“زمانی که کشور نیاز به رهبری تهمت خاموش چراغ’: کاخ سفید می رود تاریک به عنوان اعتراض به قتل جورج فلوید خشم سراسر DC

به عنوان تظاهرات گسترده پلیس به قتل جورج فلوید خروشان در خارج از کاخ سفید در سراسر کشور و در سراسر ایالات متحده روز یکشنبه خارجی نور افکن که به طور معمول نگه داشتن کاخ سفید در شب روشن شد و خاموش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده خارج از دید و سکوت—به استثنای گاه به گاه طغیان آتش زا در توییتر.

روشن نیست که چرا کاخ سفید چراغ های قطع شد اما منتقدان بازدید از این حرکت به عنوان نمادی از کشور را فقدان رهبری در طول زمان در سراسر کشور و اندوه و خشم و بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به ارائه یک آدرس رسمی به کشور در دو فلوید را کشته و یا در سراسر کشور قیام آن موجب امید بستن به جای حمله به تظاهرکنندگان در توییتر و جشن, وحشیانه, پاسخ توسط اجرای قانون است.

“آقای ترامپ صرف سهشنبه خارج از دید, حتی به عنوان برخی از مبارزات انتخاباتی خود مشاوران معرفی شد که او ارائه تلویزیونی در سراسر کشور آدرس,” the New York Times گزارش شده است. “ساختمان بود و حتی خالیتر از حد معمول به عنوان برخی از مقامات کاخ سفید برنامه ریزی به کار شد و گفت: بیا در مورد تمدید کردند.”

اواخر جمعه با توجه به باررئیس جمهور شد با عجله توسط Secret Service عوامل به امن پناهگاه های زیرزمینی به عنوان تظاهرات فوران خارج از کاخ سفید است.

در یک سری از توییت شنبه صبح مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “نمی توانست احساس امن تر” و افتخار است که هر از معترضان می گوید که نزدیک به نقض کاخ سفید حصار خواهد “شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.”

تظاهرات توده ای در برابر فلوید به قتل در دست مینیاپولیس افسران پلیس به سرعت گسترش در سراسر واشنگتن روز شنبه منجر شهردار موریل Bowser خود برای فعال کردن گارد ملی و تحمیل حکومت نظامی از سراسر شهر بود 11 pm ET تا 6 am ET.

“من فکر می کنم رئیس جمهور مسئولیت برای آرام کردن ملت” Bowser خود گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز یکشنبه. “او می تواند شروع به ارسال از تفرقه توییتهایی که به معنای گوش دادن به segregationist گذشته از کشور ما است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان های پایتخت کشور بعد از ظهر یکشنبه شعار “توقف کشتار مردم سیاه و سفید!” و “عدالت در حال حاضر!” عنوان آنها در مواجهه با افسران پلیس ضد شورش.

تظاهرات در خارج از کاخ سفید ادامه داد: تنها به تشدید به عنوان Bowser مقررات منع رفت و آمد با نزدیک شدن پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات که جمع شده بودند به تقاضا که افسران مسئول فلوید را کشته بود پاسخگو باشند.

به کاخ سفید تظاهرات تشدید یکشنبه شب از واشنگتن پست گزارش داد که “تهمت و برخی از مشاوران او محاسبه کرد که او نباید صحبت می کنند به ملت چرا که او تا به حال هیچ چیز جدید برای گفتن دارد و تا به حال هیچ ملموس سیاست یا اقدام اعلام نشده است.”

“آشکارا احساس فوری انگیزه یکشنبه به تلاش برای گرد هم آوردن مردم او ماند سکوت” به پست اضافه شده است. “مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه توییت خود برای خود صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de