مردان سفید در لباس, گناه اصلی و Rumplestiltskin

سفید, سکس لباس پوشیده

به عنوان یک بچه در حال رشد در اوهایو در دهه 1950 و 60 را به من آموخته بود به تحسین و احترام—رک و پوست کنده مرعوب شود—سفید مردان در لباس. آنها کشیش از بالا, مقدس, کلیسای جهان چگونه کار می کند, به طور مداوم, مناجات مناجات, اقتصادی, توسعه, جنگ, مصرف, حق, سفید برتری آمریکا برتری استخراج سود از طبیعت است. این آموزش نیست مستقیم به در نگاه کنید که در رنگ خاکستری زغال چوب برادران بروکس, کت و شلوار با رنگ قرمز و آبی راه راه کراوات — گوش دادن به اطاعت او! اما در همه جا نگاه کردم صدای اقتدار و قدرت ناشى از این مردان سفید در لباس. بچه ها فرض آنها ما عاقلانه بزرگان ما مدل نقش. برخی از سیاستمداران بود برخی از معلمان و برخی از ژنرال برخی از تلویزیون پخش بازرگانان و بانکداران.

مناسب نیست تظاهر. آنها معتقد بودند قدرت خود را معتبر بود. آنها معتقد بودند در حرمت خود را برتر سفیدی. آنها معتقد بودند امریکا بود که هر دو خوب و عالی و سفید به نظر می رسید ذوب گلدان مهم ترین عنصر سفید کننده. آنها معتقد بودند سرمایه داری تنها حق و عادل سیستم اقتصادی. آنها بر این باور بودند که تجسم اوج بزرگ زنجیره ای بودن. آنها معتقد بودند طبیعت فضل بود بی پایان و بی وقفه و آمرزنده است. آنها معتقد بودند که خدا به آنها پاداش مي باشد. آنها هنوز هم ادای احترام کردند پرچم آشکار سرنوشت. آنها معتقد بودند که ما راست بود برای تسلط بر مردم و منابع دیگر کشورها; امپریالیسم قافیه با وظیفه قافیه با مرد سفید بار قافیه با سود. آنها مشاهده مردان قبیله خود را در تمام مواضع قدرت و آنها می دانستند که قبیله صحنه و لباس (گران قیمت کت و شلوار) تبلیغ و برجسته قدرت خود را. شروع به این قبیله بود اتصالات کت و شلوار در (مرد سفید) acolyte. اغلب مردان در لباس فاسد و در عین حال آنها رفت و در اعتقاد به هر حال; چنین است که طبیعت از خود راضی حق. Corruptness بود که در پایان یکی از ضرورت مقیاس. استثنا ثابت قاعده است.

سفید برتری در نظر دارد که به حاشیه رانده شده مردم هستند که اشیاء نژادپرستی را درونی بی امان تبلیغات خود را به حقارت بر این باورند که فقدان مواد و اجتماعی در موفقیت یک محصول از نژاد یا قومیت یا جنسیت یا شکست به کار سخت به اندازه کافی فکر می کنم آن را نژادی و شخصی به جای سیستمیک و مهندسی. بنابراین سفید بزرگان در لباس های درونی مخالف است. که همان تبلیغ توجیه باور خود را در برتری که سیستم های آنها ساخته شده به ارائه آنها ثروت و قدرت بودند سزاوار.

ما خوش شانس برای زندگی در یک زمان هنگامی که سفید برتری قدرت و ثروت هستند و در نهایت به چالش کشیده شده توسط یک گروه گسترده و مصر ائتلاف سنین و نژادها و جنس است. همانطور که اغلب مورد جرقه اشتعال مقاومت یک رویداد از هر دو وحشیانه رئالیسم و عمیق استعاره: سفید زانو در گردن. خاص پلیس سفید پوست در نژادپرست خلبان اتوماتیک عرضه زانو; قرن از مردان سفید پوست در مناسب وزن است. سابق از ابزار دومی طرح کسب و کار. سابق دست نشانده دومی استاد. سابق فقط یک روز دیگر-در-این-زندگی دوم مردانی که روایت تاریخ است.

گناه اصلی

وقتی که من بچه بودم من هم یادگیری در مورد دکترین گناه اصلی در مدرسه یکشنبه. من متنفر جهنم از این ایده. این تصور که هر نوزاد کودک بی گناه بود و عملا بر دوش با عظیم غیر قابل فسخ گناه او و یا او به سختی می تواند مرتکب شده اند حمله شد. باید آدم و حوا امتناع به دنبال سفارشات محکوم همه ما در ابد? به نظر می رسید سوء استفاده از قدرت به من. و به عنوان یک پسر جوان که هنوز غافل از معایب این ایده است که برای انسان به گناه soured من در مدرسه یکشنبه در دسترس نباشد: اگر خدا خوب بود و همه قدرتمند چرا او ایجاد مردان و زنان به جبران ناشدنی حرام است ، عادلانه نیست! چرا من باید رنج می برند تمام زندگی من پرداخت برای آدم پیچ-ups

اما محبوب اسناد امروز از هر دو بومی را قتل عام و اموال برده داری به این کشور را اصلی گناهان است به عنوان صدا فلسفی به عنوان آن را در طول تاریخ غیر قابل انکار است. سفید زندگی مردم در این فرهنگ که معتقدان به آن ارزش برابری حقوق و آزادی هستند و از نظر اخلاقی به خطر بیافتد توسط میراث از آن حقایق است. یکی از وظایف اصلی شهروندی است که کفاره برای کسانی که دوگانه گناهان تحقق چگونه ثروت و ارزش کرامت و برابری شده اند apportioned نژاد و قدرت. متولد شدن در اینجا نیست محکوم به بار کسانی که گناهان. شما می توانید حرکت به محل دیگری است و فرض دیگر جامعه گناه جمعی. اما خوب شهروندان باید نوسان هر پتک می توانید آنها را بلند به سر و صدا پایه و سفید برتری.

من فکر می کنم وجود دارد یکی دیگر از گناه که پیش می آید و به اطلاع نسل کشی و برده داری. که گناه می زند پایین ستون زندگی برگزاری معبد از این زمین است. جالب اینجاست که این گناه مدون به عنوان دکترین مسیحی کشف توسط کاتولیک پاپ نیکلاس 5 در سال 1455. می توان آن را سخت به تصور کنید یک بی رحمانه تر نژادپرستانه و متکبر ادعای بیشتر نتیجه از این یکی که مسلم انسان و فعالیت های خود را به نحوی جدا و برتر از قوانین طبیعت. همچنین مشخص شد که غیر مسیحیان تا به حال هیچ حقوق به ملک و یا زمین و یا زندگی. آن را به کلیسا برکت به وحشیانه امپریالیسم. کلمبوس و Conquistadores (فراملی شرکت فرستادگان خود را بعد) به این قاره با تزریق این دکترین که توجیه سرقت برده داری و قتل و تجاوز است. به راحتی به لطف خود را به پاپ دکترین کشف آنها انجام اراده خدا ، چنین تفکر است, چشمگیری, جنایی, خود, خدمت, و در نهایت خودکشی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حتی پس از آن دانشمندان می دانستند که زمین و همه گونه های آن وجود داشته در یک بسته سیستم های زیست محیطی یک معجزه آسا وب زندگی به تنظیم فرکانس نیاز به متعادل همهمه از هر چیز در زندگی است. آنها می دانستند که متعادل همهمه ایجاد شد ارتعاشی قوانین طبیعت است. آنها همچنین می دانستند که این زندگی معجزه صورت گرفت در یک سیاره کوچک در حال چرخش از طریق گسترده ای هستی. تا آنجا که آنها می دانستند که وجود دارد نه یک سیاره دیگر شبیه به آن — قطعا نه در نقطه فاصله است. به جای پذیرش قوانین از یکی از آنها می تواند زنده ماندن در جهان این واقعیات تصمیم به جولان دادن کسانی که قوانین و نوشتن خود را.

بسیاری از مردم نسبت به استکبار از این نگرش است که انسان با اراده و خواست می تواند بی اعتنایی طبیعت قوانین به طبیعت انسان است.’ به عنوان هر چند این طبیعت انسان است برای همه انسان ها می شود بنابراین خستگی ناپذیر جوینده و خود محور است که آنها را متصل به رد واقعیت ها و محدودیت های اعمال شده توسط طبیعت و امتناع از لطف زندگی در هماهنگی با آنها. که پوچ است. مردم بومی در سراسر جهان زندگی کرده اند و زندگی می کنند در داخل لطف طبیعت ، آنها طبیعت انسان است. آنها هرگز در زمان یک دوره آموزشی در یک دانشگاه بزرگ و نه درک سیاست و اقتصاد شهر-دولت, اما آنها شناسایی واقعیت های تشکر شده آن را برای خود احسان. حکیم مردان سفید مارک مردمان بومی به عنوان بی سواد خرافی بت پرست وحشی و غیر ضروری آنها به عنوان clearcut خود, جنگل, استخراج منابع خود را و آلوده خود را با آب. این مردان قدرت اما همه یادگیری خود را تقویت و مکانیزه خود را آغاز كرد. آنها خواسته های خود را خدا یکی به اعطای آنها تسلط بر طبیعت است. اگر آنها تا به حال پذیرش این واقعیت از زمین آنها نمی تواند ایجاد ثروت خود را.

مطمئن شوید که وجود دارد این است که حرص و آز در انسان طبیعت و شهوت قدرت دارد و نیز حس خوب و تمایل به افتخار واقعیت از محل ما هستند. به عنوان فاتحان نوشتن تاریخچه بنابراین قدرتمند نوشتن درسی مدارس. مطمئن شوید که وجود دارد این است که گرایش به, جدید, قوانین مناسب برای یک بازی است که در حال حاضر دارای سرسخت قوانین, اما نیز وجود دارد که عقل به بازی با قواعد بازی است که حفظ زندگی است. میلیاردها نفر از مردم در حال حاضر در حال پخش توسط ناپایدار قوانین که منجر به سیاره خودکشی. هنگامی که شما اصرار بر بازی اشتباه, قوانین, مهم نیست که چگونه بسیاری از مدارک تحصیلی شما از دانشگاه MIT و هاروارد شما تبدیل به خرافاتی بی سواد غیر ضروری هستند. خود را از استکبار ایجاد یک جهان مسطح با لبه اوج به فراموشی و حماقت به دریانوردی که بیش از لبه.

امتناع می خواهید برای زندگی در هماهنگی با طبیعت و قوانین بیگانه می سازد همه ما از این زمین بیگانه می سازد ما از خودمان به عنوان موجودات در طبیعت, وب, بیگانه می سازد ما را از ما بیولوژیکی و ارتباط معنوی به گذشته و آینده است. آن را بیگانه می سازد ما از زمان. این عدم اصرار بر یک لوب موقت کالا محور ارتباط به زمین رشوه به ما شبیه اتفاقی محصولات ما با استفاده از—همان احترام به زندگی انسان یک درخت فرو کردن به عنوان یک بطری پلاستیکی. یکی و انجام می شود. این عدم اصرار دارد که ما بافت خودمان را به یک وب سایت از واقعیت و شکوه در قدرت و مختصر سود از این واقعیت.

Rumplestiltskin

ما felicitous تابع مقادیر زیادی از زمان از نور خورشید تکامل از آب گرانش از بازیافت زندگی و عناصر خلاقیت—یک نیروی زندگی ما می تواند نه درک و نه تکراری. فقط برای تفریح بیایید بازی یک تنوع در Rumpelstiltskin. شما به یاد داشته باشید حکایت? میلر افتخار به یک پادشاه است که دختر خود را می تواند چرخش هی به طلا. پادشاه قفل شده است و او در بقدر یک اتاق پر از یونجه و به او گفت که اگر او آن را انجام نمی شبانه او می خواهم او را بکشد. ازدواج با او اگر او می تواند. جادویی بچه شریر و شیطان کوچک به نظر می رسد به دختر وحشت زده و داوطلب به انجام ریسندگی برای او, اما او می توانست به او بدهد او نخستزاده کودک اگر او نمی تواند حدس می زنم نام خود را. یک سال بعد و به پادشاه او را وحشت زده است که او را باید به فرزند خود است. او اتفاق می افتد بر imp رقص در اطراف آتش سوزی در جنگل در حالی که او شعار خود را به نام Rumplestiltskin. ذخیره شده دوباره.

بنابراین شما بود که میلر ، شما مدیر عامل شرکت میلر دختر, Inc., یک شرکت فورچون 500. من می دانم که شما خوب داری می بافت نی به طلا است که شما می دانید که چگونه به نوبه خود سود هر منبع به درستی به بازار عرضه شد. اما در حال حاضر من به شما یک اتاق پر از کربن و اکسیژن و نیتروژن و هیدروژن است. من به شما نه یک شب بلکه یک میلیون سال است. من نمی خواهم شما را به چرخش آن عناصر را به طلا. در عوض من یک مسافر کبوتر. من یک وزغ طلایی. من یک رئیس ، یک غول Auk. من ده میلیون پادشاه پروانه ها. هک فقط من یک بلوط. ترکیب این عناصر با استفاده از قوانین اقتصادی سرمایه داری است. چه ؟ به شما می گویند که عادلانه نیست! البته از آن است; شما نمی به من بگویید رایگان بازارهای حل همه مشکلات است ؟ شما با استفاده از این قوانین برای کاهش آنها را از وب. استفاده از آنها به بافت آنها را پشت در. OK توقف ناله. شروع به کوچک ایجاد کک.

اگر شما فکر می کنم قاب زمان است بیش از حد تنگ و زنگ صدا ممکن است قبل از اینکه شما همه پاها را بر روی کک و خود را کوچک قلب ضرب و شتم, خوب, سپس, شاید شما متوجه خواهد شد که سرمایه داری بهتر است یک ناوشکن از نجات دهنده احتمال بیشتری برای ایجاد خشونت الیگارشی از هر دو معجزه آسا موجودات و یا مسالمت آمیز دموکراسی است. شاید شما یک سرنخ در مورد چگونه بیگانه همه ما از حرمت زندگی و مسئولیت ما را به وب سایت خود را از موجودات و قوانین. خود را فراموش mea culpas ، طبیعت علاقه مند نیست. ساخته شده به قوانین بی نهایت است بخشش مبدل به عنوان سرکش فراوان ایجاد و تغییر دهید. طبیعت marching band هرگز متوقف نخواهد آمد و رفت مسائل خود را. زندگی در هماهنگی با او و او شروع به درمان, اگر نه, شما, پس از آن یک موجود تکامل یافته و بدون تکبر. اما آماده برای پر گذار از سختی آب و هوا و ارک ساختمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de