خلاف کاران را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘فساد’ تلاش برای ‘پوشش’ ممکن است قرار گرفتن در معرض از کارگران فدرال به کروناویروس

یک خلاف کاران از وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که وی از سوی مامورین که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بدون ارائه کافی و آموزش پزشکی و یا تجهیزات حفاظتی, ارسال بیش از یک دوجین کارگران فدرال به دو پایگاه نظامی در کالیفرنیا به کمک فرآیند آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان چین و قرنطینه ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus.

ارشد HHS رسمی, به گزارش نیویورک تایمز و دیگر رسانه های به اشتراک گذاشته شده حساب خود را با کنگره و در حال آماده سازی برای شکایت رسمی با دفتر مشاور ویژه را متهم به تهمت مدیریت نادرست مجدد آنها را به عنوان مجازات برای نگرانی در مورد دست زدن به ویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی کفایتی قرار داده است زندگی در خطر است. مجازات خبرچین نشان می دهد که چگونه تمایلی آنها به مسئولیت.”
—الیزابت وارن سناتور.

“در یک روایت آمادگی برای کنگره موسس ترسناک نقاشی پرتره از کارکنان که به طور ناگهانی در بر داشت خود محوری به فدرال تلاش برای مقابله با کروناویروس در آمریکا” این بار گزارش اواخر پنج شنبه. “پس از یک تماس تلفنی با آژانس بهداشت رهبران به منظور بالا بردن ترس خود را در مورد قرار گرفتن در معرض ویروس اعضای هیات توصیف یک “عیب پوشی” از وضعیت, مشخص, پاسخ به ‘فساد’ و ‘پوشش’ با توجه به این روایت است.”

موسس نوشت: در این شکایت که آنها “شروع به میدان پاچه تماس از من رهبری تیم و اعزام کارکنان با ابراز نگرانی از عدم HHS ارتباط و هماهنگی کارکنان در حال ارسال به مناطق قرنطینه بدون تجهیزات حفاظت فردی آموزش یا تجربه در مدیریت سلامت عمومی در شرایط اضطراری و پروتکل های ایمنی و خطر بالقوه برای هر دو خود و اعضای عمومی آنها را در تماس با آمد.”

مقامات بهداشت فدرال که با تعامل احتمالا آلوده به افراد اجازه داده شد تا آزادانه حرکت کند و پایگاه های نظامی با توجه به whistleblower با یک کارگر اقامت در یک هتل در نزدیکی و خروج از تکلیف خود را در یک پرواز تجاری. فرد گفت: مقامات فدرال که نگرانی در مورد دولت را از دست داده و coronavirus و عدم ارائه حمایت های لازم به کارکنان تحت درمان قرار گرفتند به عنوان یک “مزاحم.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی کفایتی است و قرار است در زندگی در معرض خطر” توییتی بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری. “مجازات خبرچین نشان می دهد که چگونه تمایلی آنها به مسئولیت.”

این افشاگر اطلاعاتی اتهامات آمد تنها چند ساعت پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد که یک فرد در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus ظاهرا با وجود داشتن تا به حال هیچ تعامل با هر کسی که در معرض ویروس.

“مطلق نادانی از این دولت بدتر” نوشت پارکر Molloy, ویرایشگر در بزرگ-با Media Matters for America. “آنها در حال رفتن برای مردم کشته شدند و همه که مهم است این است که آیا یا نه آنها پیروزی در انتخابات مجدد و آنچه در بازار سهام به نظر می رسد. آنها اهمیتی نمی دهند اگر مردم می میرند.”

“بنابراین در اینجا چیزی است که به نظر می رسد زنجیره ای از حوادث ایم” MSNBC‘s Chris Hayes. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عودت آلوده به آمریکایی ها اعتراض از CDC. HHS سپس ارسال فدرال کارگران برای ارتباط برقرار کردن با آلوده جمعیت بدون آموزش کافی و یا حمایت می کند.”

“سپس آن دسته از کارگران رفت و به بدون نظارت و یا تست رژیم در محل. و در حال حاضر برای اولین بار در ایالات متحده-قرارداد مورد به نظر می رسد درست در نزدیکی یکی از پایگاه نیروی هوایی که در آن این همه اتفاق افتاده است” هیز اضافه شده است. “وقتی کسی در HHS مطرح هشدار در مورد این همه s/او انتقاد برای صدمه زدن به روحیه و سپس دستور داد به یکی دیگر از موقعیت و یا اخراج می شود. این است که واقعی واقعی واقعی بد است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات کاخ سفید را علنا اقدام به تطهیر خطر coronavirus شمار به جمعیت ایالات متحده و خار کنار نگرانی از نمایندگان مجلس که می گویند دولت پاسخ آهسته بوده است و ناکافی است. کاخ سفید نیز متهم کرد رسانه ها از عمد stoking وحشت در مورد ویروس.

“رسانه ها حاضر به بحث در مورد کار بزرگ ما حرفه ای انجام می دهند!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه شب.

در همین حال کاخ سفید گزارش شده است که به سرکوب آن coronavirus پیام با اجبار فدرال تمام دانشمندان و مقامات بهداشت برای حذف اظهارات عمومی با معاون رئیس جمهور مایک پنس که تهمت منصوب شنبه به رهبری دولت coronavirus پاسخ—یک حرکت بود که در ملاقات با خشم توسط قانونگذاران و کارشناسان.

با توجه به بارتهمت گفت: مردم اطراف او را که او انتخاب پنس برای هماهنگ کردن coronavirus تلاش به این دلیل که معاون رئیس جمهور نیست “را به هر چیز دیگری را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de