دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به احیای اقتصاد دوباره

مارس 8 (UPI) — دبیر مطبوعاتی ریاست جمهوری Kayleigh McEnany روز جمعه گفت تهمت و دولت با اعتماد به نفس در عمده بهبود اقتصادی پس از چند هفته تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت کار گفت در مارس گزارش اشتغال ایالات متحده در اقتصاد از دست داده و بیش از 20 میلیون موقعیت ماه گذشته و بیکاری صعود به 14.7 درصد است.

“این رئیس جمهور است که شغل جمهور,” او گفت: “ما تا به حال برای قرار دادن یک توقف به اقتصاد [با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس]. نبود برخی از فاجعه اقتصادی که ارگانیک اتفاق افتاده است.

“ما باید برای نجات 2.2 میلیون نفر و شاید بیشتر. که آنچه اهمیت ترین. رئیس جمهور که ما را به داغترین اقتصاد در تاریخ آمریکا … او می تواند دوباره آن را انجام دهد.”

McEnany نیز مورد تحسین قرار گرفته وزارت دادگستری حرکت پنج شنبه به رد پرونده جنایی علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که در اصل گناه التماس کرد به دروغ گفتن به اف بی آی ناشی از این بخش را در روسیه بررسی است. او انصراف درخواست در ماه ژانویه و متهم FBI از به دام افتادن.

در جلسه McEnany به نام او محاکمه “تولید” و سرزنش FBI holdovers از دولت اوباما. او همچنین گفت: حرکت به رها کردن مورد تلاش برای “بازگرداندن ایمان” در این اداره است.

“اگر اف بی آی می تواند هدف قرار دادن سه ستاره به طور کلی آنها می توانند هدف شما” او گفت:.

McEnany که در زمان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان افسر مطبوعات یک ماه پیش نیز در پاسخ به سوال در مورد انتقادات او ساخته شده در برابر تهمت 2015 در زمانی که او به نام او را “نژادپرستانه” و “نفرت” و گفت: راه این است که “نه راه آمریکا است.” تهمت بود در اوایل روز از انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او ساخته شده ،

“من از تماشای سی ان ان [سپس] و من ساده لوحانه باور برخی از سرفصل من تو را دیدم” او گفت:. “من بسیار به سرعت در اطراف آمد و به حمایت از رئیس جمهور است.

“من با افتخار [پشتیبانی] این رئیس جمهور است که من فکر می کنم یکی از بهترین روسای جمهور اگر نه بهترین رئیس جمهور این کشور را تا کنون داشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de