چرا احمقانه ‘جنگ ستارگان’ شایعه به معنای بسیار به طرفداران خود

جدید شایعه در مورد دیزنی مجموعه “جنگ ستارگان” فرهنگ را به هرج و مرج بالا بردن سوال در مورد آینده این سری و آنچه در آن می تواند برای نسل های “جنگ ستارگان” طرفداران آمده است.

شایعه ساده بود — اگر نه مسخره. یک YouTuber پیشنهاد کرد که او تا به حال شنیده ها از منابع در داخل که دیزنی برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد کل “جنگ ستارگان” عاقبت سه گانه پاک کردن “نیروی بیدار” “آخرین جدی” و “ظهور اسکای واکر” در یک سقوط کرد از بین بردن.

دیزنی خواهد با استفاده از تاکتیک های دیده می شود در “Star Wars Rebels” آن را به طوری که عاقبت سه گانه وجود داشته است در یک جایگزین جدول زمانی و نه نماینده واقعی سری از وقایع است که به دنبال “بازگشت جدای.”

“جنگ ستارگان” تا به حال مجموعه ای از رمان کمیک و بازی های ویدئویی است که گفت: از یک پست-“ROTJ” داستان در اصل به نام جهان گسترش اما تغییر نام “جنگ ستارگان افسانه” — بنابراین سابقه برای چنین حرکت می کند. آن را کاملا تغییر شکل داستان به ما شناخته شده آن تغییر راه ما در “جنگ ستارگان است.”

شده است وجود دارد هیچ کلمه ای از دیزنی. شده است وجود دارد هیچ کلمه ای از Lucasfilm. شده است وجود دارد ثانویه گزارش می دهد که این شایعه کمی متفاوت است (عاقبت سه گانه خواهد بود “نادیده گرفته” و “پاک” همانطور که قبلا توضیح داده شده). آن را به احتمال زیاد اینها فقط شایعات مضحک به هم بزنید تا علاقه یک کانال یوتیوب یک مقاله و یا هر چیز دیگری. شاید “جنگ ستارگان” طرفداران خسته شده و به دنبال مطالب جدید. ما در حال گرفتن برخی از, بعد از همه. دیزنی به علاوه اعلام کرد جدید نشان می دهد متحرک به نام “بد دسته ای — عاقبت سری به “جنگ های کلون” — اولین خواهد بود در 2021.

اما هنوز هم شور و هیجان در اطراف اخیر عاقبت سه گانه شایعه پرسش در مورد چگونه طرفداران خود را تحت تاثیر قرار انتخاب فرهنگ پاپ حق رای دادن. یک شایعه می تواند شروع. طرفداران می تواند گسترش آن است. و به زودی به اندازه کافی حق رای دادن خود را ممکن است تغییر برای دلجویی از شایعات.

اما این به ما نشان می دهد چیزی مهم در مورد “جنگ ستارگان” و جامعه است. این ایده که یک شایعه مانند این می تواند گسترش به طور گسترده ای و آتش چنین واکنش ممکن است نشانه آن است که “جنگ ستارگان” ندارد مرده است و جامعه ممکن است در قوی محل.

همه ترس از “جنگ ستارگان” که از ایده ها و از دست دادن درخشش خود را ممکن است طرفداران چگونه احساس می کنید. اگر یک شایعه مانند این می تواند آتش یک شور آن را نشان می دهد “جنگ ستارگان” فن جامعه زنده و سالم است.

چه شایعات را به فرهنگ پاپ

شایعات انبوه در فرهنگ پاپ فضا. گاهی اوقات — به عنوان محتمل به نظر می رسد — آنها ثابت کند درست است. برای مثال شایعاتی وجود دارد برای سال های سال است که به “لیگ عدالت” فیلم نبود نسخه کامل. این فیلم تا به حال اصطلاح “اسنایدر برش” از کارگردان زاک اسنایدر که مجبور به ترک این پروژه اوایل برای مقابله با یک موضوع خانوادگی. در حال حاضر تقریبا سه سال بعد HBO اعلام کرد که اسنایدر قطع خواهد شد در HBO حداکثر. این تصمیم نشان میدهد که اسنایدر برش واقعی است. و چون از فن انرژی آن را منتشر خواهد شد.

در نظر گرفتن شایعه ای بیش Colin Trevorrow را به بیرون درز “قسمت نهم” اسکریپت. Trevorrow در اصل میله میله مستقیم “جنگ ستارگان: قسمت نهم.” او گفته نوشت: یک اسکریپت به نام “دوئل از سرنوشت.” جزئیات این اسکریپت به بیرون درز آنلاین گفتن از یک بسیار متفاوت به آنچه که ما با “ظهور اسکای واکر.”

شایعات و فرهنگ پاپ نیست گفت: کندال فیلیپس یک فرهنگ پاپ استاد در دانشگاه سیراکوس. تاریخچه هالیوود پر از شایعات, شایعات و اخبار در مورد افراد مشهور, فیلم, تلویزیون و محصولات است.

شده است وجود دارد هیچ تایید رسمی در این شایعه. اما مفهوم هنر از فیلم هنر طراحان بیرون آمد و به زودی پس از, نشان می دهد که این اسکریپت ساخته شده راه خود را به طراحان هنر — نشانه آن است که آن را در واقع واقعی است.

گشت و گذار در اینترنت برای “جنگ ستارگان” شایعات چیزی تعجب آور پس از این نشت و شایعات طراحی شده برای جلب طرفداران به افسانه هاو روایات قومی گفت: اندرو پک که مطالعات اینترنت و فرهنگ عامه به عنوان یک استاد در دانشگاه میامی اوهایو.

“من فکر می کنم وجود یک نوع مشابه جذبه در اینجا بین شایعه و چیزی شبیه به یک تئوری توطئه است که شاید یک خرید به چیزی شبیه به این ایده از دنباله گرفتن, شما می دانید, redacted یا غیر متعارف” او گفت:. “شاید یک خرید به این ایده از آنجا که مردم واقعا می خواهم آن را می شود درست است.”

برخی از شایعات را خاموش. دیگران ندارند. سرگرمی وب سایت های بسته بندی شده با اخبار و گزارشات و شایعات از پروژه های آینده. اما تنها برخی از آنهایی که چوب و موفقیت فراتر از اسیاب روزانه از اخبار.

مردم بر این باورند که آنها را به خاطر آنها می خواهند به حق در مورد اخبار پک گفت.

او گفت: آن را “کشنده” به “به خرید اولیه از این شایعات فکر کردن چیزی است که قبل از هر کس دیگری و یا شما می دانید حقیقت این است که مردم دیگر نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

البته “هزینه برای اشتباه بودن فقط زیاد نیست,” او گفت:. “راستش یک بار این شایعات شروع به دست آوردن یک توده مهم شما این نوع گفتمان در مورد شایعه. آن هم از نوع ایجاد یک نوع اضافی متنی تعامل است.”

در واقع طرفداران شروع به صحبت کردن در مورد شایعات با طرفداران دیگر. بحث تحقیق و بحث بین هر یک از دیگر.

و این که در آن زیبایی از جامعه آغاز می شود.

چگونه فن جامعه رشد

شایعات در میان فرهنگ پاپ franchises آمار در یک محبوب تر موضوع — فشار و کشش بین شرکت های طرفداران و هنرمندان. این شایعات به ما بگویید که در مورد دولت ما فرهنگ پاپ — پالس ملت وقتی که می آید به سرگرمی است. و آن را به ما نشان می دهد چیزی در مورد کسی که دارای قدرت واقعی وقتی که می آید به حق رای دادن.

با توجه به فیلیپس, آن بعید نیست که دیزنی و یا استودیوهای دیگر نشت اطلاعات بر روی هدف به امید آن خواهد شد در دست روزنامه نگاران و سازندگان محتوا. اجازه دادن به شایعات شناور در مورد فرهنگ پاپ بحث کمک به این شرکت ها دریافت بازخورد فوری در مورد آنچه که آنها در حال کار بر روی.

“شکی نیست که وجود دارد, که ممکن است,” او گفت:. “شکی نیست که — نه تمام وقت اما حداقل گاهی اوقات که یک استودیو گفت:” آیا آن را به ارزش تلاش برای بدست آوردن شما می دانید هیو جکمن برای بازی در این نقش ؟ خواهیم دید که چه فن واکنش است.'”

فیلیپس گفت, مدرن, فرهنگ پاپ اجازه می دهد تا studios “برای دیدن نوع چه گرم چه مورد توجه, چه, جذب مثبت یا منفی مکالمه,” او گفت:.

فیلیپس را به من داد به عنوان مثال. می گویند Amy Adams شایعه شد بود بازیگران جدید در “Austin Powers” تلنگر. آن را احتمالا نمی خواهد ایجاد بحث های زیادی حاضر به دلیل “Austin Powers” نسبتا مرده حق رای دادن. اما بیایید می گویند Amy Adams شنود گذاشته شد منجر جدید “جنگ ستارگان” فیلم است. فورا خواهد بود وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا یا نه او مناسب برای نقش, چگونه موفق او می شود و آنچه که به معنای برای “جنگ ستارگان” حق رای دادن به عنوان یک کل.

فوری که در بحث نشانه های کارشناسان و شرکت های استودیو و سازندگان — که حق رای دادن زنده و سالم است. شایعاتی که نمی ایجاد گسترده بحث و گفتگو در میان گروهی از طرفداران بدان معنی است که fandom نیست احتمالا زندگی بیش از حد طولانی فیلیپس گفت.

“این شایعات که شما در حال نوشتن در مورد تبدیل شدن آنها به شواهد” و “روشن ترین نشانه ای که یک حق رای دادن زنده است. آن را حل و فصل نیست به برخی از گوشه ای کوچک که در آن مردم هنوز هم صحبت در مورد آن در یک Facebook دوستان گروه.”

تفاوت در سال 2020 است که کسی می تواند توییت از برخی شایعه و سازمان دیده بان صدها نفر از هزاران نفر از دوست و رسانهها فیلتر در.

“جنگ ستارگان” است که چیزی واقعا در رفتن برای آن در حال حاضر. فصل دوم از “Mandalorian” است که هنوز ماه به دور است. یک فیلم جدید در نمی آمد برای حداقل دو سال اگر نه دیگر. وجود دارد هیچ چیز واقعا جدید در افق برای حق رای دادن. همه چیز به نظر می رسد خفته.

اما این که چرا یک شایعه مانند این می تواند به رشد و کشش. طرفداران می خواهم به بحث در مورد آن. آنها می خواهید برای ذخیره کردن نظرات خود را در Sabaac جدول و ببینید که چه کسی بر میدارد ،

این واقعیت است که یک شایعه مانند دیزنی تنظیم مجدد ایده — چیزی که به معنای واقعی کلمه هیچ پایه و اساسی در واقعیت — stirs جامعه بسیار می تواند نشانه آن است که “جنگ ستارگان” ندارد مرده است ،

باید طرفداران جلوگیری از این شایعات?

می گویند شما در حال تماشای یک فیلم. دوست شما متن شما یک لینک به یک مقاله در مورد این شایعه. شما خواندن این قطعه است. آن شما را سرگرم. دفعه بعد شما در گوگل, اخبار, خوراک خود را با “جنگ ستارگان” اخبار و شایعات.

گاهی این شایعات اجتناب ناپذیر هستند.

پک — که تحقیقات الگوریتم و اینترنت فرهنگ عامه — گفت: وجود یک “نوع زنجیره ای در اینجا.”

یوتیوب vlogger سهام یک شایعه. یک “دیجیتال تلخیص” آن میدارد تا پک گفت.

“و به طوری که آنها گزارش شایعه و آن را تبدیل به یک سطح تقویت شده و در یک سطح طلاق از آن متن اصلی,” او گفت:.

جریان اصلی منابع انتخاب کنید تا در داستان وجود دارد. آن را تبدیل به یک داستان در مورد بحث از جامعه که تقویت چیزهایی سطح دیگری است. شایعاتی که در حال تکثير به اندازه کافی می تواند طرفداران فکر می کنم این درست است.

پک در مقایسه با “جنگ ستارگان” شایعه اجرا با جزر و مد غلاف اختلاف است. در ابتدا تعداد کمی از مردم در اینجا و آنجا خوردند جزر و مد غلاف و با صدور یک چالش است. اخبار در مورد آن صحبت کردیم. بیشتر مردم برداشت تا بر روی آن و شروع به آن را انجام دهد.

“و پایان آن را در واقع تبدیل به شایعه چیزی است که مردم انجام می دهند و یا فکر می کنم واقعی است. این پست در حقیقت اخبار. این است چگونه خبر جعلی کار می کند.”

بنابراین ممکن است برخی از نشانه در اینجا برای جلوگیری از این “جنگ ستارگان” شایعات. بله, آن می تواند کمک به شما اقامت درگیر با جامعه خود را. اما آن را نیز می تواند شما را باور چیزی است که درست هنگامی که آن را نیست.

پک مشاوره? فرض کنیم چیزی غلط است تا ثابت شود. این یک قاعده کلی است.

“اما به عنوان یک فن و به عنوان ‘جنگ ستارگان’ فن وجود دارد یک بخشی از من است که واقعا می خواهد شایعات درست باشد,” او گفت:. “پس تحصیلی در من می خواهد به می گویند تردید و فن در من می خواهد به می گویند شما می دانید چه آسیب در باور برای در حالی که کمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>