چرا Andre گریسون خواهد بود یکی از ایالتی یوتا مهم دفاعی پشت در 2020-21

لوگان — اگر ایالتی یوتا همکاری دفاعی هماهنگ Stacy کالینز و فرانک Maile بودند به توصیف چشم انداز خود را از آنچه Aggies’ دفاع را مانند نگاه در 2020-21 — اگر فصل اتفاق می افتد, البته — این امر می تواند به عنوان بهترین کاره.

جلو مدیریت انتظار دارد به بازی با هر دو سه و چهار جبهه با لبه rushers پوشش, در زمان, روی خط از داد و بیداد و یا پشت آن. در ثانویه وجود دارد که انتظار متعدد پوشش و دسته کوچک موسیقی جاز پوشش. گاهی اوقات وجود خواهد داشت پنج یا بیشتر دفاعی پشت در این زمینه و در زمان های دیگر به عنوان چند به عنوان سه یا چهار.

امید است که این تیم بهترین مدافعان در این زمینه در همه زمان ها و یا به عنوان آنجا که ممکن است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما بهترین 11 همیشه بازی” کالینز گفت: Deseret News در ماه مارس است.

کلید ایالتی یوتا مورد نظر تطبیق پذیری در دفاع از بازیکنان خود یعنی آیا آنها می توانند به راحتی بازی موقعیت های متعدد. که یکی از بزرگترین سوالات در دفاع به عنوان بهار اردوگاه با بسیاری از Aggies تغییر موقعیت با یک چشم و در بهبود تطبیق پذیری است.

Troy Lefeged جونیور در حال حرکت است از ایمنی به نیکل; نیک Heninger در حال حرکت است از پایان دفاعی به خارج linebacker; نقدی گیلیام در حال حرکت است از ایمنی به linebacker به نام اما چند. گنجانده شده در این لیست است Andre, گریسون که در حال حرکت است از نیکل به گوشه اما وجود دارد چند سوال در مورد Grayson.

در ماه فوریه از سر مربی گری اندرسن گفت: Deseret News که گریسون خواهد بود یکی از تیم های مهم دفاعی پشت و دلیل ساده بود: که در آن بسیاری از Aggies در حال یادگیری موقعیت های جدید, گریسون در حال حاضر مهارت در بازی های متعدد یعنی گوشه و نیکل است.

او ستاره دار به عنوان گوشه ای در دبیرستان در Etiwanda بالا در رانچو کوکامونگا کالیفرنیا. به عنوان یک ارشد او به دست آورده و دوم تمام تیم-های پایه لیگ برتری. دو سال اول در لوگان از جمله اشتباه های نجومی در سال 2017, او باقی مانده یک گوشه اما او تقریبا به طور انحصاری در نیکل در 2019-20.

گریسون در تمام 13 بازی فصل گذشته ساخت هفت شروع می شود و پایان فصل با 47 پردازد و یک گونی و دو دنده برای دست دادن, به همراه شش پاس breakups دو مجبور گیر میکنه و رهگیری.

گریسون است که انتظار می رود به بازی در هر دو سمت نیکل و گوشه این سال هر چند او می تواند در درجه اول در خارج از.

“من پشت در cornerback,” او گفت:. “من بازی در برخی از نیکل هنوز موقعیتی نوع, چیز, اما بیشتر من بازی cornerback. این یک بازگشت به خانه. من عاشق نیکل زیادی است. شما را به مقدار زیادی از نمایشنامه. در قلب هر چند من یک گوشه. روش عاقلانه موقعیتی حکیم, من احساس می کنم مثل من دقیق در گوشه ای. من خوشحال به بازگشت وجود دارد.”

نوادا کارفرمایی ملک هنری (16) گیر میکنه توپ پس از ضربه ایالتی یوتا cornerback Andre گریسون (21) در طول یک NCAA college football بازی شنبه, اکتبر. 19, 2019, در, Logan Utah.
الی Lucero هرالد مجله از طریق AP

او مورد نیاز است وجود دارد به عنوان Aggies خواهد بود بدون کهنه گوشه کامرون هانی و DJ ویلیامز. اواز یا موسیقی دو نفری شروع یک ترکیب 74 بازی برای ایالتی یوتا در حرفه خود اما گریسون آماده به گام به جای خالی آنها به سمت چپ پشت سر, از جمله نقش رهبری چیزی است که گریسون رشد کرده راحت تر با در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“من دو چیز رفتن به بهار اردوگاه مشغول به کار بودند در روش و کار در, رهبری,” او گفت:. “حتی اگر ما فقط دو روز (از اردوگاه) من احساس مثل من در راه راست. من هنوز کار بر روی آن در همه زمان ها, چک کردن در روی هم تیمی ها و مربیان. فقط تلاش برای بهبود است.”

گریسون نگه داشته است تا با آموزش های خود را بیش از حد.

“وضعیت قطعا عجیب و غریب, اما من قادر به حفظ کردن” او گفت:. “من در بالا از آن و نه کاهش یافته است. من از دست گرفتن تا پس از آن هر روز با هم تیمی های من و ما مربیان ما فشار, اما من احساس می کنم به اندازه کافی انگیزه خود را به بیرون رفتن و گرفتن آن را در خود من. از آن شده است اما طرز فکر من در مورد کار سخت نیست تغییر یک بیت.”

او با اعتماد به نفس در آموزش های خود را در واقع او معتقد است که او می تواند در یک کالج, فوتبال, فردا اگر نیاز بود.

“من آماده هستم در حال حاضر,” او گفت:. “من ماندن آماده است. من می خواهم به عقب بر گردیم به لوگان و راحت برای حداقل یک هفته اما من آماده بازی در حال حاضر.”

آیا در نیکل و یا cornerback مهم نیست به گریسون که تنها نشانه خوبی برای ایالتی یوتا سقوط می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net