که در آن بسیاری حاضر به سرمایه گذاری

دکتر Sangwe کلوویس Nchinjoh مراحل داخل باریک قایق چوبی. آن را به طور سنتی ساخته شده مانند یک اندازه قایق رانی چوبی مهر و موم شده با تار رانده شده توسط یک 15 اسب بخار موتور قایق. او فشار در تنفس هوای همان 30 شاید 40 مسافر. آنها با پوشیدن ماسک های دولت به آنها داد اما او شگفتی بسیاری از دانش coronavirus واقعی است.

این یک سواری طولانی به کار تقریبا سه ساعت از طریق آبهای لب شور گاه به گاه رعد و برق شبکه های مانگرو و 90-درجه حرارت است که توطئه با رطوبت به احساس می کنم مثل 100-plus. Sangwe یکی از دو پزشک در Manoka بیمارستان منطقه که فقط سه پرستاران یک تکنسین آزمایشگاه و هیچ آب و یا برق.

جمعیت باعث می شود او عصبی است. زمانی که این بیماری همه گیر وارد, مقامات دولتی محدود تعداد مسافران. اما در حال حاضر مانند بسیاری از جاهای دیگر قوانین را آرام. دکتر این نیست. تر و تمیز 28 ساله با ضخامت ریش چانه و جوانی چهره های پنهان در پشت یک ماسک putters در سراسر آب محکم یک بطری ضد عفونی کننده دست.

Sangwe رفتار ساکنان دوالا ششم زیربخش 47 تا حد زیادی جزایر جدا شده در دلتا Dibamba و Wouri رودخانه ها در آفریقای مرکزی است. دوالا کسب و کار کنگره کامرون اما VI زیربخش است کم جمعیت — فقط 5,464 مردم از سال 2005.

او هنوز هم در حال انتظار برای COVID-19 خود را برای رسیدن به بیمارستان است. شده اند وجود دارد بیش از 2500 مورد در کامرون کشور از 25 میلیون در خلیج گینه در اندازه شبیه به اسپانیا و یا سوئد. فقط بیش از 100 را از آن درگذشت. این یک موضوع از زمان.

او آموزش دیده بود برای شیوع. او آموخته است که چگونه این ویروس منتقل می شود و چگونه از آن جلوگیری, چگونه برای پاسخ به یک مورد مشکوک به انجام ارزشيابی بالينی و استفاده از دنده محافظ. اما او یاد گرفته کمی برای کمک به او را متقاعد کند که مردم به او اعتماد کنند.

در این دهستان سلیمان آن را آسان به ماندن 6 فوت از هم جدا و یا شستن دست های خود را در همه زمان ها. برخی از این جمعی از فرهنگ او توضیح می دهد که در آن مردم به اشتراک گذاری ظروف و تکیه بر تعامل برای حفظ خود. “و ما نه فقط صحبت کردن در مورد بستگان در همان خانه را ضبط می کند. “ما در حال صحبت کردن در مورد همسایه.”

اما او تلاش می کند. او رفت و به دانشکده پزشکی در دانشگاه بوی برای کمک به مکان هایی مانند این مانند این یکی که در آن او بزرگ شده. و او تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی به نام روستایی پزشکان که متکی بر شبکه ای از پزشکان برای ارائه مراقبت های سراسر کشور.

آنها استفاده می شود به تمرکز بر روی درمان پناهندگان از Anglophone بحران — جنگ استقلال برپا شده توسط Ambazonian جدایی طلبان — که به کشته شدن بیش از 3000 نفر و آواره و صدها هزار نفر پس از 2017. این بیماری همه گیر را تغییر داد. “آن را به طور کامل تعریف رویکرد ما به همه چیز” Sangwe می گوید.

از ماه آوریل روستایی پزشکان به بازدید شش روستا در بحرانزده غرب, که در آن بسیاری از Sangwe می گوید حاضر به سرمایه گذاری. آنها اقامت برای دو تا چهار روز هشدار به مردم در مورد این بیماری همه گیر ساختمان دست شویی امکانات و آموزش آنها را به ماسک انجام بهترین خود را به کمک طلب کردن از مردم محلی است. “ما می توانیم ایجاد یک راه حل برای کسی مشکل بدون که فرد درگیر,” او می گوید. “هرگز کار خواهد کرد.”

اما جنگ خواستار توجه خود را. ویروس نامرئی است. آنها باید به او اعتماد کنند.

دکتر Sangwe کلوویس Nchinjoh شمار — قبل از همه گیر — با حمل و نقل قایق است که دو و نیم ساعته سفر بین کار خود را در Manoka بیمارستان منطقه و خانه خود را در دوالا.
ارائه شده توسط دکتر Sangwe کلوویس Nchinjoh

به عنوان Sangwe می نشیند بر آب او شگفتی اگر او می تواند یکی را به این ویروس را در اینجا. او باقی می ماند در یک آپارتمان دو خوابه ارائه شده توسط بیمارستان با یک ژنراتور بنابراین او می تواند دیده بان آفریقایی سینما و نوشیدنی بطری آب تحویل در این قایق است. اگر آن را در اینجا دریافت آن سخت خواهد بود برای او برای جلوگیری از.

او نگرانی بیشتر در مورد مصرف آن خانه را به دوالا به همسر و کودکان خود را در سن 2 و 3. برخی از مردم بر این قایق را به ماسک خود را خاموش هنگامی که آن را بیش از حد گرم و یا آنها در حال تلاش برای صحبت کنید. حتی با ماسک مسافران هستند بیش از حد نزدیک و گاهی نزدیک به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن عرق. غالبا او را از ترس آنها نمی خواهند خود را کمک کند.

“رفتن را از طریق آموزش و دانستن اینکه چه چیزی است که در واقع قرار است به انجام,” او می گوید: “و پس از آن شما حرکت می کند و شما می بینید مردم رعایت آن را حتی باور آن وجود دارد — آن است که یک قرص تلخ فرو برد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de