Feb. 4 (UPI) — سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواسته است مقامات بهداشت عمومی در کشورهای نهفته 2019 رمان coronavirus را بهبود داده های در پاسخ به شیوع بیماری است.

Ghebreyesus اعلام کرد طی جلسه ای که هیئت اجرایی در روز سه شنبه بود که او با ارسال نامه به سازمان های مربوطه در هر یک از 23 کشور با تایید مواردی از این ویروس شناخته شده به عنوان 2019 n-CoV.

در ایالات متحده با مسئولین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و موسسه ملی بهداشت باید اذعان کرد که همتایان خود در چین شده بود فعال در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ویروس ژنوم — است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک نقطه شروع در توسعه دارو و واکسن در برابر آن — با کشورهای دیگر در اوایل ژانویه.

آنها همچنین ضمنی است که دولت چین شده است و تمایلی به ایالات متحده اجازه می دهد کارشناسان بهداشت برای دیدار از این کشور را به رعایت و یا کمک به شیوع پاسخ.

روز سه شنبه اگر چه Ghebreyesus تصریح کرد که برنامه ریزی برای اعزام یک تیم از کارشناسان بین المللی برای کار با پاسخ. دقیقا زمانی که تیم خواهد بود بر روی زمین است که هنوز به تعیین خواهد شد.

یا نه کشورهای دیگر هستند و در نهایت قادر به کار به طور مستقیم در چین, شیوع پاسخ این است که در حال حاضر پیش بینی می شود پیشنهاد گران است. که مقامات تخمین می زنند که به طور کلی بهداشت عمومی هزینه شیوع پاسخ در فوریه و مارس و آوریل خواهد بود $675 میلیون.

هزینه های خود را برآورد اعلام شد و بر روی پاشنه از یک گزارش مالی از انتشار یادگیری اوراق قرضه است که ثابت کل اقتصادی تلفات مداوم شیوع در چین در $62 میلیارد دلار یا حدود 2 درصد از تولیدات ناخالص کشور را برای سه ماهه اول سال 2020 به تنهایی.

اگر دقیق است که می تواند 2019 n-CoV گران ترین بیماری عفونی شیوع 20 سال گذشته. مقایسه اقتصادی تاثیر 2015 شیوع ابولا در غرب آفریقا بود $53 میلیارد دلار است.

با توجه به گزارش چین در حال حاضر صرف حدود 12.6 میلیارد دلار در شیوع پاسخ.

جلسه هیئت اجرایی که قبلا برنامه ریزی شده است و در برخورد با مسائل دیگر فراتر از 2019 n-CoV شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im