که خواستار استفاده بیشتر از تست و انزوا برای پاسخ به کروناویروس

مارس 16 (سلامت) — سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک به روز رسانی دوشنبه شده است وجود دارد “سریع تشدید” از coronavirus موارد و اتحادیه اروپا پیشنهاد 30 روز ممنوعیت غیر ضروری سفر به بلوک.

که گفت: اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید در روزهای اخیر ثبت شده در خارج از اصلی کانون در چین و اروپا و ایران در حال حاضر سخت ترین-آمار مناطق.

“بیشتر موارد و مرگ و میر در حال حاضر گزارش شده در سایر نقاط جهان از چین” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که اضافه شده که واکنش جهانی در حال بهبود است و عقب مانده در بعضی از نقاط.

یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش ایستاده بود دوشنبه در نزدیک به 175,000 موارد در سراسر جهان و بیش از 6,700 مرگ و میر. بیش از 77,500 مردم بهبود این دانشگاه را نشان می دهد.

“ما را دیده اند سریع تشدید اجتماعی فاصله اقدامات مانند بسته شدن مدارس و لغو, رویدادهای ورزشی و سایر گردهمایی” Ghebreyesus گفت. “اما ما دیده نمی شود فوری به اندازه کافی تنش در تست انزوا و تماس با ردیابی است که ستون فقرات COVID-19 پاسخ.”

این که رئیس خواست هر کشور به “تست” در رابطه با اجتماعی فاصله و گفت: یکی کافی نیست ،

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen روز دوشنبه اعلام کرد به طور موقت توقف غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا برای 30 روز. بر اساس این طرح یک “خط سریع” خواهد بود به منظور اولویت دادن به ضروری برای حمل و نقل کالاها و مسافران است.

ایتالیا

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: ایتالیا چهره بزرگترین آزمون پس از جنگ جهانی دوم به عنوان تلفات نصب شده به 1,809 — نزدیک به یک سوم از کل جهان است.

“این زمان را برای فداکاری مسئول انتخاب” گفت: روزانه Corriere della Sera. “از آنجا که شروع به کار کرده با روح وحدت قرار دادن بهداشت و درمان در این مرکز است. ما در مواجهه با شرایط اضطراری است که شناخته شده است نه پس از جنگ جهانی دوم است.”

سر از پزشکان ایتالیایی’ اتحادیه گفت: بیش از 2000 ایتالیایی کارگران بهداشت و درمان از جمله پزشکان و پرستاران آلوده شده اند.

اسپانیا

در اسپانیا در تعداد موارد جدید رسید توسط 1,000 دوشنبه مقامات بهداشت گفت: – پرش از 13 درصد است.

میزان مرگ و میر باقی مانده است در حدود 3 درصد, مقامات گفت. وجود دارد حدود 300 کشته و 540 بهبود.

مادرید منطقه ای برتر ایزابل دیاز Ayuso و Begoña گومز همسر نخست وزیر اسپانیا گفت: آنها باید آزمایش مثبت است.

یکشنبه دولت اسپانیا گفت: ارائه دهندگان خدمات سلامت خواهد بود به طور موقت گرفته شده و قرار داده شده در خدمات ملی بهداشت و درمان سیستم برای اولین بار در اسپانیا ،

فرانسه

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرد 15 روز lockdown برای شروع در ظهر سه شنبه ،

بهداشت فرانسه مقامات می گویند بیش از وجود دارد 5,400 موارد و 127 مرگ و میر. جروم سالومون مدیر کل کشور خدمات بهداشت گفت: تعداد موارد جدید دو برابر شده است در مورد هر سه روز.

“من می خواهم شهروندان ما به درک که وجود دارد افرادی که بیمار هستند که در بخش مراقبت های ویژه است و [تعداد] اجرا می شود به صدها نفر,” او گفت:.

آلمان

آلمان پیوست و چند همسایه در محدود کردن سفر رایگان در اتحادیه اروپا شنگن شبکه باز داخلی مرزها.

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer, اعلام محدودیت های جدید در اواخر یکشنبه که بر مرز با سوئیس و فرانسه و اتریش و دانمارک و لوکزامبورگ.

“مسافران بدون دلیل معتبر برای سفر دیگر می توانید وارد کنید,” او گفت:, و اضافه کرد وجود خواهد داشت استثنا برای ترافیک کالا و مسافران است.

بیش از 5800 coronavirus موارد ثبت شده در آلمان است. سیزده بیماران فوت کرده اند و تقریبا 50 بهبود, سلامت, مقامات گفت.

اتریش برای اولین بار به محدود کردن مرزهای زمانی که آن را راه اندازی ایستگاه های بازرسی همراه خود آلپ در مرز با ایتالیا است که پس از ظهور به عنوان بیماری کانون در اروپا است. اتریش در حال حاضر خواستار آن است که مسافران از ایتالیا تولید و اثبات آنها پاک شده است توسط پزشکان است.

آلمان پیوست اسلوونی مجارستان و لهستان و اسلواکی و جمهوری چک و قبرس در تحمیل مرز محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de