آن را غیر معمول نیست برای دیدن یک waddle از پنگوئن یا مهر و موم basking در سفید منجمد زمین است. در اینجا در دیویس ایستگاه تحقیقات پایه در سواحل قطب جنوب در حدود نیمه راه بین استرالیا و آفریقا روزهای طولانی تابستان را نمایش خیره کننده از حیات وحش مرزی و آسمانی عینک مانند غروب خورشید بیش از یک افق توده ها.

اما آن را در حال حاضر و در تابستان در حال محو شدن به بقیه جهان می افتد به یک نوع جدید از تاریکی است. تابستان ساکنان رفته اند. در داخل ایستگاه رهبر دیوید Knoff جمع آوری 23 باقی مانده محققان و دانشمندان و سایر خدمه در سینما به بحث در مورد این بیماری همه گیر. آن را بی خطر در اینجا تا کنون, اما معمول گفتگوی بورسی وجود ندارد. همه چشم ها متمرکز بر روی عنوان سوال در مورد چرخش اخبار از استرالیا و چه نوع از خانه آنها بازگشت همه به.

دیوید 35 با انبوه براون ریش آمد در اینجا در انتظار سرما و تاریکی. او می خواهم بازدید این قاره در خصوصی اسکی/سفر کوهنوردی در سال 2016. او در اکتبر 2019 به عنوان یک ایستگاه رهبر با استرالیا قطب جنوب برنامه جسارت کردن روی یک پرتقال icebreaking کشتی به نام Aurora Australis. او اغلب می خواهم صحبت کردن با دوستان و خانواده به خانه در مورد ورزش و جهان چگونه بود بدون او. مردمی در بازگشت به خانه را بخواهید در مورد زندگی در یکی از آخرین مرزهای.

او انتظار ندارد این جدا متروک پاسگاه 5000 مایل از مادری اش ملبورن برای تبدیل شدن به یک پناهگاه برای عادی. در ماه ژانویه به عنوان اخبار از coronavirus گسترش خلق و خوی در دیویس بود کاملا شاد. ساکنان دیوید به یاد می آورد به طور کلی احساس آرامش به دور. اجباری قرنطينه سفر محدودیت و تست را coronavirus ،

سپس پیام شروع به قطره ای از مقامات و وزرا در قطب جنوب استرالیا را بدست آورد. بنابراین ارتباطات با سرزمین اصلی. خلق و خوی منتقل شده است. نقش معکوس شود. کسانی که با خیال راحت رشته در اینجا تلاش برای درک سوپر مارکت tussles دستمال توالت کمبود و اجتماعی فاصله مورد نیاز در بازگشت به خانه.

در اینجا یک شکاف ویروس نمی تواند رسیدن به زندگی باقی مانده است “طبیعی است.”

خود را در انزوا تبدیل شده خود را نجات. ساکنان جشن تولد با هم. آنها رفتن به ورزشگاه, به اشتراک گذاری, سونا نشستن در نوار و جمعی از نرخهای پایین در جکوزی. “من فکر می کنم ما را در درک آزادی ما را در اینجا حتی بیشتر از” دیوید می گوید. البته او نتواند مردم اما حتی اگر او در خانه او می خواهم که یک زمان سخت در بازدید از دوستان تماشای رویدادهای ورزشی و یا ماجراجویی. “من قطعا احساس ما از دست رفته هر چیزی است.”

دیوید که قرار است در بازگشت به استرالیا در ماه نوامبر همراه با بقیه خدمه. در حال حاضر آنها به احتمال زیاد اینجا گیر برای دیگر فصل تابستان آوردن خود را در کل زمان قطب جنوب به بیش از 500 روز. و چه کسی می داند که پس از آن ؟

اگر هیچ واکسن خواهد خود را در سیستم ایمنی بدن شود به خصوص در معرض خطر پس از طولانی مدت انزوا? آیا نخبگان وضعیت جسمی و عدم از قبل موجود مشکلات بهداشتی مورد نیاز برای این کار محافظت از آنها را در خانه ؟ “در هر صورت” دیوید می گوید: “ما نمی توانیم اقامت در اینجا برای همیشه.”

او از شگفتی های جهان چگونه نگاه خواهد کرد و چگونه آنها را وفق دهند. آنها شروع به تمرین های اجتماعی فاصله در اینجا فقط به عادت ؟ آنها با حضور در آخرین کنسرت خود را و یا بازی راگبی بدون تحقق آن ، چه تبدیل خواهد شد از پروژه های خود را? می شود آنها را بیشتر جدا شده و در خانه از آنها در لبه زمین ؟

نشسته سمت-توسط-جانبی در سینما ماسک-رایگان آنها نگاه کنید به دیوید برای پاسخ به عنوان روش زمستان وقتی که چند ساعت از نور کم در بعد از ظهر خواهد بود خوش آمدید فرار از تاریکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im