در حالی که هشدار اهداکنندگان اما اطمینان بخش عمومی ایران Intel صندلی تخلیه شخصی سهام قبل از Covid-19 شکست بازار

با یک نگاه به سوابق مالی نشان می دهد که کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس بهداشت ، ریچارد بورر ماه گذشته—فقط به عنوان او بزرگ-دلار اهدا کنندگان اما نه عموم مردم مورد تهدید بلندی از coronavirus—شخصی منابع سهام به ارزش صدها هزار دلار بسیاری از آنها در صنایع در حال حاضر به طور جدی تحت تاثیر شیوع بیماری.

با توجه به باز کردن اسرار:

بورر و همسرش بروک فروخته بین $581,000 و 1.5 میلیون دلار در داد و ستد عمومی سهام در فوریه. 13 و نمی خرید هر موقعیت های جدید, با توجه به مالی اخیر افشای زمینه با مجلس سنا.

در اطراف این زمان است که با مته سوراخ کردن فروش سهام خود را از شرکت های بزرگ از جمله چند ضربه هتل شرکت او علنا ابراز اعتماد به نفس در مورد دولت ایالات متحده توانایی برای مبارزه با ویروس. با این حال در اواخر ماه فوریه با مته سوراخ کردن بخش خصوصی هشدار داد که ویروس “بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” با توجه به ضبط به دست آمده توسط NPR.

بین Burrs’ دو حساب آنها به فروش می رسد تا 150.000 دلار ارزش سهام در Wyndham هتل ها و اقامتگاههای تفریحی را که از دست داده و تقریبا دو سوم از ارزش بازار خود را از فوریه. 13. آنها به فروش می رسد تا 150.000 دلار در تمدید اقامت امریکا یکی دیگر از هتل شرکت که از دست نیمی از ارزش خود را در طول ماه گذشته. با مته سوراخ کردن نیز به فروش می رسد بین $15,001 و 50000 دلار از سهام در پارک هتل ها و استراحتگاه دیدم که سهام آن کاهش قیمت از حدود 24 دلار به کمتر از $5. صنعت هتل است که به درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یونان به عنوان آمریکایی ها به طور فزاینده جلوگیری از سفر.

در یک صدای ضبط شده به دست آمده توسط NPR, the North Carolina جمهوری شنیده شد گفتن اهدا کنندگان در یک ضیافت ناهار در فوریه. 27 که coronavirus رسما به نام COVID-19 خواهد بود به احتمال زیاد از طریق این جمعیت به شدت—و پیشنهاد آن می تواند کشتن صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

“این است که بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” با مته سوراخ کردن گفت.

“این است که احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 همه گیر” او افزود: با اشاره به همه گیری آنفولانزای که به کشته شدن بیش از 600 ، 000 آمریکایی است.

گوش دادن:

فقط دو روز قبل از آن تهمت بود گفتن مطبوعات که ایالات متحده “بسیار نزدیک” به پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19 در حالی که شکایت در رسانه های اجتماعی است که دموکرات ها بودند غیر منصفانه به دولت در انتقاد از واکنش به شیوع.

ضبط “پرسش در مورد اینکه چرا با مته سوراخ کردن احساس نیاز به نگه داشتن آنچه او می دانست موجود” نوشته پیتر وید در سنگ نورد. “ترس از واکنش شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن قوی تر از خود تمایل به صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند؟”

یک روز پس از بورر صحبت کرد و در ضیافت ناهار ایالات متحده گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کوروناویروس. همانطور که از پنج شنبه سه هفته پس از بورر خصوصی در سخنان بیش از 10 ، 000 نفر در ایالات متحده به قرارداد ویروس و 172 فوت کرده اند.

ضیافت ناهار با مته سوراخ کردن در صحبت سازماندهی شده بود توسط Tar Heel, دایره, یک سازمان کسب و کار در کارولینای شمالی با عضویت در هزینه ها اعم از $500 به $10,000. اهدا کنندگان او پرداختن توجه به NPRکمک در مجموع $100,000 به کمپین 2016.

در اظهارات این سناتور همچنین هشدار داد اهدا کنندگان که شیوع—رسما تعیین شده یک بیماری همه گیر در مورد دو هفته پس از بورر صحبت کرد—می تواند نیروی مدارس در کارولینای شمالی و در سراسر ایالات متحده به هفته در یک زمان و توصیه آنها را به تجدید نظر در سفر کسب و کار.

“ممکن است شما را به نگاه خود را کارمند و قاضی که آیا سفر آنها به اروپا ضروری است و یا اینکه آیا آن را می توان در ویدئو کنفرانس گفت:” با مته سوراخ کردن. “چرا از آن خطر است؟”

هشدار آمد و 13 روز قبل وزارت امور خارجه صادر شده و محدودیت های مسافرتی برای کشورهای هواپیمای coronavirus.

به عنوان سابق کار, منشی, Robert Reich با اشاره با مته سوراخ کردن نیست سهم خود را هشدار به اهدا کنندگان با مردم آمریکا است.

“به عموم” رایش توییتی “او ساخته شده هیچ گونه هشدار داد و هیچ گونه مشاوره.”

حدود یک هفته پس از ناهار در مارس 5, Burr زده اطمینان تن در یک بیانیه عمومی در مورد ویروس گفتن ترکیبات “ما یک چارچوب در محل است که ما را در یک موقعیت بهتر از هر کشور دیگری برای پاسخ به تهدید سلامت مانند coronavirus.”

از آن پس ایالات متحده عقب مانده کشورهای دیگر در آزمایش مردم برای coronavirus در حالی که بهداشت و درمان کارگران را گزارش کرده اند خطرناک کمبود هواکش و تجهیزات حفاظتی مورد نیاز برای درمان افراد مبتلا به کوروناویروس.

“اگر شما پرداخت تا $10,000 برای عضویت و دارای سابقه اهدا به ریچارد بورر” نوشته روزنامه نگار دیوید Dayen “شما را دریافت بینش قابل توجهی در مورد COVID-19 Feb 27.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im