با فقط چهار روز قبل از نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه دیابت برنی ساندرز در روز جمعه به دنبال کنتراست های کوچک خود را به دلار سوخت کمپین با پیت Buttigieg تکیه بر پول بزرگ با برجسته سابق South Bend, ایندیانا, شهردار ده ها تن از میلیاردر همکاران کمپین.

“ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما روند سیاسی.”
—سن. برنی ساندرز

در یک صبحانه رویداد در سنت آنسلم کالج در نیوهمپشایر ساعت جلوتر از ششم دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره جمعه شب ساندرز—که رد همه میلیاردر کمپین نقدی لرزاند کردن عناوین متعدد اخیر اخبار در Buttigieg میلیاردر اهدا کنندگان.

“من خواندن برخی از عناوین از روزنامه ها در مورد پیت Buttigieg: ‘پیت Buttigieg است منحصر به فرد ترین میلیاردر اهدا کنندگان از هر حزب دموکرات.’ که از فوربس,” ساندرز گفت. “تپه: ‘پیت Buttigieg تاپ میلیاردر دهنده لیست.’ ثروت: ‘پیت Buttigieg طول می کشد سرب به عنوان کسب و کار بزرگ نامزد در سال 2020 زمینه’.”

“من مانند پیت Buttigieg خوب اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما روند سیاسی گفت:” سناتور ورمونت. “آیا شما فکر می کنم اگر شما در حال جمع آوری پول از ده ها تن از ده ها تن از میلیاردرهای شما در حال رفتن به ایستادن به شرکت های دارویی و شما در حال رفتن به پرتاب مدیران اجرائی خود را در زندان اگر آنها اقدام جنایی?”

با توجه به دسامبر فوربس تحلیل ساندرز ذکر شده Buttigieg تا به حال دریافت کمک های مالی از چهل میلیاردرهای و همسران خود را به عنوان از سپتامبر 30 سال گذشته است.

سیزده از این میلیاردرهای داد به طور انحصاری به Buttigieg, “تا کنون بیشتر از هر حزب دموکرات در حال اجرا برای رئیس جمهور” فوربس در بر داشت.

ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به تکیه بیشتر بر روی کمک کوچک به طور متوسط حدود 18 دلار. به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه, Sanders مطرح 25 میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی بیش از 1.3 میلیون دلار کمک های مالی به طور متوسط $18.72.

با استفاده از هشتگ #PetesBillionaires Sanders, توییتی پیروی از سنت آنسلم کالج رویداد که “این انتخابات اساسا در مورد که در کنار شما هستند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اعضای ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری نیز chimed در:

Sanders کمپین تلاش برای قرار دادن Buttigieg میلیاردر کمپین همکاران در کانون توجه میان می آید سفت نظرسنجی اعداد در نیوهمپشایر. بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه بررسی پنجشنبه منتشر شد نشان داد ساندرز پیشرو Buttigieg و تنها یک درصد در دولت 24 درصد به 23 درصد است. امرسون پیش دبستانی ردیابی نظرسنجی در عین حال نشان داد هنوز هم ساندرز در گرانیت دولت با سناتور ورمونت پیشرو شهردار سابق با 9 امتیاز (32 ٪ به 23٪).

در پی آیووا افتضاح و با نیوهمپشایر اولیه فقط در روز و دور امور جاری نویس و ساندرز حامی پل آب-اسمیت جمعه تاکید کرد که سناتور کاندیداتوری نشان دهنده یک “فرصت عالی برای تعمیق چشم انداز واقعا جامعه دموکراتیک که در آن مردم کار خود و کنترل اقتصاد و سیاست در حالی که همه بسیج پشت دستور کار است که با آدرس های ما سوختن فوری نیاز دارد.”

“این انتخابات را تحت تاثیر قرار زندگی میلیون ها نفر که حتی نمی توانید رای و یا کمک مالی به کمپین” نوشت: آب-اسمیت. “با توجه به مخاطرات ما می توانیم برای قرار دادن ما بدبینی و dispassion کنار. ما نمی توانیم اجازه nay-کارترین سایرس, حقه های کثیف, اسمیر یا ترس از شکست ما را به عقب نگه از انجام بخشی از ما. ما در آستانه دستیابی به چیزی تاریخی و ما می توانیم آنها را اجازه نمی دهد ما را متوقف کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im