که زاک ماس? در حال اجرا پشت ساخته شده خود را در ایالت یوتا

سالت لیک سیتی — زاک خزه ثابت می شود کاملا یک Runnin’ یوت.

پس از تصمیم گیری برای پیوستن به فلوریدا دبیرستان هم تیمی های تایلر هانتلی و Demari Simpkins در یوتا خزه ساخته ماندنی. او را به سمت NFL به عنوان تیم تمام وقت منجر حمله کننده (4,167 متری).

در چهار فصل با Utes, خزه شکست پنج مدرسه دیگر سوابق حرفه ای همه منظوره پخش (778) حرفه ای عجله حمل (712) حرفه ای touchdowns (41), حرفه ای عجله touchdowns (38) و حرفه ای 100-حیاط عجله بازی ها (18). در بالا از آن او همکاری رهبر برای یک فصل عجله touchdowns (15) و حرفه ای 200-حیاط عجله بازی ها (2).

پس از آلامو کاسه ماس گفت: یوتا بود که یک محل عالی برای آمد و به عنوان یک فرد — روشن و خاموش میشه.

“اگر شما واقعا جدی در مورد هنر و صنعت خود را, این یک محل عالی برای آمدن” خزه گفت. “مربیان شما فشار و خاموش کردن زمینه و به خصوص در کلاس درس.”

خزه به نام 2019 Pac-12 توهین آمیز بازیکن سال پس از عجله برای یک کنفرانس-بالا 1,416 متری. همه-امریکا به رسمیت شناختن آمد از آسوشیتد پرس, CBS Sports, FWAA و طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

“او دید. او تعادل” گفت: یوتا مربی Kyle Whittingham. “او می تواند اجرا در داخل. او می تواند اجرا شود خارج. او می تواند انتخاب کنید تا blitzes. او می تواند در گرفتن توپ از backfield. او کامل است.”

یوتا هماهنگ کننده توهین آمیز اندی لودویگ به ذکر است که شده است وجود دارد بسیاری از پیش نویس وزوز در مورد خزه و به حق ،

“آن خواهید بود جالب را ببینید که چگونه است که یک اشکال تا” لودویگ گفت. “با توپ در دست خود او را به عنوان پویا و مواد منفجره به هر بازیکن شانس من بوده ام که به مربی است.”

لودویگ کار کرده با 16 1,000-حیاط rushers در حرفه خود از جمله Heisman جایزه فینالیست Melvin Gordon در ویسکانسین. خزه که 5 فوت و 9 و 223-پوند پیش بینی شده است به عنوان بالا که دور دوم در سال جاری پیش نویس است.

“من فکر می کنم او بسته کامل” لودویگ گفت. “من فکر می کنم او مقدار زیادی از اندازه. او خوب سرعت فیزیکی و توانایی را به اولین بازیکن را از دست ندهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im