چرا آمریکایی ها باید متوقف صحبت کردن در مورد ‘چین آنفولانزا و یادگیری از چین

یک ضرب المثل قدیمی است که سیاست متوقف می شود در لبه آب است. هرگز واقعا درست آن است که حتی کمتر مناسب امروز است. سیاست داخلی و روابط بین المللی و تعامل با یکدیگر اغلب در ظریف یا نهان راه به ضرر همه ما است.

رئیس جمهور تهمت اصرار در تماس با این ویروس در چین ویروس است که نه تنها گمراه کننده و منبع و intensifier از درگیری های قومی. آن را نیز یک accelerant از پاتوژن.

Covid – 19 آسیب است به احتمال زیاد کاهش می یابد و تنها در صورتی که سیاسی اقتصادی و فرهنگی پاسخ می شود به عنوان زیرک به عنوان ویروس خود را.

روز سه شنبه وزیر خارجه ایران جواد ظریف به نام ایالات متحده امتناع از لغو تحریم ها “پزشکی تروریسم” به عنوان CODEPINK به نام در کشورهای اروپایی به بی اعتنایی به تحریم ها. پزشکی تروریسم است یک برچسب مناسب را برای اعمال خصمانه در نظر گرفته شده و پس از زخمی قربانیان خود را که آنها به دنبال سرنگونی دولت خود را.

همانطور که در مورد امتناع از تمدید پرداخت مرخصی استعلاجی و مراقبت های بهداشتی جهانی ادامه و تشدید تحریم ها علیه ایران inflicts آسیب رساندن به غیر نظامیان بی گناه و به طور بالقوه در کل منطقه است.

علامت Weisbrot co-مدیر مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست هشدار داد که ادامه تحریم ها علیه ایران می تواند عواقب مخربی برای کشورهای دیگر در منطقه به عنوان کار می کنند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“می تواند وجود… بود هیچ سوال که تحریم ها باید ایران را تحت تاثیر قرار توانایی برای جلوگیری از شیوع” گفت: Weisbrot “منجر به عفونت بیشتر و احتمالا به ویروس” گسترش فراتر از مرزهای ایران را داده اند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“اگر دولت آمریکا به کمک به کشورهای دیگر اجازه دهید به تنهایی ارائه نوعی از نقش رهبری در طول این بحران جهانی اولین چیزی که باید انجام دهید این است که چون هیچ آسیبی” Weisbrot اضافه شده است. “تحریم های اقتصادی به عنوان ایالات متحده است استفاده علیه ایران و کوبا و ونزوئلا و کشورهای دیگر بسیار زیاد باعث آسیب برساند.”

نه تنها وجود دارد به احتمال قوی از نشت این ویروس فراتر فوری به نقل از شیوع دولت و مقامات بهداشتی از دست دادن اطلاعات مهم در مورد ویروس ” مورد مرگ و میر و توانايی انتقال

Covid – 19 یک تمرین مشابه مشکلات خطرناک در آینده است. تا کنون آمریکا شکست خورده است. چگونه در مورد شروع یک فصل جدید. حاد وجود دارد عدم کیت های آزمایش. همانطور که برای عدم مناسب, تست که مساله اصلی است چرا که به عنوان بار خبرنامه “مترجم” توضیح داد: پنج شنبه, چین و کره جنوبی نشان داده اند که “تست اولیه اغلب و به طور گسترده ای می سازد همه تفاوت.”

برخی ادعا کرده اند که هیچ شماره ای از چین می توان اعتماد کرد. شک و تردید است که مناسب با توجه به راه هایی که در آن مقامات چینی نکردن اطلاعات در مراحل اولیه از این بحران است. ایالات متحده این است که در هیچ موقعیتی به شکایت در مورد خودداری از لحاظ سیاسی شرم آور اطلاعات آماری. چین دانشمندان اتو Kolbl و ماکسیمیلیان مایر حفظ موجه است که پس از آن با تعاملات میان دولت و این که شفافیت بیشتری به دست آمده است. اضافه می کنم که چین بدون شک به رسمیت می شناسد که دقیق اعداد کمک به هر کس از میان برداشتن این بحران است.

اینجا جایی است که چین می تواند حتی بیشتر کمک کند به طور مستقیم. Kolbl و مایر گزارش که چین دارای ظرفیت آزمون 200,000 نمونه در هر روز. آنها ممکن است مایل به تست نمونه ما تا زمانی که ما توسعه ظرفیت کافی. هند نیز مدرن صنعت داروسازی و ظرفیت را به این کیت. از آنجا که اکثر تجاری اقا ترافیک مبتنی بر حمل و نقل ظرفیت یک مسئله نیست.

در این لحظه چنین پیشنهادات و انتقادات شما چیزهای فانتزی. یکی از دلایل عمده این است که ایمان در امریکا به عنوان یک فانوس دریایی بر روی یک تپه و طولانی ایستاده قربانی از اقلیت نژادی به ویژه در دوره بحران است. این نه تنها خوراک حملات فیزیکی در اقلیت بلکه محدود و فاسد سیاست خارجی ما. من نگاه به جلو به یک جهان که در آن صلح, آب و هوا و عدالت اجتماعی طرفداران سازماندهی در سراسر مرزها و تقاضا شفافیت و پاسخگویی دولت در برابر آب و هوا هرج و مرج و بیماری های همه گیر جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im