‘که در آن شما هستند ؟ در جایی که رهبر ما?’: Dwayne ‘The Rock’ Johnson خواستار یک رهبری جدید احساسی, تصویری

دواین “راک” جانسون خواهان رهبری در میان در سراسر کشور تظاهرات اطراف پلیس خشونت نژادی و بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند.

 • جانسون همچنین متعهد حمایت خود را از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.
 • جانسون گفت: وجود نیاز به “مهربان رهبری” در میان تمام شد.
 • جانسون اشاره نمی کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ویدئویی خود را. اما کلمات او اشاره کرد که او صحبت کردن در مورد رئیس جمهور در تماس خود را برای رهبری است.

چه جانسون گفت:

 • “که در آن شما هستند ؟ که در آن ما هستند ، در جایی که رهبر ما در این زمان که کشور ما پایین است بر روی زانو, التماس, التماس, صدمه دیده است, عصبانی, نا امید, در, درد, با آن اسلحه را فقط مایل به شنیده می شود؟”
 • “از کجا است ما دلسوز رهبر که رفتن به کشور ما که در پایین زانو و گسترش دست و بگو: شما ایستادن, ایستادن با من چرا که من به شما کردم. من می شنوم شما من با گوش دادن به شما. و شما باید کلمه من است که من قصد دارم به انجام همه چیز را در قدرت من تا روز مرگ من, آخرین نفس به انجام همه چیز را من می توانم به ایجاد تغییر مورد نیاز است که به عادی سازی برابری به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.’ که در آن شما هستند؟”
 • “وجود نیروی نظامی است که مستقر در خود ما مردم است. غارتگران? بله. جنایتکاران ؟ کاملا. اما ما معترضان که در حال التماس و شفاعت ما معترضان که در درد. … شما می دانید شما خواهد بود شگفت زده چگونه مردم در درد واکنش نشان خواهد داد زمانی که شما به آنها می گویند ” من در مورد مراقبت از شما.’ هنگامی که شما به آنها می گویند ‘من با گوش دادن به شما است.’ شما شگفت زده می شود مردم چگونه واکنش نشان خواهد داد — چگونه آمریکایی ها واکنش نشان خواهد داد.”
 • “ما باید تبدیل به رهبران ما به دنبال. درخواست میکنم یک بار دیگر آن را: که در آن شما هستند ؟ که در آن است که رهبر دلسوز که مراحل و پاسخگویی برای کشور و همه مردم در کشور ما ؟ که در آن شما هستند ؟ من به شما بگویم آنچه که ما اینجا هستیم. ما همه اینجا هستیم. این روند به تغییر در حال حاضر آغاز شده است. شما می تواند احساس آن را در سراسر کشور ما است. تغییر اتفاق می افتد. آن را به زمان. ما در حال رفتن به ضرب و شتم. ما قصد داریم به ما توده. وجود دارد رفتن به خون اما این روند تغییر کرده است در حال حاضر آغاز شده است.”
 • “البته تمام زندگی مهم نیست اما در این لحظه در حال حاضر این تعریف, محوری مواد منفجره لحظه ای که در کشور ما پایین است در زانو … ما باید بگویم واژه ها: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

زمینه را برای جانسون

 • جانسون flirted با ایده های در حال اجرا برای دفتر سیاسی در آینده است. در سال 2017, او گفت: آن را یک “امکان” است که او را برای رئيس جمهور اجرا به عنوان Deseret News گزارش شده است.
 • جانسون گفت: GQ: “یک سال پیش از آن آغاز شده در آینده بیشتر و بیشتر. وجود دارد یک حس واقعی از حرارت ساخته شده است که من به خانه و فکر می کنم ‘اجازه دهید من واقعا تجدید نظر پاسخ من و مطمئن شوید که من به یک پاسخ این است که راستگو و همچنین احترام است.’ من نمی خواهم به سبک — ‘ما باید سه روز خاموش برای یک آخر هفته! بدون مالیات!'”
 • جانسون گفت: در آن زمان که رهبری قوی است چیزی که او ارزش.
 • “با هر کار شما آمده و به شما کردم برای اثبات خود,” او گفت:. “و من شخصا احساس می کنم که اگر من رئیس جمهور و وقار خواهد بود مهم است. رهبری خواهد بود مهم است. در نظر گرفتن مسئولیت برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de