که خواستار کمک در مبارزه با ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو

17 جولای (فردا) — به عنوان جهان چنگ زدن با عمیق تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان بهداشت جهانی خواستار حمایت بین المللی در مبارزه با رشد شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو.

“ما نباید اجازه COVID-19 منحرف کردن اذهان ما را از مقابله با فشار دیگر تهدیدات” دکتر Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای آفریقا گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

چه کسی گفت که پس از وقوع اعلام شد در تاریخ 1 ژوئن وجود داشته 56 مورد از این بیماری مرگبار در شمال غربی استان Equateur, 53 از آن تایید شده است.

تعداد موارد منجر به برتری 54 ثبت شده در استان قبلی شیوع ابولا از ماه مه تا ژوئیه 2018, Moeti گفت.

“از زمان شیوع بیماری ابولا در حال اجرا است به headwinds به دلیل موارد پراکنده در سراسر مناطق دور افتاده در انبوه جنگل های بارانی,” دکتر گفت:. “این باعث می شود برای یک پرهزینه پاسخ به حصول اطمینان از پاسخ و لوازم رسیدن به تحت تاثیر جمعیت بسیار چالش برانگیز است.”

که گفت آن بسیج است برخی از $1.75 میلیون دلار برای مبارزه با شیوع این بیماری در Equateur, اما آن را اجرا خواهد کرد در چند هفته درخواست از جامعه جهانی برای کمک بیشتر به, پس از آن می توانید مقیاس پاسخ آن برای اطمینان از جوامع آسیب دیده دریافت خدمات مورد نیاز از جمله آموزش بهداشت واکسیناسیون تست, تماس, ردیابی و درمان است.

تماس برای پشتیبانی آید کمتر از یک ماه پس از پیش از شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو اعلام شد بیش از دو سال پس از آن آغاز شد.

بین Aug. 1, 2018, زمانی که 10 شیوع ابولا آغاز شد و در ماه گذشته زمانی که اعلام شد بیش از 2,280 نفر به این ویروس ساخت آن را جهانی دوم-بدترین شیوع ابولا.

که گفت آن زمان پاسخ است که ساختمان از درس های آموخته شده از قبلی شیوع بیماری ابولا است که تاکید بر اهمیت کار با جوامع محلی.

بیش از 12000 نفر واکسینه شده اند در شش هفته گذشته آن را گفت و اضافه کرد که 90 درصد از vaccinators در حال وقوع هستند از جوامع محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>