بدون شنیدن از شهود و یا بررسی شواهد جدید سنا اعلام کرد در هفته گذشته که قانون اساسی ما صدق نمی کند به قدرتمند چند به طور موثر اعطای این lawless رئیس جمهور بدون محدودیت قدرت است. 52 سناتور که رای به پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات پذیرفته استدلال ارائه شده توسط خود دفاع تیم است که: “اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.” به عنوان یک نتیجه این سناتورها نشان داد که وفاداری خود را نهفته است نه با مردم آمریکا اما با قدرتمند. اقدامات آنها نه تنها خیانت به من و شما, اما آنها حقوق ما و زندگی در معرض خطر با رضایت بیشتری به سوء استفاده از قدرت توسط این دولت.

در حالی که این است که به وضوح یک ترسناک و خطرناک حاضر نیز وجود دارد بسیاری از دلایل برای امیدوار و احساس قدرتمند است. من می گویم این را به عنوان کسی است که سازماندهی در ترانشه از استیضاح با مردم برای سال و نیم گذشته. با وجود سنا رای گیری برای پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن جنایات جنبش ما برای استیضاح امن مهم پیروزی است که ما حرکت رو به جلو در دیگر نبرد برای دموکراسی آمریکایی. در طی این کمپین ما ساخته شده است یک آمریکایی اکثریت سراسر, نژاد, جنسیت, طبقه, نسل, جغرافیا و حزب سیاسی در حمایت از impeaching و از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. از طریق ماه پایدار مردمی فشار و صدها mobilizations ما برنده یک پرس و جو کردم و دو مقاله و استیضاح این خطرناک رئیس جمهور در مجلس نمایندگان — همه با آن ساخت سیاسی یک ضرورت برای آنها عمل می کنند. پس از نزدیک به سه سال از unaccountability ما مجبور سنا برای قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در دادگاه برای اجبار اوکراین به دخالت در انتخابات ما از طرف او و امن برای اولین بار دو حزبی رای به نفع محکوم یک رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است.

روز ما توقف مبارزه برای دموکراسی است و بعد ما آن را از دست بدهند.

اگر چه ما نمی رسیدن به 67 رای نیاز داریم همه از دموکرات ها به علاوه تشکر. سن. میت رامنی رای به محکوم کردن سوء استفاده از قدرت و در نتیجه رد تهمت حزبی دفاع او می خواهم مدت طولانی است که به دنبال. در طول استیضاح مسابقه ما مجبور به درگیری بین دموکراسی و استبداد به باز و در معرض عمق بحران در امریکا است. میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر می دانیم که رهبران سیاسی را با حقوق خود و آزادی و کدام سیاستمداران در حال حاضر به فروش آنها را به دیکتاتوری شخصی خود را به دست آورید. افزایش تا برای جلوگیری از آنچه که ما نمی تواند تحمل ما نشان داده است که زمانی که کنگره تمایلی به اجرای قانون اساسی مردم خواهد شد.

با وجود اینکه گفته است که استیضاح سیاسی بود infeasible ما ساخته شده آن را اجتناب ناپذیر است. به جای انتظار برای دیگران جهت ارائه و متحد ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت توسط مردم پا به آنچه لازم است ممکن است. ما معتقد و متعهد به ایجاد یک کمپین است که می تواند تغییر کل مکالمه از استیضاح نشان میدهد که مردم حاضر بودند به مبارزه برای آن در دنیای واقعی است. تصاویری از افراد جوان که بارها و بارها دستگیر شده در کنگره دفاتر به سادگی برای درخواست نمایندگان منتخب خود را به انجام کار خود را کمک به جذب و شکل عمومی و سیاسی مورد توجه است. این اقدامات ایجاد فضا برای قهرمانان برای پاسخ به تماس به طور فزاینده ای آوازی جنبش مانند زمانی که مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib و آل سبز معرفی اولین خانه قطعنامه برای راه اندازی یک استیضاح تحقیق در کنار ما فقط پس از ما می نشست و نانسی پلوسی را ساخت که بسیار در تقاضا است.

در ماه دسامبر روز بعد از ما برنده استیضاح توسط مردم به رهبری یک شغل از سوی دیگر ، میچ مک کانل را سی اتاق برای نشان دادن به بزرگتر که ما انجام نمی شود مبارزه. ما همچنین نشان داد که ما متحدان و حامیان که بهترین استراتژی برای قرار دادن یک مشکل سنا محاکمه در نظر ما بود به اهرم تهدید تشدید بسیج. این موفقیت و مداخلات ایجاد یک اثر گلوله برفی است که تشویق بسیاری از حصار-جانشین برای پرش به مبارزه با — کمک منابع خود اعداد و قابلیت های منحصر به فرد برای حرکت رو به رشد اکوسیستم. هنگامی که توسط مردم راه اندازی کمپین در ماه اوت سال 2018 وجود دارد چند سازمان به طور فعال تلاش برای استیضاح. در فوریه سال 2020 ما همکاری با ده ها تن از گروه های ملی به تقاضای خود را حذف. به قول Star Wars مقاومت قهرمان پو Dameron “خوب مردم مبارزه خواهد کرد اگر ما آنها منجر شود.”

بدیهی است که این تهمت است که هنوز هم در دفتر وجود دارد بسیاری از درس ها و شکست ها به داد و بیداد کردن با اگر ما در نهایت به شکست این رژیم فاسد. برای شروع در حالی که توسط افراد و گروه های دیگر — مانند حذف تهمت و ازدحام سنا — درک قدرت توده مستقیم ما انجام نمی به اندازه کافی به ما mobilizations مطابقت با لحظه تاریخی ما رو به رو شد. آنها به سادگی به نظر نمی آید و یا صدای بسیار متفاوت از سنتی اعتراض تاکتیک و ما نمی تشدید می شود به یک سطح توده اختلال و عدم همکاری تا آنجا که ما باید داشته باشد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مقیاس بسیج برای استیضاح شد و در برخی جهات محدود به عدم تمایل برخی از مترقی یا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان را به مبارزه جدی است. هر حمله از این دولت مواجه شد به عنوان یک مسئله جداگانه و نه به عنوان یک هماهنگ یورش علیه دموکراسی ما. بیش از حد بسیاری از رهبران تأمین کنندگان مالی و سازمان در سمت چپ ادامه به مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت را از طریق یک لنز از سیاست به عنوان معمول است. این اشتباه را انکار می کند این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال از بین بردن سیستمیک چک در قدرت و تقلب در انتخابات — ما شکل اساسی ترین اظهار پاسخگویی و خم شهروند قدرت از طریق رای دهندگان سرکوب و دروغ و همچنین اجبار و درخواست دولت خارجی دخالت. به عنوان یک نتیجه, بسیاری از را دیدم استیضاح مبارزه به خارج از میدان دید خود و واگذار مبارزه به نوبه خود.

در میان سازمانهایی که در نهایت پیوستن به استیضاح ائتلاف بیش از حد بسیاری ترجیح داده به دنبال باریک رویکرد خانه رهبری به جای متحد کردن پشت یک قدرتمند و منسجم پیام. این عدم کاهش فشار بر مجلس به تصویب گسترش مقالات از استیضاح برای طیف گسترده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن جرایم و در نتیجه تضعیف کلی استدلال برای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف. جدایی خانواده بحران مسلمان ممنوعیت Kavanaugh خطر جنگ با ایران — هر یک باید شده اند محوری گریه برای استیضاح و حذف.

تا به حال واقعی اتهامات ناروا محکوم الگوی کامل از فساد و نژاد پرستی و زن ستیزی و جنایتکاری — به عنوان توسط مردم و آزادی بیان برای مردم و انقلاب (در میان دیگران) به نام های طولانی برای — آن را سخت تر برای مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان به بازیگران اوکراین رسوایی به عنوان یک انحراف. بیشتر چه, آن را مجموعه ای قوی تر سابقه در برابر رئیس جمهور آینده ارتکاب مشابه Trumpian نقض. تمام است که بدون شک باید اخراج کردن پایه بزرگتر از افرادی که مقاومت در برابر تهمت حملات به مدت سه سال — آنها را قادر می سازد برای دیدن استیضاح مبارزه به عنوان نه تنها یک اولویت است اما قاطع و قانع کننده نقد همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است برای قرار دادن آمریکایی ها در معرض خطر در پیگیری های شخصی خود را به دست آورید.

اشتباه نکنید: تبرئه از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که تا چه حد ما موسسات در حال شکست قادر و یا تمایلی برای محافظت از ما را از صعود از فاشیسم است. ما نمی توانیم انتظار عمل بدون عمده بسیج — زمانی که مردم, رهبری, رهبران را دنبال کنید. بنابراین همانطور که ما در روز استیضاح, ما, مردم, باید مسئولیت برای ما آزادی و آینده کشور ما. هر آمریکایی باید یک انتخاب: شما مبارزه برای دموکراسی و یا خواهد شد شما ارسال به دیکتاتوری ؟ هر روز و هر نبرد از این نقطه به بعد است که مبارزه برای شکست استبداد و برای رسیدن به یک دموکراسی است که برای اولین بار در خدمت و نشان دهنده همه ما است. ضرورت و مقیاس تهدید مشترک ما در صورت نیاز به ما برای ادامه به تهدید و تهمت حکومت قبل از انتخابات و به صورت آماده برای بسیج علیه او اگر او حاضر به ترک اتاق.

ما stillknow و این حقایق را به خود آشکار: تهمت بود و گناه است. استیضاح و حذف باقی مانده است تنها مسیر برای توقف استبدادی جمهور. اگر ما به رایگان و بی خطر پس ما باید حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. این مبارزه هرگز در مورد دموکراتها در مقابل جمهوریخواهان. مسیر ما باید به سمت تبدیل این نظام سیاسی و از بین بردن این رئیس جمهور اجازه خواهد داد که ما را به حرکت و نزدیک به کشور ما انقلابی وعده آزادی و عدالت برای همه یک واقعیت است.

توسط مردم ساخته شده است یک کمپین مردمی برای استیضاح و حذف در یک مقدار بزرگتر دموکراسی. در حالی که دادگاه این است که بیش از کار ما باقی مانده است به حذف تهمت و هر یک از دوستان خود و توانمندسازها ، ما طلوع خواهد کرد در کنار مظنونان حمله به دانشگاه Tlaib و سبز که در پاسخ اولیه به ما تماس به عمل و عمل با شجاعت اخلاقی و ما را به جای کسانی که نقض سوگند خود و خیانت به کشور خود. ما را حفظ مقاومت در برابر ما را به نقض حقوق بشر و جنایات که ما نمی تواند تحمل کند و از این دولت. ما را هوشیار در تامین امنیت انتخابات آزاد و عادلانه. ما در مسابقه برای قدرت در صندوق های رای و در خیابان. ما ادامه خواهد داد به تماس در کنگره به تصویب مقالات از استیضاح برای همه تهمت دایر است. ما برای مبارزه با افزایش سفید ناسیونالیسم. ما صدای زنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلاش برای گسترش اقتدار خود را. روز ما توقف مبارزه برای دموکراسی است و بعد ما آن را از دست بدهند. فقط به گذشته آمریکایی ها آمدند با هم برای شکست دادن پادشاهان و Jim Crow ما متحد به این کشور چه باید: یک دولت و برای مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im