که تعلیق محاکمه هیدروکسی کلروکین با استناد به ایمنی

25 مه (بی بی سی) — سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه اعلام کرد آن را به طور موقت توقف بین المللی آزمایشات پزشکی مربوط به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان ممکن است برای COVID-19.

که همبستگی دادگاه بخش را به طور موقت به حالت تعلیق آزمایشات برای بررسی بیشتر توسط آژانس اطلاعات ایمنی نظارت بر هیئت مدیره گفت: مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

“نقد و بررسی خواهد شد در نظر گرفتن داده های جمع آوری شده تا کنون در همبستگی محاکمه و به ویژه قوی تصادفی داده های موجود به اندازه کافی ارزیابی پتانسیل فواید و مضرات از این دارو” Tedros گفت: در اظهارات.

بیش از 3500 نفر در 17 کشور وارد شدند در آزمایش های بالینی از هیدروکسی کلروکین برای coronavirus درمان Tedros گفت.

اما یک مطالعه 15,000 بیماران در مجله لانست منتشر شده در روز جمعه گفت: مصرف مواد مخدر دو برابر خطرات ناشی از خطرناک قلبی عوارض جانبی است که می تواند منجر به مرگ شود.

Tedros افزود که مواد مخدر قابل قبول است به طور کلی به عنوان امن برای استفاده در بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی و یا مالاریا.

هیدروکسی کلروکین و مرتبط با داروی کلروکين استفاده شده است به عنوان داروهای ضد مالاریا برای چند دهه. پزشکان نیز تجویز آنها برای لوپوس و آرتریت روماتوئید.

در ایالات متحده فدرال دارو را تایید کرده است آزمایش تحت شرایط بالینی از هیدروکسی کلروکین و این دارو همراه با داروهای دیگر مانند روی و آنتی بیوتیک آزیترومایسین برای درمان COVID-19.

اما مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و انجمن قلب آمریکا هشدار داده اند که استفاده از این دارو بدون نظارت پزشکی می تواند منجر به افزایش خطرات ناشی از ایست قلبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران از جمله میلیاردر, Elon Musk, استدلال کرده اند که هیدروکسی کلروکین می تواند یک درمان بالقوه برای COVID-19 یا می تواند انجام شود برای جلوگیری از عفونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته مصرف کرده هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه دارو, اما پس از آن روز شنبه اعلام کرد او تا به حال متوقف مصرف مواد مخدر است.

شده اند وجود دارد بیش از 5.4 میلیون تایید موارد COVID-19 با حدود 345,000 مرگ و میر با توجه به یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز.

در ایالات متحده تعداد COVID-19-مرگ و میر ناشی از رویکردهای 100,000 با بیش از 1.6 میلیون تأييد موارد گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de