که باعث افزایش خطر جهانی از COVID-19 گسترش به “بسیار بالا”

Feb. 28 (UPI) — سازمان بهداشت جهانی مقامات روز جمعه خود را مطرح ارزیابی خطر برای گسترش و تاثیر COVID-19 از “بالا” به “بسیار بالا” اما هنوز هم کاهش یافته است به اعلام شیوع یک بیماری همه گیر با وجود تاثیر آن بر تعداد فزاینده ای از سازمان ملل.

با توجه به مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus آژانس ساخته شده را تغییر دهید بر اساس این واقعیت است که شیوع نسبتا جدید در ایتالیا و ایران در حال گسترش به کشورهای دیگر است.

در تمام 24 تایید موارد این ویروس در 14 کشور باید ترسیم شده به ایتالیا, در حالی که 97 مورد در 11 کشور شده اند در ارتباط با ایران.

“آنچه که ما شاهد مرتبط است همه گیر از COVID-19 در کشورهای مختلف” Ghebreyesus گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در ژنو است. “ما نمی بینیم شواهد در عین حال که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع است. تا زمانی که مورد, ما هنوز هم شانس حاوی این ویروس است.”

مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه اشاره کرد که “همه گیر است که یک وضعیت منحصر به فرد” اما اذعان کرد که اگر این ویروس گسترش در این رای یک شکل از آنفلوانزا خود را به آژانس “را به نام آن بیماری همه گیر در حال حاضر.” او گفت: پاسخ در چین نشان می دهد که مهار امکان پذیر است.

“داده ها را پشتیبانی نمی کند (COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر) به عنوان رتبهدهی نشده است,” او توضیح داد.

رایان گفت که در مواجهه با چالش های در گرفتن یک تیم متخصص در روی زمین در ایران به دلیل عدم پرواز به داخل و خارج از کشور است. امارات متحده عربی بوده است و کمک به این سازمان در کارکنان و تجهیزات به این کشور او اضافه شده است.

ایران یکی از بسیاری از کشورها برای مقابله با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE مانند ماسک و ماسک رایان اشاره کرد. این است که در حال حاضر توصیه نمی که عموم مردم استفاده از ماسک صورت با استناد به نیاز به اطمینان حاصل شود که کارکنان بهداشتی درمانی کافی منابع.

Ghebreyesus گفت: 46 کشورها مورد تأیید ویروس اما هشت نفر از آنها تا به حال گزارش موارد جدید در بیش از دو هفته است. شده اند وجود دارد کمتر از 5,000 موارد در سطح جهانی او اضافه شده است.

“اما اشتباه نکنید: من نمی گویم این است که جدی نیست,” او ادامه داد.

علاوه بر این Ghebreyesus گفت: کلید حاوی وقوع است به “شکستن زنجیره انتقال” و اشاره کرد که “مهار شروع می شود با” جمعیت عمومی است.

او توصیه می شود 10 گام برای مردم برای محافظت از خود:

  • به طور منظم شستن دست با آب و صابون و یا الکل بر اساس دست عفونی;
  • محدود کردن لمس کردن صورت پس از تماس با به طور بالقوه سطوح آلوده یا افراد آلوده;
  • تمیز کردن سطوح با مواد ضد عفونی کننده;
  • گرفتن تحصیل در COVID-19 با کسب اطلاعات از منابع قابل اعتماد مانند دولت های ملی و سازمان بهداشت و درمان;
  • اجتناب از سفر با علائم;
  • سرفه یا عطسه “را در آستین;”
  • در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی-مانند اجتناب از مناطق شلوغ — برای کسانی که بیش از 60 سال سن و یا با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و بیماری های قلبی;
  • ماندن صفحه اصلی “اگر شما احساس ناخوشی” و خواستار یک حرفه ای بهداشت و درمان;
  • خود-جدا از دوستان و خانواده “اگر شما علائم” از COVID-19.

“خطر خود را بستگی به جایی که شما زندگی خود را با سن و سلامت عمومی” Ghebreyesus گفت.

در ضمن چندین کشور باید اجرا قرنطینه اقدامات با درجات مختلفی از موفقیت است.

مقامات روسیه روز جمعه گفت که آنها تا به حال تبعید 88 اتباع خارجی برای نقض قرنطینه اقدامات اعمال شده در آنها را به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر COVID-19 با توجه به ریا news agency. این کشور قرنطینه صدها نفر از مردم و پلیس وجود دارد که گزارش حمله به خانه ها و اتاق های هتل از مشکوک حامل ویروس.

دولت همچنین با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره به اجرای قرنطينه.

همچنین در روز جمعه مقامات در مکزیک تایید کرد اولین بار در کشور دو مورد از COVID-19-در یکی از آنها شده بود به ایتالیا به تازگی. نه به طور جدی بیمار است معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell رامیرز گفت و هر دو قرار داده شد در انزوا.

یکی از این موارد در پایتخت مکزیک شهر در حالی که دیگر در Sinaloa دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>