کاخ سفید خلاصه قانونگذاران جمهوری خواه در ادعایی روسی نعمت

29 ژوئن (فردا) — کاخ سفید در جریان هشت جمهوری خواه کنگره روز دوشنبه گزارش داد که روسیه ارائه شده نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال آگاهی از این طرح برای ماه بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدام است.

مظنونان حمله به دانشگاه Michael McCaul تگزاس, رهبر کمیته روابط خارجی مجلس و آدم Kinzinger ایلینوی با صدور بیانیه مشترک در روز دوشنبه بیان آنها در جریان این موضوع همراه با دیگر آمریکا با مقامات کاخ سفید از جمله مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بیان آنها مطلع شدند که وجود دارد این است که در حال انجام بررسی “برای تعیین صحت این گزارش ها.”

تبلیغات

خانه جمهوریخواه جفت خواست در بیانیه خود که اشاره نمی کند رئیس جمهور اجازه می دهد تا برای بررسی به محل قبل از “هر گونه اقدامات تلافی جویانه گرفته شده است.”

“در حال حاضر وجود دارد کسانی که سیاسی کردن این موضوع با این حال ما نمیتوانیم اجازه دهیم سیاست تحت الشعاع یک حقیقت است که جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان می تواند توافق بر: پوتین رژیم نمی تواند مورد اعتماد” گفتند. “اگر هوش بررسی روند تایید این گزارش ما به شدت تشویق دولت به اقدامات سریع و جدی اقدام به برگزاری پوتین رژیم پاسخگو باشد.”

تشکر. جیم بانک ها از ایندیانا توییتی او با حضور در این جلسه بیان حقیقت در مورد هوش در حال حاضر ممکن است هرگز شناخته می شود چرا که “نیویورک تایمز استفاده می شود تایید نشده اینتل در جریان رسیدگی به قتل های هدفمند از سربازان آمریکایی به منظور لام رئیس جمهور.”

تبلیغات

“در حال حاضر آن را غیر ممکن را به پایان برساند این تحقیقات” او گفت:.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد در اواخر ماه مارس در مورد روسیه پرداخت مستقیم به جنگجویان طالبان برای آمریکا نیروهای نظامی کشته شدند. این گزارش گفت: تهمت بود در جریان این حادثه اما نه در آن عمل می کنند. اما به گزارش نیویورک تایمز روز دوشنبه رئیس جمهور همچنین دریافت کتبی جلسه در این موضوع در اواخر فوریه.

این اتهامات را موجب مرکب تماس برای توضیح و تأکید Jonathan هافمن گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که وزارت دفاع شد و ارزیابی های مربوطه هوش اما که تا به امروز وجود داشته است “هیچ همخوانی شواهد به اعتبار اتهامات اخیر موجود در منبع باز،”

“ما همیشه به ایمنی و امنیت از نیروهای ما در افغانستان-و در سراسر جهان — به طور جدی و در نتیجه به طور مداوم اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از آسیب از تهدیدات بالقوه” او در بیانیه ای گفت.

دموکرات ها دعوت نشده به نشست, اما رهبر جناح اکثریت مجلس Steny D. Hoyer مریلند گفت که او قرار بود به کاخ سفید روز سه شنبه برای یک جلسه در این موضوع با چندین دموکرات.

در یک بیانیه Hoyer مورد تهمت و نه حتی هشدار روسیه به توقف ارائه پاداش پولی برای ایالات متحده می کشد و از آن زمان برای آمریکا و بس “را قادر می سازد تا رفتار یک رئیس جمهور ناتوان از گرفتن مسئولیت به خصوص یکی است که می تواند مردان و زنان ما در لباس.”

“از آن زمان به رسمیت شناختن خطر این ریاست مکان بر امنیت ملی ما,” او گفت: در حالی که در تماس با کاخ سفید برای برگزاری یک جلسه.

تبلیغات

اوایل روز دوشنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany رد اتهامات که تهمت بود در جریان این هوش در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران بیان کرد هیچ اجماع در جامعه اطلاعاتی که ماده “و آن را نمی خواهد بالا به رئیس جمهور تا زمانی که آن را تایید کرده است.”

“رئیس جمهور در جریان تایید هوش,” او گفت:. “و من فقط شما را به کاملا غیر مسئولانه تصمیم نیویورک تایمز به دروغ گزارش شد که او در جریان چیزی است که او در واقع نمی شد در جریان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه رد او مطلع شد در مورد چنین فضل توسط روس ها.

“هیچ کس در جریان یا به من گفت: [معاون] پنس یا رئیس ستاد علامت مراتع در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها به عنوان گزارش از طریق یک منبع ناشناس’ با خبر جعلی [نیویورک تایمز]. همه انکار آن و وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مجلس نانسی پلوسی به نام برای کل بدن به جریان در این حادثه.

“پرسش ها بوجود می آیند عبارتند از: رئيس جمهور دادهایم و اگر نه چرا و چرا کنگره نمی داد. کنگره و کشور نیاز به پاسخ در حال حاضر” پلوسی نوشت: در نامه ای به مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و مدیر Gina Haspel.

“من از این رو درخواست بین مختصر برای همه اعضای خانه بلافاصله. کنگره نیاز به دانستن آنچه که جامعه اطلاعاتی می داند در مورد این تهدید قابل توجهی برای سربازان آمریکایی و متحدان ما و چه گزینه های در دسترس هستند برای نگه داشتن روسیه پاسخگو” پلوسی گفت.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *