سفید برتری است که از قبل موجود شرایط

در ژوئن 19, مردم در سراسر ایالات متحده به مناسبت سالگرد رهایی از گذشته به بردگی گرفته شده از مردم در ایالات متحده با در نظر گرفتن به خیابان ها به تقاضا سیاه زندگی مهم است.

در پشت اعتراض به خشونت پلیس در حال دردناک نژادی و نابرابری در COVID-19 بیماری همه گیر. و پشت آن سلامت اختلافات مداوم و خودنمایی نژادی تقسیم ثروت است که موجب ضعف بدن اجتماعی.

نژاد و ثروت و تقسیم است که در آن گذشته را نشان می دهد تا در حال حاضر. خودنمایی شکاف ثروت نشان دهنده multigenerational تاریخچه سفید برتری در ایالات متحده و سیستماتیک محرومیت از ثروت سازی فرصت ها برای افراد سیاه و سفید. Chattel برده داری, Jim Crow تبعیض نژادی و درنده وام ها در انعکاس گسترده و نابرابری در حساب های بانکی مالکیت خانه ثروت مالی و به طور کلی خوب بودن بین مردم سفید و سیاه و لاتین نفر در ایالات متحده است.

در گزارش جدید سفید برتری است که از قبل موجود شرایط ما نشان داد که غلظت ثروت رسید و در طول همه گیر بیشتر تشدید در حال حاضر شدید نژادی ثروت تقسیم شده است.

چه که نگاه مانند? در 12 هفته پس از مردم در ایالات متحده آمریکا آغاز شد پناه در محل متحده میلیاردر ثروت افزایش بیش از $637 میلیارد دلار – معادل 13 درصد از تمام ثروت های برگزار شده توسط این کشور 41 میلیون مردم سیاه و سفید.

میلیاردرهای آمریکا در مجموع باید $3.581 تریلیون دلار ثروت. که مقدار 76 درصد از $4.68 تریلیون تجمعی سیاه ثروت و بیش از $3.49 تریلیون دلار از مجموع لاتین ثروت در آمریکا

اثرات نژادی تقسیم ثروت به ویژه خطرناک در مالکیت خانه یکی از نیروهای محرک از انباشت ثروت در ایالات متحده است. ترکیب $921 میلیارد دلار ثروت از بالا 12 میلیاردرهای آمریکا معادل عدالت خانه ثروت از کل جمعیت سیاه از 17 میلیون خانوار. و بالای 70 میلیاردرهای آمریکا با هم نگه دارید و از 1.9 تریلیون دلار است که معادل آن به عدالت خانه ثروت از همه سیاه و لاتین در خانواده ها ترکیب شده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اصلاحی به نژادی ثروت تقسیم می آیند باید از طریق تغییر ساختاری نیست و اعمال افراد است. این سیاست با هدف بهبود از رکود اقتصادی سال 2009 تنها بدتر نژادی ثروت تقسیم شده است. کنگره حوصلگی پول به شرکت های بزرگ و شرکت های ارائه شده توسط مدیران و سهامداران در حالی که همه ترک مضطرب مالکان عمدتا سیاه پوست و لاتین با کمی پشتیبانی می کند. در واقع نجات ممتاز برخی از همان شرکت است که هدف subprime وام نسبت به مردم سیاه و سفید.

ما نمی توانیم تکرار این اشتباهات مشابه. در گزارش ما ما برجسته هشت راه حل های بالقوه است که می تواند به پیشرفت واقعی در پل زدن شکاف.

وجود دارد اقدامات اضطراری است که می تواند به تصویب رسید در حال حاضر و در میان همه گیر:

ما نیز مشخص شده یک سری از راه حل های به انجام به عنوان کشور پدیدار از این رکود است.

این هشت راه حل می تواند به طور چشمگیری کاهش نژادی ثروت و شکاف ها و کنگره باید صبر کنید تا زمانی که آنها به افزایش درآمد برای اجرای این قرارداد اجتماعی جدید. آنها باید در حال مقابله با ریشه های ثروت غلظت که لبریز نژادی ثروت تقسیم شده است. برای انجام این کنگره باید معکوس وارونه مالیات یارانه ها که عمدتا جریان به ثروتمندترین خانواده ها و تغییر مسیر وجوه آن به جوامع است که در طول تاریخ حذف شده است از ثروت سازی برنامه های دولت است.

کنگره همچنین باید موضوع یک میزبان جدید مالیات مترقی برنامه های. برخی از نمونه ها عبارتند از: یک میلیونر surtax درآمد بیش از 2 میلیون دلار یک معامله مالی مالیات بر معاملات سهام و مشتقات و سالانه مالیات بر ثروت. مالیات بر املاک و اصلاحات به افزایش نرخ میلیاردر ارث و همچنین متصل کردن نقاط ضعف نیز می تواند کمک به کاهش ثروت سلسله. علاوه بر این کنگره باید با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار خود برای تعطیل کردن مخفی ثروت سیستم محافظت می کند که حدود 21 هزار میلیارد از اجرای مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de