که وجود دارد ‘در حال ظهور شواهد’ COVID-19 هوابرد

جولای 8 (UPI) — به عنوان COVID-19 همه گیر اظهارات سازمان بهداشت جهانی گفت: آن اذعان ظهور شواهد که کشنده و عفونی coronavirus ممکن است انتقال از طریق هوا.

در طول یک خبر در جلسه روز سه شنبه که کارشناسان بهداشت و درمان در پاسخ به نامه امضا شده توسط 239 دانشمندان روز قبل اصرار U. N. بدن به تشخیص پتانسیل برای هوابرد گسترش COVID-19 و به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از این انتقال است.

تبلیغات

ماریا ون Kerkhove متخصص اپیدمیولوژی و این که ویژگی های رهبری برای COVID-19 گفت که کارشناسان بهداشت و درمان شده اند بررسی شواهد و بحث در مورد امکان هوابرد انتقال COVID-19 و کار کرده اند در یک علمی مختصر خلاصه یافته های خود را منتشر می شود در روزهای آینده.

چه کسی است گفت: این بیماری قابل انتقال از طریق قطرات اما این شکل از انتقال متفاوت است از انتقال هوابرد. هوابرد انتقال COVID-19 است که گفت: تحت شرایط خاص و تنظیمات به ویژه در امکانات بهداشتی است که در آن روش یا درمان های تولید ذرات معلق در هوا.

در این نامه دانشمندان گفت: مطالعات نشان داده اند “فراتر از هر شک معقول” که COVID-19 منتشر شده است در تنفس و صحبت کردن و سرفه به عنوان microdroplets کوچک به اندازه کافی برای باقی می ماند در بالاترین نقطهء کشتی در هوا به عنوان یک خطر عفونت هوا فراتر از سه تا 6.5 فوت از فرد آلوده به خصوص در داخل خانه.

دانشمندان گفت: بی میلی از سازمان بهداشت و درمان از جمله این که به اذعان هوابرد انتقال آن خاص در تنظیمات بهداشت و درمان است در مورد و هشدار داد که “عدم روشن شدن توصیه هایی برای کنترل اقدامات علیه هوابرد ویروس خواهد شد که عواقب قابل توجهی است.”

که تا به حال “تعامل فعال” با گروهی از دانشمندان پس از آنها برای اولین بار نوشت: به U. N. سازمان در مارس ون Kerkhove گفت و اشاره کرد که این مهم است که آنچه آنها در مورد این بیماری متناسب به خود را هدایت.

“[A] بسته جامع مداخلات مورد نیاز برای جلوگیری از انتقال” او گفت:, و اضافه کرد که آنها در حال “که در آن نقش هوابرد انتقال در تنظیمات دیگر.”

Benedetta Allegranzi این که جهانی واحد هماهنگ کننده برای پیشگیری از عفونت گفت: در این جلسه که سازمان اذعان دارد که “در حال ظهور شواهد” انتقال هوابرد اما “آن قطعی نیست.”

“امکان انتقال هوابرد در تنظیمات عمومی به خصوص در شرایط خاص — شلوغ بسته تهویه ضعیف تنظیمات — که شده است نمی توان رد کرد,” او گفت:. “با این حال شواهد نیاز به جمع آوری و تفسیر.”

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفت: در این جلسه که “شیوع شتاب گرفته است و ما به وضوح نمی رسید اوج این بیماری همه گیر.” او گفت: اولین 400,000 عفونت COVID-19 در زمان بیش از 12 هفته و بیشتر از آن است که تعداد موارد تشخیص داده شد بیش از آخر هفته گذشته.

Tedros همچنین اعلام کرد یک تیم از کارشناسان که سفر خواهد کرد این آخر هفته برای چین به آماده سازی یک طرح با همتایان چینی خود را برای شناسایی که در آن ویروس را از آمد.

ویروس پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته اما ایالات متحده و استرالیا و کشورهای دیگر را خواستار شده است به صورت مستقل پروب به ریشه های خود را زیر اتهامات دولت چین اقدام به پوشش آن پاسخ اولیه به وقوع است که پس از گسترش در سراسر جهان آلوده نزدیک به 12 میلیون نفر و در نتیجه بیش از 544,000 مرگ و میر.

چین طولانی ادعا کرد که آن را گفت که به عنوان اوایل به عنوان ممکن است در مورد آن شیوع اما U. N. بدن خود تجدید نظر جدول زمانی از این بیماری همه گیر در اواخر ماه گذشته نشان می دهد که آن را برای اولین بار در مورد این کشور آسیایی را شیوع از طریق رسانه ها بیانیه ای از ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت و نه به طور مستقیم از مقامات چینی.

ایالات متحده را متهم کرده است که قادر می سازد چین در پوشش آن که یکی از دلایلی که باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به ارسال توجه رسمی به کنگره و سازمان ملل متحد شد که در آن خروج از این که.

Tedros به پایان رسید سخنان افتتاحیه خود به جلسه روز سه شنبه خواستار وحدت در مواجهه با این بیماری همه گیر.

“من می گویند آن را دوباره وحدت ملی و همبستگی جهانی و مهم تر از همیشه قبل از به شکست یک دشمن مشترک یک ویروس است که گرفته شده جهان, گروگان,” او گفت:. “این است که ما تنها راه خروج از این بیماری همه گیر. تکرار می کنم: وحدت ملی و همبستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>