کاخ سفید آماده اضطراری coronavirus درخواست بودجه

واشنگتن — کاخ سفید در حال آماده فوری درخواست بودجه به آدرس مرگبار شیوع کروناویروس که سریع گسترش است spooking بازارهای مالی و محدود کردن مسافرت های بین المللی.

این درخواست هنوز در حال توسعه است اما به احتمال زیاد برای آمدن این هفته یک مقام ارشد دولت رسمی تایید دوشنبه. وزارت بهداشت و خدمات انسانی در حال حاضر شنود گذاشته به اورژانس بیماری های عفونی سریع پاسخ صندوق و به دنبال انتقال بیش از 130 میلیون دلار از دیگر HHS حساب برای مبارزه با این ویروس است اما فشار بیشتر.

“ما نیاز به برخی از کمک های مالی در اینجا به مطمئن شوید که ما محافظت از تمام آمریکایی” معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر هوگان Gidley گفت: در فاکس نیوز. “ما نیاز به مبارزه با این کار ما نیاز به مطمئن شوید که مردم ما امن هستند و این رئیس جمهور است که همیشه رفتن به اقدام به انجام این کار است.”

سناتور بازگشت به واشنگتن پس از یک زنگ تفریح یک هفته ای دریافت طبقه بندی شده جلسه صبح روز سه شنبه در دولت coronavirus پاسخ سنا مشاور گفت.

“همه هشدار دهنده چراغ های چشمک زن قرمز روشن. ما خیره کردن یک پتانسیل همه گیر و دولت هیچ طرح گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. که لعنتی کمبود کیت برای تست ویروس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد کاهش بودجه به سازمان بهداشت و درمان مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “ما یک بحران coronavirus و رئیس جمهور تهمت بدون طرح هیچ ضرورت و هیچ درک درستی از حقایق و یا چگونه برای هماهنگ کردن پاسخ.”

تهمت بود از منتقدان رئیس جمهور سابق باراک اوباما در پاسخ به 2014 ابولا را بترساند که به سختی لمس آمریکا بود اما دیده می شود به عنوان یک عامل در آن سال را انتخابات میان دوره ای که ترمیم کنترل سنا را به جمهوری خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر شنبه برای دفاع از خود را ضبط.

“Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” او در توئیتر خود نوشت.

در میان نیازهای بودجه به بازپرداخت پنتاگون است که مسکن evacuees از چین — که نیاز به انجام 14 روز قرنطينه — در چندین پایگاه نظامی در کالیفرنیا.

دموکراتها کنترل مجلس نوشت HHS وزیر الکس آذر در اوایل این ماه به درخواست بودجه برای کمک به سرعت توسعه coronavirus واکسن گسترش آزمایشگاهی ظرفیت و گوشت گاو تا غربالگری تلاش در ورود به ایالات متحده امتیاز. آذر است که میله میله به شهادت قبل از تخصیص بودجه سنا در روز سه شنبه و ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع این است که مطمئن شوید که به یک موضوع مهم.

کاخ سفید بودجه دفتر رهبری راسل Vought کار با HHS به شکل درخواست با آژانس به دنبال بیش از این کاخ سفید است که به احتمال زیاد به تصویب. وجود دارد که پذیرای مخاطبان برای درخواست در کاپیتول هیل هر چند مستقل اورژانس هزینه های صورتحساب را می توان روی حیله و تزویر برای عبور از آنها همواره یک هدف برای قانونگذاران به دنبال اضافه کردن فایرفاکس.

بازار سهام داو دوشنبه بیش از coronavirus نگرانی با میانگین صنعتی داو جونز انداختن 3.6% — و یا بیش از 1 ، 000 امتیاز.

به سرعت گسترش ویروس به ناودان اقتصاد چین که در آن ویروس نشات گرفته و caseloads به سرعت در حال افزایش در کشورهایی مانند کره جنوبی ایران و ایتالیا.

در سان فرانسیسکو مجلس نانسی پلوسی در زمان یک تور پیاده روی از محله چینی ها در روز دوشنبه به اجازه دهید مردم می دانند محله امن است و باز برای کسب و کار.

پلوسی دموکرات که نشان دهنده شدت چینی آمریکایی شهرستان در بازدید از دروازه طلایی فورچون کوکی کارخانه که صاحب کوین چان می گوید کسب و کار خود و دیگران را 70 درصد پس از شیوع کروناویروس.

“Çome به چینی” پلوسی گفت. “اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط شهر ما, ما می دانیم که وجود دارد نگرانی در مورد گردشگری, سفر در سراسر جهان, اما ما فکر می کنم آن را بسیار امن بود و در محله چینی ها و امید که دیگران خواهد آمد.”

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلندی درخواست پلوسی گفت که او می خواهم به می دانم که چگونه از این پول استفاده خواهد شد.

دولت رسمی مورد نیاز گمنامی به بحث در مورد این درخواست به دلیل آن است که هنوز رتبهدهی نشده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>