که رئیس پنجه نرم می کند برای همبستگی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می کشد ایالات متحده از سلامت بدن

جولای 10 (UPI) — دو روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در کشیدن ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی, U. N. بدن رئیس التماس از طریق اشک بین المللی وحدت در این صورت از coronavirus بیان این که راه اندازی پانل مستقل برای بررسی پاسخ آن به این بیماری همه گیر.

“چگونه است که آن را دشوار است برای انسان به مبارزه با یک دشمن مشترک است که کشتار مردم یکسره پرسید:” احساسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز پنج شنبه در COVID-19 جلسه. “ما قادر به تشخیص و یا شناسایی دشمن مشترک? ما نمی توانیم درک کنند که تفرقه و شکاف بین ما یک مزیت برای ویروس؟”

تبلیغات

Tedros گفت: برخی از 12 میلیون نفر آلوده شده اند با COVID-19 و بیش از 500,000 زندگی از دست داده اند به همه گیر پس از اولین عفونت تشخیص داده شد در اواخر سال گذشته در چین اما از آن بدتر “این بیماری همه گیر است که شتاب” با تعدادی از عفونت با داشتن دو برابر در شش هفته.

این ویروس به چپ هیچ کشور دست نخورده و نهفته است تقریبا همه زنده اما بزرگترین تهدید بشریت مواجه است ویروس خود را بلکه “فقدان رهبری و همبستگی” در هر دو جهانی و در سطح ملی است.

“این یک فاجعه است که ما را وادار به دست بسیاری از دوستان ما و از دست دادن بسیاری از زندگی,” او گفت:. “و ما نمی توانیم شکست این بیماری همه گیر به عنوان یک تقسیم جهان است.”

Tedros سخنان به دنبال برگ برنده اعلام روز سه شنبه که او فرستاده است توجه رسمی به کنگره و سازمان ملل از ایالات متحده خروج از سازمان بهداشت جهانی آن را به اثر در یک سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود قصد دارد برای کاهش روابط با U. N. سلامت بدن در ماه مه متهم آژانس را قادر می سازد چین برای پوشش ریشه های کروناویروس و آن اوایل شیوع این بیماری است.

که مورد انتقاد قرار گرفته بیش از دست زدن به آن از شیوع آن در واکنش بیش از حد به آرامی و موفق به تماس برای کشور به تصویب اقدامات و اخیرا بیش از 230 دانشمندان اصرار آن به رسمیت شناختن پتانسیل برای هوابرد گسترش ویروس.

Tedros گفت: در روز پنج شنبه که در حال راه اندازی پانل مستقل برای ارزیابی پاسخ به همه گیر به همکاری-ریاست سابق نیوزیلند هلن کلارک نخست وزیر و رئیس جمهوری سابق لیبریا Ellen Johnson Sirleaf.

از آن خواهد شد که آخرین مهلت برای ارائه یک گزارش موقت در ماه نوامبر در مجمع بهداشت جهانی با بیشتر جلسات در یافته های آن برگزار می شود در ماه های ژانویه و مارس سال آینده.

“این یک زمان برای خود بازتاب نگاه به جهان ما زندگی می کنند و برای پیدا کردن راه هایی برای تقویت همکاری ما به عنوان ما با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی می کند و همه گیر تحت کنترل” Tedros گفت. “حتی به عنوان ما به مبارزه با این بیماری همه گیر ما باید خودمان را آماده برای آینده جهانی شیوع بیماری و بسیاری دیگر از چالش های زمان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im