کاخ سفید برای بیرون راندن DHHS بازرس کل که گزارش درو تهمت خشم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به نظارت ادامه داد: اواخر جمعه به عنوان او اعلام کرد قصد خود را به جای رسمی خدمت به وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل.

با توجه به کاخ سفید اعلام تهمت می خواهد به Jason وایدا که در حال حاضر در خدمت به عنوان دستیار آمریکا وکیل در بوستون, در نقش, در حال حاضر با اقدام HHS بازرس کل کریستی A. Grimm. دفتر گزارش (pdf) ماه گذشته—که منعکس صدها بیمارستان’ گزارش از “گسترده کمبود” از تجهیزات حفاظت شخصی و “شدید کمبود تست لوازم” کمک به مشکلات در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس—سمت چپ تهمت کالایی.

“بار دیگر رئیس جمهور retaliates در برابر یک اقدام بازرس کل که گزارش او دوست ندارد” Donald K. شرمن معاون مدیر شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) نوشت: روز شنبه در توییتر.

“اجازه ندهید کسی به شما بگوید که برگ برنده دولت است کاملا بی کفایت” شرمن اضافه شده است. “آنها واقعا خوب هستند در تضعیف مستقل نظارت و هنجارهای دموکراتیک. شاید بهترین تا کنون. به خصوص در طول #CoronavirusPandemic.”

همانطور که نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد,

این DHHS بازرس کل دفتر گزارش 6 آوریل که به عنوان سیاسی گزارش “کست نور های مختلف در شرایط مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید به تصویر کشیده, به عنوان, بهبود, با تشکر از پاسخ خود به این بیماری همه گیر.” این سند نشان دهنده نتایج یک مارس 23-27 نظرسنجی از 323 ایالات متحده بیمارستان.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

غذای آماده کلیدی بر اساس این گزارش:

بیمارستان گزارش شده است که خود مهم ترین چالش های محور در تست و مراقبت از بيماران شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 و نگه داشتن کارکنان امن است. بیمارستان ها نیز گزارش چالش های قابل توجهی حفظ و یا گسترش امکانات خود را’ ظرفیت برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. بيمارستان توصیف خاص چالش های استراتژی کاهش و نیاز به کمک های مربوط به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), تست, نیروی انسانی, تجهیزات و دوام تجهیزات; حفظ و یا گسترش امکانات ظرفیت; و نگرانی های مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در مطبوعات در مورد گزارش. او در توصیف این گزارش با عنوان “فقط گفت:” نتایج نظر سنجی “می تواند [گریم] نظر” و پیشنهاد یافته منعکس ضعیف در دولت بود چرا که او اوباما منصوب. Grimm شده است اقدام بازرس کل از ژانویه سال 2020 و شروع به کار در دفتر بازرس کل در سال 1999 به گفته او دولت زیستی.

دانیل لوینسون که استعفا داد در سال گذشته از 15 سال نقش به عنوان بازرس کل DHHS, بعد, ستایش, گریم برای داشتن “یک استرلینگ شهرت به دست آورده بیش از چندین سال برای صدا قضاوت مستقل.”

Esquire‘s چارلز پیرس ماه گذشته پیشنهاد گریم شلیک شد و به احتمال زیاد پس از قریب الوقوع گزارش “بسیار روشن فدرال پاسخ به همه گیر در آتش است.”

“ساده ترین راه برای اخراج در صعود به انجام کار خود را راه آن قرار است به انجام,” او نوشت: “بدون در نظر گرفتن چگونه به وضوح آن را نشان می دهد دلقک کالج است که این دولت*.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de