کسب و کارهای کوچک.

داستان بسیار مشابه در رز استقرار جایی که جلو خانه مدیر آستین رایت و دیگر کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش برای خدمت به مشتریان از طریق یک پنجره باز کنید و سپس حرکت آنها را به یک پاسیو های چوبی که در آن آنها صبر کنید یک فاصله امن از هم جدا برای سفارشات خود را.

“ما نمی دانیم که زمان و یا چه شام خوردن در را مانند وقتی که می آید به عقب” رایت گفت: با توجه به شرکت مانند بسیاری از شرکت ها هرگز رو هر چیزی شبیه به این در آن دهه-به همراه سابقه. این تلاش با کاهش مشتریان و اتلاف مواد غذایی که COVID-19 اولین بار ظاهر شد در ایالت یوتا پس از آن بسته به طور کامل به مدت شش هفته در اوایل بیماری همه گیر. صاحبان خوش شانس بودند که برخی از آمرزنده صاحبخانه رایت گفت.

بازگشایی به بایگانی اطلاعات ارائه شده به چالش بلکه این فرصت را به نوآوری با توجه به رایت. رز هرگز برنامه ریزی برای عرضه و فروش آنلاین اما چرخد و در این بیماری همه گیر را شامل است که. منو روشن است تا برخی مانند ارائه یک خانواده-غذا-اندازه نسخه از آن frittata گرفته است که می تواند خانه را به خوردن. که بسیاری از مردم می خواهم به گیر نوشیدنی را با آنها به کار و یا در پیاده روی چیز جدیدی نیست و بسیاری کمک کرده است.

زمانی که مقامات بهداشت عمومی بدانند آن را امن افزایش یافت به احتمال زیاد قادر به پر کردن شاید 10 جدول از دو به چهار نفر هر یک در داخل خانه رایت گفت: اما زمان فقط برای مدت طولانی معطل بیش از یک نوشیدنی محدود خواهد شد.

این چیزی است که چندین کافی شاپ ها گفت: Deseret News خواهد بود درست است برای کوتاه مدت تا زمانی که جهان کاملا “سبز” دوباره در COVID-19 نظر. تا آن موقع گرفتن و رفتن فقط ممکن است طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de