Feb. 13 (UPI) — سازمان بهداشت جهانی یافته بهداشت جهانی وضعیت اضطراری برای, جمهوری دموکراتیک کنگو در مبارزه با ابولا بیش از نگرانی هایی است که در پایان این بیانیه ممکن است تاثیر منفی پاسخ تلاش های آنها به عنوان نزدیک ممکن است پایان دادن به شیوع.

که اضطراری کمیته به اتفاق آرا توافق برای ادامه تعیین شناخته شده به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی برای جمهوری دموکراتیک کنگو می دهد که این سازمان قدرت بیشتر به منظور محدود کردن گسترش بیماری است.

“تا زمانی که وجود دارد این است که تنها یک مورد از ابولا در منطقه به عنوان نا امن و بی ثبات به شرق جمهوری دموکراتیک کنگو بالقوه باقی می ماند برای یک مقدار بزرگتر اپیدمی” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در ژنو در یک جلسه رسانه.

Ghebreyesus گفت که با ارزیابی از وضعیت این است که خطر گسترش ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو و منطقه ای بالا بود اما در سطح جهانی کم بود و او امیدوار شیوع این بیماری ممکن است به زودی به پایان رسیده است.

“نشانه بسیار مثبت در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو و من امیدوارم که در زمان اضطراری کمیته reconvenes ما قادر خواهد بود برای اعلام پایان دادن به شیوع” او گفت:.

این که اعلام جمهوری دموکراتیک کنگو را شیوع ابولا بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی در اواسط ماه جولای پس از اولین مورد تایید شده بود کشف شده در گوما یک شهرستان نزدیک به 2 میلیون نفر در مرز رواندا و دروازه ورود به سایر نقاط کشور به عنوان پایتخت شمال کیوو استان است.

پس از وقوع اعلام شد در اوت. 1, 2018 رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین شیوع ابولا در ضبط با مرگ و میر 2,253 و 3,308 تایید موارد با توجه به اطلاعات.

اما تنها سه مورد جدید تایید شد هفته گذشته و آن دسته از بیماران گزارش شده بود به عنوان تماس با موارد قبلی و دو نفر از آنها شده بود در زیر مشاهده چه کسی گفت. برای سازمان به اعلام وقوع بیش از 42 روز باید پس از این گذشته ممکن است در مواجهه با یک مورد تایید شده.

برخی از 800 که کارکنان در حال حاضر در آفریقای مرکزی کشور, حمایت از دولت به رهبری پاسخ به شیوع بیماری است.

اخبار از فرمت زیر که به تازگی اعلام COVID-19 شیوع در چین به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در اواخر ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su