استودیوهای هالیوود و دیگر رسانه های سرگرمی اشخاص در حال تلاش برای درمان افرادی که برای کار و با آنها آبرومندانه در این نقطه در coronavirus بحران است.

اواخر هفته گذشته WarnerMedia متعهد به کمک 100 میلیون دلار به یک صندوق برای کمک به کارگران تولید نشستن برادران وارنر’ بسیاری از idled را نشان می دهد.

همچنین گزارش شده است که Netflix خواهد پرداخت بازیگران از خود را محدود سری خود را تضمین حداقل هزینه برای قسمت است که نمی خواهد به تولید تا همه روشن است صدا.

در یک عمل همبستگی با افراد درحال آزمایش بدون معماران و طراحان در دیزنی gazillion پروژه نه هنوز بازنشسته شرکت رهبر بازنشسته Bob Iger در کنار تمام حقوق خود و اخیر خود مدیر عامل جایگزینی باب Chapek را تنها نیمی از خود را تا COVID-19 همه گیر موجود است.

Robert Iger (اردن استراوس/تالار گفتگو/AP فایل)

در ضمن امید وجود دارد که دولت چند هزار میلیارد دلاری بسته محرک را به هر کس از این صنعت خارج از کار صنعتگران به furloughed کارکنان از کشور توقیف سینما برای سرگرمی تولید کنندگان بزرگ و کوچک برخی برای جبران پول از دست رفته توسط تولید و خاموش شدن ناگهانی نمایشگاه.

مهم نیست که چه, هر چند وکلا و شرکت های بیمه در حال رفتن به در آورده و در برخی نه چندان دور نقطه به عنوان تولید تاخیر باد بودجه تحت فشار قرار دادند پشت تاریخ انتشار گاز جریان های نقدی و با سرعت بالا میپرد برای برخی از تئاتر فیلم به صفحه اصلی تصویری انتشار یک ظرف غذا از درآمد و استعداد پاداش فرمول.

خواسته ما یک بیمه وکیل و یک حسابدار قانونی که در تخصص سرگرمی کسب و کار چه نگرانی ها و مفاهیم به احتمال زیاد هستند.

ترین چیز مطمئن شوید که در این مرحله اولیه? این بدجور پیچیده است.

“برای صنعت فیلم و تلویزیون را productions است که تعطیل شده است, استودیو و تولید کنندگان در حال رفتن به نگاه خاص و بیمه که در محل قرار داده برای یک خاص تلویزیونی یا تولید فیلم توضیح داد:” سارا Cronin یک شریک در قانون شرکت Venable LLP قرن دفتر شهرستان است که دارای تخصص در سرگرمی و بیمه بازیابی. “کسانی که سیاست های عناصر مختلف به آنها که در پوشش چنین چیزهایی به عنوان اگر یک مجموعه ای فرو می ریزد و یا اگر یک castmember بیمار می شود و دیگر نمی تواند شرکت در تولید. گاهی اوقات آنها باید آنچه که به عنوان مدنی قدرت پوشش است که می تواند به ویژه قابل استفاده در حال حاضر است که اگر شما از یک دولت-صدور سفارش گفت: مردم دیگر نمی تواند جمع و تولیدات دیگر نمی تواند ادامه دهد.”

تام هنکس می رسد در 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در بورلی هیلتون هتل در پنج شنبه, ژان. در 5 سال 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا. (عکس از اردن استراوس/تالار گفتگو/AP)

آن را برای تلفن های موبایل مانند تولید کنندگان استرالیایی است که الویس فیلم تام هنکس گرفتار COVID-19 ساخت ممکن است یک مورد با بیمه گر خود را. اما Ashrafi به ذکر است که اکثر بیمه نامه های اموال باید در خصوص حذف همه گیر پوشش از شیوع سارس در اوایل قرن هر چند او تا به حال دیده نشده است که خاص ممنوعه اضافه شده به تولید سیاست.

ایلن Haimoff شریک مسئول حق امتیاز صدور مجوز و قانونی بخش در L. A. حسابداری و مشاوره شرکت سبز حسون Janks اشاره کرد که شرکت خود را ممیزی های بی شمار تولید انجیل نشان می دهد که همه انواع بیمه های دریافت شارژ را نشان می دهد و شرکت کنندگان خود را. آنهایی که می تواند مجبور به پرداخت در آنها یک ماده برای وکلای او گفت: و مسلما فراتر از تخصص خود را.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر که همه این محصولات با تاخیر و یا نقل مکان کرد و به آینده؟” Haimoff سوال. “چه کسی برای پرداخت هزینه های اضافی متحمل هزینه ؟ آن است که رفتن به تکمیل باند و یا آن را به انواع دیگر پوشش بیمه آنها را به تولید. وجود پوشش بیمه است که هر شرکت تولید می شود; من می دانم که چون آنها را به اتهام مشتریان ما برای آن است.”

در کنار تولید اشخاص به دنبال کوسن ضرر و زیان خود را دیگر احزاب – وام شرکت های سرمایه گذاران خارج استعداد که جبران خسارت است که به نمایش های مختلف جریان درآمد – ممکن است در آینده آنها و با گسترش بیمه خود را با شکایت.

شخصیت های “ترول” حق رای دادن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از دریم ورکز انیمیشن)

برای مثال نه فقط سرعت بالا در حال حرکت اول اجرای فیلم هایی مانند “مرد نامرئی” و “بعد” را به سیستم عامل های آنلاین پس از تئاتر سالن های آنها در بسته اما جهانی آینده آزادی ساخته شده-برای-multiplexes “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در VOD به جای پارامونت انتقال آن به برنامه ریزی مارس انتشار “مرغ عشق” به Netflix بکشد.

“این عمل به طور کلی در صنعت ما این است که به نظر تئاتری نمایشگاه به عنوان اولین موج از درآمد آینده” Haimoff توضیح داد. “که در طول تاریخ چگونه آن را انجام داده است. اگر شما شروع به خراب با که و توزیع فیلم را به رسانه های دیگر بسیار به سرعت پس از آن و یا در همان زمان شما در حال حرکت تا خانه سرگرمی جریان درآمد به یک نقطه قبل از آن در زمان. هنگامی که شما شروع به تغییر ویندوز این در واقع ممکن است تاثیر بر چگونگی استعداد پرداخت شده است. صفحه اصلی تصویری است که در درجه اول در پرداخت حق التالیف پایه و اساس. چه اتفاقی می افتد این است که شما خلاص شدن از تئاتر درآمد و شما تغییر است که به اشکال جدید درآمد شما ممکن است تنها به نفع فقط خانواده سلطنتی.”

وکلای استعداد به احتمال زیاد موضوع را با که. علاوه بر این تصمیم گیری ساخته شده برای تولید برخی از درآمد حاصل از اتمام فیلم در طول این فوق العاده coronavirus وضعیت می تواند باعث سرمایه گذار مناسب بیش از سود از دست رفته است که می تواند تولید شده مثلا اگر بیشتر شد شارژ دیجیتال اجاره یا استودیو منتظر بود برای تئاتر به بازگشایی شده است. Cronin توضیح داد که قرار گرفتن در معرض چنین می تواند تحت پوشش توسط یک استودیو خطاها و حذفیات بیمه نامه هر چند این قرارداد نیست معمولا در نظر گرفته شده برای پوشش سود از دست رفته.

“صحبت کردن به طور کلی و نه اظهار نظر در مورد آنچه هر فرد استودیو را, اگر آن را یک تصمیم ساخته شده توسط خاصی استودیو یا شرکت تولید اساسا به عنوان یک محور که در آن به کسب درآمد از محتوا بر روی پلت فرم های مختلف” او افزود: “اگر کسی بعد از شکایت و می گوید که این تصمیم اشتباه شما احتمالا در آن صورت خود را نگاه مدیران و افسران مسئولیت نوع سیاست است.”

یک صحنه از “یک محل آرام بخش دوم” که مارس 20 اکران به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس حسن نیت ارائه میدهد پارامونت پیکچرز است.

به تعویق افتاد, تکمیل فیلم هستند که بیش از حد بزرگ به رها کردن در اینترنت برای دیگران سریع – “یک محل آرام بخش دوم” دیزنی “مولان” به جیمز باند ورود “هیچ وقت به مرگ” مارول “بیوه سیاه” هشداردهندگان/DC “Wonder Woman سال 1984” “Ghostbusters: زندگی پس از مرگ” ، — ممکن است هرگز بازیابی میلیون ها نفر در تبلیغات و آگهی دلار آنها در حال حاضر می خواهم صرف شده برای خود ترشح بهار تئاتر منتشر شده است. در حالی که برخی از استودیو ممکن است پوشش بیمه برای چنین از دست هزینه های Cronin می توانم هر گونه خاص هستند.

بنابراین گزارش که هنکس و همسرش ریتا ویلسون در ایالات متحده و احساس بهتر است فرصت خوبی است که که الویس فیلم ممکن است رزومه هنگامی که زمان می آید ؟ اما که می تواند بستگی دارد ستاره تعهدات دیگر. که می تواند یک مشکل برای تعدادی از برنامه ریزی شده و یا راه اندازی مجدد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

“اگر شما حرکت تولید به آینده می تواند به شما هنوز هم تضمین می کنند که براد پیت را هنوز هم در دسترس خواهد بود؟” Haimoff اشاره کرد. “شما می توانید به طور بالقوه از دست دادن استعداد.”

بیمه می تواند پوشش دهد که احتمال. یا نه. همان است که با هر سناریو محتوای سازان و شرکت های بیمه خواهد شد بیش از.

“هر واقعیت وضعیت در حال رفتن به های مختلف به صورت عمده استودیو” Cronin گفت: با استفاده از این اصطلاح برای خاص هر مورد داده می شود. “اگر آنها به حال یک بازیگر است که در واقع این ویروس در طول تولید است که برای رفتن به یک مقدار تجزیه و تحلیل های مختلف از اگر شما پیشگیرانه تعطیل تولید به دلیل خطر; در صورت وجود آلودگی به دلیل castmember یا کسی پشت-دوربین تا به حال آن را در مجموعه ای که برای رفتن به یک تجزیه و تحلیل های مختلف.

“برای استودیوهای بزرگ برای واقعا کسی با بیمه و همه چیز را طوری در هوا در حال حاضر” او مشاهده شده است. “این معلوم نیست دقیقا چه شرکت های بیمه در حال رفتن برای رسیدگی به این نوع ادعا می کند هر چند من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که فرض کنیم که آنها در حال رفتن به انکار بسیاری از آنها را. فقط اطلاع شرکت بیمه خود را دریافت و آن را در وجود دارد برای آینده ادعا می کند. سپس شروع به جمع آوری تمام از سیاست های خود را و در واقع نگاهی که زبان خاص خود را واقع وضعیت و دیدن اگر وجود دارد بالقوه برای یک ادعا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im