لس آنجلس — همه کسانی که 3-اشاره گرها در سه ماهه چهارم از دست Landry Shamet بودند سس.

گوشت کلیپرز’ پیروزی میامی هیت در روز چهارشنبه در آمد دفاعی پایان tenderized توسط مرکز Ivica Zubac.

گرما رهبری در بئب, نوجوانی 58-55 در حال اجرا از جرم از طریق مرکز بم Adebayo اول وقت همه ستاره و گرفتن سه 3-اشاره گر از UCSB آلوم گیب وینسنت (او را از دست او هشت عکس های دیگر).

Zubac واقعا کم-پست مرد برای بازی در برابر. “من تا به حال به بیرون رفتن در کف و تماشای پشت کاهش,” او گفت:.

اما در نهایت این بازی می آید به رنگ عمیق و Zubac منتظر بود.

او مسدود شده و دو عکس توسط Kendrick Nunn در دو دقیقه از نیمه دوم. میامی جیمی باتلر چپ با یک آسیب است. میامی در حال حاضر برگزاری جیمز جانسون و Justise وینسلو انتظار تجارت با ممفیس برای آندره Igoudala. باتری کم بود.

کلیپرز ضرب دیده خانه هفت 3-اشاره گرها در 7:10 سه ماهه. پشت 87-78, Adebayo رو به لین در برابر Zubac سعی کردم توپ جعلی, نگاه به خارج نگاه دوباره و Zubac هرگز خود را رها حس راستی.

بنابراین Adebayo نامیده می شد برای 3 دوم نقض. زمانی که Zubac کردم به نیمکت او یک محرک پنج بالا از دستیار مربی سام Cassell.

“سام همیشه در من” Zubac گفت: “لبخند زدن “به من گفتن به بهبود است. امشب من همه چیز را او به من گفت که من آن را به سمت راست.”

و کلیپرز رفت تا سکته مغزی 24 3-اشاره گرها در 54 تلاش می کند و فرار از میامی 128-111.

“من تا به حال برای محافظت از یک بزرگ که دسته توپ زیادی” Zubac گفت. “این نقش های مختلف بیش از حد معمول بودن در رنگ. ما ساخته شده یک زن و شوهر از اشتباهات اما ما یک کار بهتر در نیمه دوم.”

گرما شات 9 برای 25 که در سه ماهه کردم و blitzed 37-22. میامی بازی بیشتر مصر در سه ماهه چهارم و رو به ظرف هفت با 2:23 چپ اما کلیپرز در بر داشت Shamet دو بار در گوشه و کسانی که سطل افزایش کلیپرز به 36-15 دوم-بهترین ها در کنفرانس غرب.

“من و بعد فورا رفت واز بهتر است در فراخوانی از پوشش ارتباطی و عمودی بودن زمانی که آنها به من حمله کردند در رنگ” Zubac گفت. “من انجام یک کار بهتر از ایستاده در مقابل نگهبانان از من استفاده می شود به. من می توانید آن را به یک سطح بالاتر تا آنجا که خواندن جرائم خواندن که در آن همه بچه های ما هستند, بنابراین من می توانید به سمت راست.”

Shamet 23 امتیاز led 70 نقطه شلیک از کلیپرز’ نیمکت اما Zubac آمار شش تا عکس های خود را و تا به حال سه بلوک و هشت ریباند. او فقط خواسته به بازی 18 دقیقه در هر بازی کردم و تا 21 در این یکی.

یک سال پیش جمعه لیکرز حمل Zubac و Michael Beasley به کلیپرز برای مایک Muscala. این یک تالار گفتمان در حال حاضر که کلیپرز استفاده را به نفع خود راه خود را به پلی آف و دو جاده بازی ها از حالت طلایی در دور اول سری. همانطور که ما بعد دیدم لیکرز به حال برای روشن شدن فضا برای تاسیس بیشتر 7-پاورقی و شما نمی توانید نگه دارید و پرداخت همه. اما این تغییر شده است برجسته برای Zubac که روشن نمی 23 تا مارس.

تجارت ایران روز پنج شنبه (ظهر PT) و تیم های مانند گرما مجبور به رفتن را از طریق حرکات از یک بازی بسکتبال در حالی که به دنبال مارپیچ تدارکات NBA تجارت (یا دو میامی گزارش شده است که در پیگیری سابق گیر Danilo Gallinari در حال حاضر با شهر اوکلاهما).

برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی کلیپرز نیست واقعا درگیر در مهلت shuffle هر چند که می توانید تغییر دهید ،

“این واقعا احساس مهلت اتفاق می افتد در این اتاق قفل” Zubac گفت. “هیچ کس واقعا صحبت کردن یا فکر کردن در مورد آن است. شما نمی توانید چیزی در مورد آن انجام.

“با رسانه های اجتماعی شما دیدن همه چیز که در جریان است. این کار ما برای بازی در برابر آن دسته از بچه ها. اما من هرگز واقعا در مورد آن فکر زمانی که من جوانتر بود. من فقط می خواستم به بازی و این همه من در مورد نگران است. اگر کسی خواست به تجارت برای من همیشه فکر می کردم این یک نشانه خوب است.”

که البته این راه هر بازیکن در هر ورزشی باید در معاملات مگر اینکه شما در حال برخورد از آنجا که شما یکی از کسانی که (دراماتیک زمزمه) “انقضای قرارداد” و ارزش خود را وابسته به چگونه به سرعت شما می توانید حذف. در غیر این صورت بازیکنان باید فقط شروع به نگرانی در زمانی که آنها را ترک شنیدن شایعات.

با توجه به مربی Doc Rivers, کلیپرز بهبود یافته با هر پاس. در سه ماهه سوم در اختیار داشتن پنج بازیکن در زمین توپ را لمس کرد و Kawhi Leonard با حروف بزرگ با یک بلوز.

“این بود تمام توپ, جنبش,” رودخانه گفت: “از آنجا که ما فاصله خیلی بد بود در نیمه اول. بچه ها می گفتند آنها می تواند به درایو توپ بود و من گفت:, بدون, اجازه دهید آن شلیک کنید. میامی در حال بازی در منطقه و ما نمی تواند دیدن آنچه که ما باید انجام دهند. در نیمه دوم ما انجام دادیم.”

به طور کلی دیگر تیم NBA باید می خواهید به تجارت با کلیپرز. آن را ترجیح داده به تجارت سبدهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im