چه کسی مسئول اینجا ؟

چند سال پیش من نوشت: یک فیلم مستند در مورد جان گاردنر قابل توجه بنده است که در خدمت به عنوان رئیس جمهور لیندون جانسون وزیر بهداشت و درمان آموزش و پرورش و رفاه. او بعد از تاسیس شهروند گروه علت شایع و راه های لیبرال و جمهوری خواه اگر شما می توانید به یاد داشته باشید زمانی که چنین افرادی وجود داشته است. ما می توانیم با تشکر از او را برای اجرای بسیاری از LBJ بزرگ برنامه های انجمن از جمله مدیکر و مدیکید.

گاردنر گفت: داستان در مورد زمانی که او و همسرش تازه ازدواج کرده بودند و ساخته شده خود را برای اولین بار خانه های ییلاقی در شمال کالیفرنیا. این افسردگی و ساخت و ساز بودند سپاسگزار برای کار می کنند اما یکی از آنها آمد به او یک روز صبح و گفت: “آقای گاردنر من مجبور به ترک زود امروز. رئیس جمهور می خواهد به صحبت می کنند به من.”

آن سال 1933. فرانکلین روزولت بود فقط وارد کاخ سفید و کارگر مورد نیاز به رفتن به خانه او را بشنود پای بخاری چت اولین بار از بسیاری از برنامه های رادیویی که در آن FDR آرام کشور در مورد اقتصاد توضیح داد: مراحل او و دولت او گرفتند و مشخص قرارداد جدید برنامه های او امیدوار بود که بازگرداندن سلامت مالی.

روزولت تن بود همدلانه اطمینان بخش و آگاه است. در یک کلام ریاست جمهوری.

فلش رو به جلو 87 سال: Coronavirus و رئیس جمهور به طور کامل unpresidential یک مرد قادر به مقابله با یک بحران یک رهبر است که هیچ ایده چگونه به سرب و کسی که فاقد corpuscle از شفقت lamely با تکیه بر نا زیبا truculence و خارج از اشتباه در روایات.

وجود دارد نهفته است البته همیشه دروغ و هر روز اضافه کردن به خود را در حال اجرا در مجموع بیش از 16,000 دروغ پس از ادای سوگند ، Bess لوین در نمایشگاه غرور می نویسد که در مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه coronavirus جلسات “حداقل نیم تا سه چهارم از ادعا می کند که بیرون آمدن از دهان او در حال تکمیل و کل نهفته است.”

دروغ در مورد تعداد و در دسترس بودن تست کیت ماسک و هواکش مقدار منابع به مبارزه با به اصطلاح “نامرئی دشمن” ادعای غیر موجود در وب سایت و دارو و واکسن به طور کامل تست شده و یا ماه به دور از آماده بودن برای واقعی استفاده گسترده است.

نهفته است که در آن او ادعا می کند که هیچ کس می تواند پیش بینی کرده اند این وضعیت است. در حال حاضر ما می دانیم که طبق یک تیم تحقیقاتی در نیویورک تایمز “سه بار در طول چهار سال گذشته دولت ایالات متحده در سراسر دو دولت در حال دست و پنجه نرم در عمق با آنچه یک بیماری همه گیر خواهد بود به احتمال زیاد شناسایی کاستی ها و در برخی موارد توصیه عمل خاص… دولت تا به حال قابل توجه دانش در مورد خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر و با دقت پیش بینی بسیار انواع مشکلات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تکاپوی دیر به آدرس.”

مقاله ای بود با عنوان “یک آبشار از هشدارهای شنید اما توجهی نشد قبل از شیوع ویروس.”

بیشتر چه, شب جمعه واشنگتن پست در گزارش “سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده شد صدور شوم, طبقه بندی, هشدار در ژانویه و فوریه در مورد جهانی خطرات ناشی از کروناویروس در حالی که رئیس جمهور تهمت و قانونگذاران بازی کردن تهدید و موفق به اقدام که ممکن است باعث کند شدن گسترش پاتوژن… با وجود این که جریان ثابت از گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد علنی و خصوصی به تهدید ویروس های مطرح شده به آمریکایی ها است.”

یک مقام رسمی گفت: پست “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند—آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن. سیستم قرمز چشمک می زند.”

اضافه کردن به این backpedaling و تلنگر-flopping—از “ما آن را کاملا تحت کنترل” و “ما در حال رفتن به بسیار زودی به تنها پنج [بیمار] مردم” به “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.” این غلط braggadocio که با او نرخ خود عملکرد یک “10” و اعلام “وجود دارد هرگز یک رئیس جمهور حتی نزدیک شده است که قادر به انجام آنچه که من انجام داده ام در امان همه از نوار قرمز است.”

وجود دارد نابجا و بی نزاکت, غرور, غرور از رعایت در میان مرگ که coronavirus است “ایجاد تعدادی از ستاره های جدید” در دولت او به عنوان اگر بیماری Netflix سری. و اعلام کرد در وسط این همه آزادی لبنان-آمریکایی عامر Fakhoury از لبنان و زندان مباهات از افتا که دولت او را ضبط مذاکره گروگان منتشر شده است “42-0.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این فقط یکی دیگر از بازی نمره به مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی انسان درگیر بی ربط. بله همانطور که در اواخر sportswriter Grantland برنج اشاره کرد زمانی که بزرگ Scorekeeper می آید به نوشتن در مورد نام خود او می نویسد: نه این که شما برنده یا از دست رفته اما چگونه بسیاری از گروگان ها شما می توانید لاف زدن در مورد آزادی در حالی که هزاران نفر مبتلا به مرگبارترین جهانی بیماری از پاندمی آنفلوانزا از 1917-18.

و اجازه دهید فراموش نکنید وسواس خود را با انتخاب مجدد و بازار سهام uber alles به علاوه نژاد پرستی جدید خود اصرار در اشاره به این بیماری به عنوان چینی ویروس در هر فرصت. او طلبانه با استفاده از این ملتهب پایه در حالی که قرار دادن هر, در امریکا, در معرض خطر از کلامی یا فیزیکی حمله در حالی که در تلاش برای منحرف کردن بقیه از ما از او قریب به اتفاق بی کفایتی.

(و نه باید هر کسی موفق به درک کنند که هنگامی که و اگر شما دریافت چک از دولت برای کمک به شما از طریق این, شما حق آن را به عنوان یک نعمت غیر مترقبه است اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید آن را به عنوان رشوه downpayment در ماه نوامبر.)

آیا به من نگاه او به نظر می رسد می گویند و در عین حال به طور همزمان به او چسبیده به مفهوم امپریالیستی ریاست جمهوری است. او اعلام کرد با صدای بلند روز دیگر “من نمی هر گونه مسئولیت را در همه” که قطعا این مبالغ است.

چرا که هیچ چیز برای همیشه تقصیر او. بر خلاف هری ترومن و هر اجرایی در ایالات متحده تاریخ باک متوقف نمی شود با مغلوب ساختن پیشی جستن نه آقا آن متوقف می شود با چین و رسانه ها و خبر جعلی (شاهد روز جمعه فوران نفرت در واکنش به قانونی سوال از NBC پیتر الکساندر). و آن را متوقف می کند با کسانی که مزاحم دولت و استانداران که فقط نمی خواهد به هیچ یک پاسخ زمانی که آنها در حفظ و شفاعت برای کمک های فدرال. “ما از حمل و نقل کارمند” او استشمام روز پنج شنبه ، skirting مسئولیت برای کمک به کشورهای مبارزه با ویروس.

و اوه بله مغلوب ساختن پیشی جستن همه بیش از حد آشنا مجدد—این همه به خاطر اوباما—”من به ارث برده منسوخ شکسته سیستم های قدیمی که هنوز معنای این!” لطفا آن استراحت بدهید.

البته خود نفس است که او فکر می کند این تمام چیزی است که یک توطئه علیه او. او پس از تمام ملی پوستر پسر برای آزار و اذیت پیچیده است. (“من حق زیادی” او اصرار دارد اما شما نمی دانید که هیچ کس به او اعتبار کافی!)

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما انتخاب مخالف رئیس جمهور” دیوید بروکس اظهار داشت: در PBS Newshour, مارس 13. و این چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که شما را در اتهام از دولت, کسانی که باور نمی کنم در دولت, که استخدام متکبر افراد بی تجربه که تنها صلاحیت است وفاداری به رهبر عزیز. به عنوان آنها چشم پوشی از واقعیت و شدت سعی کنید برای ساخت تصویر قبر از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک Churchillian “زمان جنگ رئیس جمهور” هزاران نفر ممکن است نابود شوند.

در توهم و تکبر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او می تواند اجرا ایالات متحده مانند برخی از شرکت فورچون 500, اما یک دولت کار نمی کند که راه به خصوص در extremis ب) او نیست مجموعه مهارت و c) اگر هر شرکت بزرگ تا به حال مدیر عامل مانند تهمت به سهامداران و هیئت مدیره می توانست شورش مدتها پیش فورا لگد زدن او را به صورت مطلق میشوند.

زمانی که عصبانی یا آزرده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بی توجه اغلب خسته و کلافه مانند بچه ای که از دست رفته یک زن و شوهر از هفته جبر و هرگز جلب. درمانده است. بیچاره. و مصر.

هر آنچه موفقیت ما در مبارزه است با توجه به تلاش روز افزون متخصصان مقابله با این خدمتگزاران مردم به عنوان اختصاص داده شده به عنوان جان گاردنر بود در روز LBJ—هر کس از پرستار پرستاران و پزشکان به مدیران بیمارستان تحقیقات دانشمندان و بسیاری از ما برنداشته است. برای تمام گذشته خود را گسل نیویورک اندرو کومو شده است یک نمونه برجسته.

بهترین ذهن در جهان هستند و در واقع اختصاص داده شده به حل این. مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که او یکی از آنها را, اما او واقعا باید ایستاده پشت بسته و اجازه دهید دیگران این کار را انجام.

ما پیروزی در این با هم. نه به خاطر تهمت اما در وجود او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de