‘هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’: مختصری, مبین, که در آن عبارت می آید از

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه شب در مورد مینیاپولیس تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که تا به حال التماس برای هوا به عنوان یک افسر پلیس kneeled در گردن او.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شده…..
  • “….این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”
  • توییتر محدود مغلوب ساختن پیشی جستن را توییت کرد و گفت آن را به “تجلیل از خشونت است.” به طور خاص عبارت “غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” درو خشم بیش از این دلیل.

که در آن این عبارت آمده است ؟

  • با توجه به NBC News, عبارت آمد از والتر Headley the رئیس پلیس میامی در سال 1967. او گفت که این عبارت در حالی که بحث خود را در بخش “سرکوب … زاغه اوباش” با توجه به یونایتد پرس بین المللی مقاله نوشته شده است در زمان.
  • هر NBC News, Headley — بود که رئیس پلیس در میامی به مدت 20 سال — گفت: اجرای قانون رفت و پس از “جوان اوباش از 15 تا 21 که گرفته اند با استفاده از حقوق مدنی در مبارزات انتخاباتی. … ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس.”
  • Headley گزارش میامی گفت: تا به حال مواجه نشده هر “اختلالات نژادی و غارت” از آنجا که او خود گفت که بخش “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”
  • هر واشنگتن پست عبارت اعتقاد بر این بود منجر به شورش های نژادی در میامی در اواخر 1960s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de