که اردن عشق ؟ یوتا دولت کارفرمایی است که پیش بینی دور اول پیش نویس NFL انتخاب

سالت لیک سیتی — اردن عشق فقط ممکن است انیگما از سال 2020 پیش نویس NFL.

سابق ایالتی یوتا ستاره که می ایستد 6-پا-4 و وزن 224 پوند بوده است در مقایسه با شهر کانزاس جوان سوپراستار پاتریک Mahomes های مختلف توسط کارشناسان ملی در سراسر predraft روند.

این بازوی خود قدرت و توانایی را به نمایشنامه ها و زمانی که همه چیز شکستن است که به دست آورده اند عشق آن مقایسه ساخت NFL جهان تعجب می کنم اگر کسی می خواهد حرکت به تجارت و پیش نویس سابق Aggie مانند ستاد را در سال 2017 زمانی که آنها در زمان Mahomes این 2018 NFL MVP با شماره 10 به طور کلی انتخاب کنید.

“اگر ما فقط صحبت محض توانایی های ورزشی, او می تواند تمام می اندازد و او می تواند تنظیم می اندازد,” ایالتی یوتا مربی گری اندرسن گفت: CBS Sports Radio عشق است. “بسیاری از کودکان و نوجوانان می توانید پرتاب توپ واقعا سخت است. بسیاری از بچه ها می توانید پرتاب توپ در نقاط خوب است اما او می تواند تنظیم سرعت خود را. او می توانید از سه سطح از مسیرهای کوتاه به متوسط راه به راه. و او می تواند به سرعت تغییر.”

دوست دارم پیشرفت او نشان داد به عنوان یک دانشجوی سال دوم در سال 2018 — وقتی او انداخت برای 3,567 متری 32 touchdowns و شش interceptions — او را در نرم افزار رادار. او 2019 شماره گرچه باید شک و تردید در تصمیم گیری — او انداخت Division-من اکثر 17 interceptions در برابر 20 touchdowns و 3,402 متری سال گذشته است.

در یک کارفرمایی کلاس که شامل LSU جو نقب زدن آلاباما توا Tagovailoa و اورگان جاستین هربرت در بالا پایان عشق است دیده می شود توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان یک دور اول کالیبر.

عشق را وعده به عنوان یک NFL چشم انداز در نهایت پرداخت کردن ؟ در حال اجرا به عقب که با عشق و Mahomes فکر می کند.

“من باور دارم که اگر اردن عشق می شود در NFL و یادگیری سریع می شود با سیستم حق او شما را خاموش. او خواهید بود یک گل رز است که از بتن” سابق Aggie داروین تامپسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de