چرا 2020 می تواند تبدیل به یک تحول سال

آن را آسان به احساس ضعف مطلق awfulness از سال 2020 است.

برای اولین بار آمد bushfires در استرالیا. آنها سوخته بیش از 72,000 کیلومتر مربع (تقریبا به اندازه مینه سوتا) و کشته شدن بیش از یک میلیارد حیوانات.

بعد آمد COVID-19 که (تا زمان نوشتن این مقاله) آلوده شده است نزدیک به هشت میلیون نفر و کشته شدن نزدیک به نیم میلیون آمریکایی دچار مرگ و میر بیشتر از هر کشور دیگر.

پس از آن ضبط قتل جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس – پس از نزدیک در پاشنه از دیگر اعمال نژادپرستانه و قتل در این خبر – که منجر به فوران خشم شورش و تظاهرات در جوامع در سراسر هر ایالت در ایالات متحده با بیش از 10 ، 000 نفر بازداشت و در کمتر از دو هفته.

و در عین حال با وجود تمام این یا نه چون از آن سال 2020 می تواند تبدیل به یکی از مهمترین تحول سال ما جمعی زندگی مارک نقطه عطف زمانی که ناعادلانه مخرب و غیر انسانی سیستم شروع به سرنگون و تبدیل شده است.

تغییرات در حال شروع در حال حاضر.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم سفید استقبال Black Lives Matter در سراسر جهان صحبت کردن در راه آنها هرگز قبل از کار و تمایل به یادگیری در مورد امتیاز سفید و اثرات ماندگار نژاد پرستی نه تنها در اجرای قانون و سیستم زندان بلکه در درون سیستم آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مواد غذایی, شهرستان, برنامه ریزی, زیرساخت, سیاست و اقتصاد.

شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس!” رفته از یک پاره به آغاز واقعیت با مینیاپولیس شورای شهر رای گیری برای تبدیل اجرای قانون در شهر خود شروع با اداره پلیس defunding. در نیویورک و لس آنجلس رهبران به دنبال در خود ادارات پلیس با چشم های تازه, ایده های تازه و تغییر بودجه. هر روز سیاست های جدید در محل قرار داده برای پایان دادن به خشونت پلیس و این فقط آغاز است.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم سفید استقبال Black Lives Matter در سراسر جهان صحبت کردن در راه آنها هرگز قبل از کار و تمایل به یادگیری در مورد امتیاز سفید و اثرات ماندگار نژاد پرستی نه تنها در اجرای قانون و سیستم زندان بلکه در درون سیستم آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مواد غذایی, شهرستان, برنامه ریزی, زیرساخت, سیاست و اقتصاد. به عنوان این جدید سفید متحدان حمایت قانونی و تغییر سیاست وجود دارد و در نهایت ممکن است به اندازه کافی رای به upend نژادپرستانه سازه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

چه ممکن است COVID-19 مثبت تحولات نگاه مانند? سه ماه از راه دور آموزش باید منجر به طولانی سر رسیده بحث در مورد هدف و سیستم تحصیل. معلمان و مدیران مدرسه در حال پرسیدن سوال مانند: آنچه مهم است به یاد بگیرند و چرا ؟ چه مهارت های تفکر, آیا فرزندان ما بیشتر نیاز به توسعه ؟ چگونه می توانیم بهترین آموزش کودکان برای این مهم نقش آنها را بازی خواهد کرد به شما اطمینان می دهیم که عملکرد دموکراسی عادلانه جوامع و سالم سیاره ؟

تغییرات در آموزش و پرورش باید از آنها آمده به این معنی است که دانش آموزان یاد بگیرند به solutionaries – افرادی که با ارائه ایده ها و نقشه برای مثبت تبدیل نهادهای اجتماعی و ساختار. آن است که solutionary تفکر که فعال مینیاپولیس اعضای شورای شهر به رای خود را در این هفته به ایجاد سیستم های جدید برای ایمنی و حفاظت در شهرستان خود را. بدون کار متفکر سیستم های متفکران که به اشتراک گذاشته روش های نوآورانه برای نگه داشتن شهر و شهروندان خود را امن و اعضای شورا ممکن است احساس اعتماد به نفس به بازیگران که رای دادن.

COVID-19 نیز ممکن است منجر به تغییر و تحول در ما های غذایی. داستان در مورد اثرات گوشت-غذا خوردن باید سرعت افزایش یافت و در طول همه گیر معرفی افراد به این واقعیت آشکار را پشت گوشت مصرف می کنند. افراد شاغل در کشتارگاه (حمایت گراها به عنوان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان) در حال انقباض COVID-19 در اعداد بزرگ و بسیاری در حال مرگ هستند. رئیس جمهور تهمت تلقی تولید گوشت “ضروری” اما مطمئنا اینطور نیست و exposés صنعت در این بیماری همه گیر در حال آشکار بسیار بیشتر از خطرات بهداشتی در کشتارگاه. کارخانه کشاورزی شده است به روشنی دخیل در قبلی شیوع و حیوانات “مرطوب” بازار در چین باقی می ماند likeliest علت COVID-19. مردم نیز یادگیری است که خوردن گوشت در مقادیر ما در ایالات متحده باعث افزایش بروز بیماری های قلبی سکته مغزی دیابت و برخی از سرطان ها; اولیه عامل تغییرات آب و هوایی (به یاد داشته باشید کسانی که bushfires?); و horrifically بی رحمانه به حیوانات.

یک برنامه به طور بالقوه نتیجه مثبت از COVID ناشی از رکود اقتصادی است که تحول اقتصادی نیز منجر به یک سر نخ ریسی تغییر در تفکر اقتصادی از برخی از بزرگترین ذینفع از سرمایه داری است که شروع به بررسی مجدد طولانی خود را برگزار اعتقادات و بحث در مورد اصلاحات اقتصادی است.

ما به خوبی می تواند نگاه در سال 2020 به عنوان نقطه اوج زمانی که مردم در نهایت شروع به کاهش مصرف خود را از حیوانات و محصولات حیوانی به عنوان یک راه برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر حفاظت از محیط زیست و زیستگاه های حیات وحش پرداختن به تغییرات آب و هوا و صرفه جویی بیشتر در زندگی بشر هر سال از بیماری های قابل پیشگیری از دست داده بودند با توجه به COVID-19.

یک برنامه به طور بالقوه نتیجه مثبت از COVID ناشی از رکود اقتصادی است که تحول اقتصادی نیز منجر به یک سر نخ ریسی تغییر در تفکر اقتصادی از برخی از بزرگترین ذینفع از سرمایه داری است که شروع به بررسی مجدد طولانی خود را برگزار اعتقادات و بحث در مورد اصلاحات اقتصادی است. این هموار راه را برای solutionary متفکران در اقتصاد به کار خود را به طور جدی بررسی و در آغوش توسط کسانی که در قدرت که ام رد کرد و تا به حال به در نظر گرفتن تغییرات در سیستم اقتصادی ما است که می تواند به طور موثر مقابله با بی عدالتی و فقر و ویرانی زیست محیطی.

سیاست رو به یک حساب ، با بیم و هراس اطراف انتخابات ریاست جمهوری باشد هک شده ؟ آن را عادلانه است ؟ خواهد مردم سیاه و سفید همچنان محروم از طریق رای دهندگان سرکوب? مردم را قادر به رای دادن از طریق پست در طول همه گیر?), و با شهروندان صحبت کردن با صدها نفر از هزاران نفر روز پس از روز در خیابان های شهرهای ما و شهرهای ما ممکن است به دنبال در بزرگترین میزان مشارکت در حافظه زندگی. و با هر زیرسیستم در سیاست تحت بررسی – لابی gerrymandering مبارزات انتخاباتی, مالی و سیستم دو حزبی خود – وجود دارد امید جدید برای solutionary تعمیرات اساسی.

بنابراین اجازه دهید تصور کنید که مورخان به دنبال بازگشت در سال 2020 و توصیف آن به عنوان سال که این سیستم های اجتماعی شروع به تغییر به صورت جدی. این می تواند میراث غیر این صورت افتضاح سال است. دستیابی به این نتایج آسان نخواهد بود. در میان خیره کننده نمونه هایی از رشد آگاهی و سخاوت و عمل ما نیز شاهد تفرقه گود خصومت رشد و تهدید به دموکراسی دست آوردن کشش. این سیستم های به هم پیوسته است که تداوم مخرب و بی رحمانه شیوه فوق العاده دشوار است برای تبدیل و مطمئنا نیاز ما بهترین شویم. ما باید این زمان را تغییر دهید به عنوان درگیر دلسوز مردم به خوبی مطلع است که مهار خشم ما غم و اندوه و ترس نسبت به آنچه ممکن است مهم ترین کار ما طول عمر.

اگر شما مردد به استفاده از خود را در مقابل سه – صدای وتو و رأی – نظر به این لحظه ای خود را. استفاده از صدای خود را به وضوح صحبت می کنند. وتو تخریب و بی عدالتی با چگونه شما صرف پول خود را. رای خواهم زندگی شما بستگی دارد چرا که آنها انجام می دهند. در حالی که ما نمی تواند به کسانی که از دست داده به bushfires در استرالیا, جهانی همه گیر و یا سال ها از ظلم و ستم می تواند ما را در مورد تغییر است. ما باید قدرت را به 2020 سال است که طلیعه عصر جدیدی از صلح و عدالت و احترام برای تمام زندگی است. این لحظه ما است. بیایید به کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de