کودی Bellinger به سختی شروع به پریدن کرد و خود را بالا, اسب, زمانی که کارلوس کوریا آمار “پاسخ” را فشار دهید و آن را 400 فوت است.

چه شرم آور آن خواهد بود که بازیکنان جایگزین هیجان Astrogate رسوایی با droning نیستی از به طور منظم فصل بیس بال.

روز جمعه Bellinger گفت: در سال 2017 Houston Astros تا به حال فریب خورده به برنده سری جهانی و خوزه Altuve بود “به سرقت رفته” لیگ آمریکا جایزه MVP اگر چه این جایزه تصمیم گرفت به بازی بیس بال, کانون نویسندگان آمریکا که به Bellinger NL جایزه در سال 2019.

مدت کوتاهی پس از آن کوریا beckoned چند رسانه ای بیس بال خبرنگار کن روزنتال و تحویل یک comebacker در Bellinger.

“خوزه Altuve بود یک مرد که نمی با استفاده از سطل زباله می تواند” کوریا گفت. “او را در داخل … به هر کس کوبیدن به سطل زباله می تواند و او را عصبانی. او خواهد گفت: “من نمی خواهم این را من نمی توانم آمار بود.’ … او با بازی بازی تمیز کردن.

“دلیل او عذرخواهی به رسانه ها بود که بخشی از این تیم و نه توقف آن. اما او عذرخواهی برای استفاده از این سطل زباله می تواند چرا که او نه تقلب.”

Altuve نیز مشکوک به پوشیدن یک زنگ است که انتقال زمین انتخاب شده است. زمانی که او homered کردن یانکی’ Aroldis چپمن را به نفع خود ALCS سال گذشته او کشیده پیراهن خود را محکم در اطراف او و التماس خود را جشن هم تیمی نیست که به آن پاره.

“این یک دروغ” کوریا گفت. “قبلا در این سال او به یک پیاده روی کردن و من و تونی کمپ پاره پاره کردن پیراهن خود را. همسرش گفت من, همسرم, ‘چرا کارلوس که انجام می دهند? من نمی خواهم که.”‘

“دلیل دیگر این است که چون او ناتمام تو در چنبر که صادقانه نگاه وحشتناک است. او نمی خواهم به آن را نشان می دهد. همه در همه ، اما او نمی تقلب در سال 2017 زمانی که هیچ کس می دانست که در مورد سیستم. چرا که او تقلب در سال 2019?”

در واقع کوریا وانمود نمی کند آستروس بودند پاک در سال 2017 حداقل در این فصل به طور منظم. اما آن را بسیار پیچیده تر مسئله از دیدن توپ, گوش دادن-برای-کوبیدن-سطل زباله-می تواند ضربه توپ برنده بازی است.

کوریا ادعا داجرز ramped تا خود را postseason ثبت نام سیستم به یک نامفهوم سطح

زمانی که الکس Bregman خاص برای برنده شدن در این بازی بدنام 5 اجرا گلزن شد rookie خرج کردن-دونده Derek Fisher.

“او تا به حال شده است در پایه دوم کل سریال” کوریا گفت. “او نمی داند که چه چیزی اتفاق می افتد در پشت صفحه. وجود کدهای مورس در خارج وجود دارد.”

به علاوه هوستون برنده سری جهانی در ورزشگاه طفره زن اگر چه وال استریت ژورنال اشاره کرده است که آستروس استفاده می شود خود را “Codebreaker” سیستم به سرعت پردازش علائم در جاده استادیوم. کوریا می گوید هوستون بود و نه کوبیدن سطل زباله در جاده ها است.

“کودی Bellinger کار این است که به دنبال اطلاعات” کوریا گفت. “اگر شما نمی دانید که حقایق شما رو به بسته (حذف شده) است.”

که متوقف نشده هر کس دیگری.

لیگ کوچک در فولرتون و ساحل طولانی را ممنوع اعلام کرد تیم از تماس خود Astros. آیا Jetsons خواهد بود مجبور به تغییر نام خود را سگ نامشخص است.

بله, آن را تشویق به دیدن مردم می آیند به شدت در برابر دروغ و تقلب. اما هر کودک باید مفتخر به پوشیدن Altuve نیوجرسی و نه فقط به دلیل آن ممکن است مناسب است.

Altuve صرف سه سال در یک Rookie لیگ. او خود را به دست آورده راه پله با پله. او تا به حال چهار 200-آمار فصل و سه حلاجی قهرمانی و او به عنوان مستحق MVP به عنوان تا به حال بوده است.

داجرز هستند basking در aggrievement و این قطعا یک انسان و محبوب ترین واکنش است. اما آنها حق ندارند به impugn یک بازیکن و فرد از Altuve را کالیبر.

کوریا می گوید: Astros کردم به بازی 7 از 2019 جهان سری بدون تقلب در همه. اما آن را نمی خواهد مهم در سال 2020 زمانی که آنها دریافت هو از لحظه ای که چرخ های خود آمار آسفالته زمانی که آنها چهره-و-در راکت از جسارت کوزه که هر برنده خواهد بود مورد سوال و هر گونه ضرر را جشن گرفتند.

از بین بردن 2017 جهان عنوان سری خواهد بود خالی و احمقانه است. اما دلیل GM جف Luhnow حقش خیلی بیشتر از یک سال تعلیق و دلیل آستروس باید از دست داده اند و بسیاری از پیش نویس میدارد و دلار است زیرا عدالت ناهموار است.

Luhnow و مدیر A. J. Hinch خواهد بود واجد شرایط برای بازگشت طولانی قبل از قصاص محو دور. بازیکنان که نیست با Astros بودند و یا هنوز هم در افراد زیر سن قانونی را تحمل گلوله.

داجرز? این مایه تاسف است که مدیر سابق همین Mattingly را ترک نمی پشت خود را “خفه شو و بازی” تی شرت.

به عنوان کوریا اشاره کرد هیچ جاسوسی مجبور Bellinger و تونی واتسون را اجرا کنید-به ثمر رساندن خطاها و یا تبدیل داجرز به مجسمه های یخ زده با چارلی مورتون را curveballs.

آن زمان برای قرار دادن Astrogate به سطل زباله می تواند از تاریخ و به بازی بازی های 162. همه ما می تواند با استفاده از یک چرت زدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im