چرا اندرو یانگ و Elon Musk غلط در مورد جهانی درآمد اولیه

با نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ تعلیق مبارزات انتخاباتی خود قبل از ساخت آن را به کالیفرنیا سه شنبه اولیه نامزدهای دیگر در حال حرکت به درخواست تجدید نظر به او اختصاص داده شده اما “یانگ باند” fanbase با صحبت کردن در مورد پیشنهادی خود را “آزادی سود سهام” که وعده داده شده هر فرد بالغ آمریکایی 1000 $در ماه است.

“من همچنان به حمل این مشعل از اساسی جهانی درآمد که دوباره تقویت طبقه متوسط ما و کسانی که مبارزه فقط به پایان می رسد دیدار پل شکاف درآمد و از بند باز کردن یک دوره کارآفرینی و بهره وری” Rep. Tulsi Gabbard توییتی در فوریه. 12.

جهانی درآمد اولیه (UBI) یک موضوع به خصوص محبوب در دره سیلیکون شد یانگ امضای موضوع است. اما نیاز به UBI سوال برانگیز است — حتی دموکراتیک سوسیالیستی بهداشت ، برنی ساندرز در حال حاضر در حال دفاع از آن — و آن اثرات جانبی می تواند قابل توجه باشد.

در سال 2019 تسلا و فضا X بنیانگذار Elon Musk توییتی “من حمایت یانگ” و گفت: UBI است که “نیاز” به عنوان هوش مصنوعی و روبات ها را تهدید می کند میلیون ها شغل. اما وقتی که می آید به چشم انداز خود رانندگی اتومبیل جابجایی انسان Uber و Lyft رانندگان مشک را prognostications آمده اند ، در ژانویه 2017 او توییتی که Teslas را کامل خود قابلیت رانندگی در سه تا شش ماه. سه سال بعد ما هنوز در انتظار.

معلوم می شود که دره سیلیکون اعتیاد به مواد مخدره بیش از اتومبیل های بدون راننده نادیده گرفته شده و بسیاری از پیچیدگی های دنیای واقعی. در حالی که آن را آسان برای مستقل خودرو به مذاکره تست مسیر بدون عبور و مرور در یک روز آفتابی شهری رانندگی محیط زیست معرفی بسیاری از پیچیدگی است که دشوار است برای غلبه بر.

وجود خواهد داشت یک نیاز برای انسان در پشت چرخ و در بسیاری از مشاغل دیگر ما گفت: در حال ناپدید شدن هستند. به طور مشابه وجود خواهد داشت افزایش تقاضا برای انسان کارگران در مناطق دیگر مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و مشاوران به نگاه پس از ما با پیری جمعیت و تکنسین های نصب و نگهداری انرژی سبز زیرساخت ها است.

با 3.5 درصد نرخ بیکاری در کشور و اقتصاد ایالات متحده با اضافه کردن 100 ، 000 یا بیشتر شغل ماهانه ترس از قریب الوقوع تکنولوژی محور اشتغال بحران هستند و پر از شکوفه. در اقتصاد امروز جهانی درآمد اولیه یک راه حل در جستجوی یک مشکل است.

اگر و هنگامی که فن آوری های جدید از بین بردن مشاغل صنایع دیگر نیز ممکن است ایجاد فرصت های جدید است. فقط به عنوان انقلاب صنعتی به طور همزمان حذف شغل کشاورزی و ایجاد کارخانه شغل آینده تحولات اقتصادی را به خوبی ممکن است ایجاد مشاغل ما هنوز تصور کنید. اگر نه وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای تجدید UBI زمانی که ما شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت قابل توجهی در دراز مدت به جای ادواری بیکاری است.

بهترین کار این است که صبر کنید و تماشا کنید که چگونه این تغییرات به دلیل آشکار شدن هر فرم از UBI یانگ را شامل می توانست منفی و عوارض جانبی. “کل هزینه ارائه 12000 دلار در هر سال برای همه 236 میلیون دلار بالغ شهروندان $2.8 تریلیون” جهانی درآمد عمومی مرکز ،

که پول را از جایی.

به یانگ اعتبار نمی کند و او را تکیه مدرن پولی نظریه پرداز ترجیح روش های پرداخت جدید برای حقوق با پول تازه چاپ شده – خطر بازگشت به تورم است. او با هدف کمک به پرداخت هزینه برای خود جهانی درآمد اولیه برنامه با ارزش افزوده مالیاتی (مالیات بر ارزش افزوده). در حالی که یانگ منطق است نیمه لحاظ مالی صدا انتخاب یک عقب مالیات گیج کننده است. با این مکانیزم تامین مالی میانه-درآمد افرادی که بیشتر عمر خود را صرف درآمد می تواند تا پایان پرداخت یارانه مرفه UBI گیرندگان.

چرا که تحت یانگ و بسیاری دیگر UBI قصد دارد ماهانه چک را به هر کس—Elon Musk و مارک زوکربرگ گنجانده شده است. بدون شک بسیاری از میلیونرها و میلیاردرهای نمی سپرده خود را حواله و یا خواهد آنها را کمک مالی به موسسه خیریه چرا زباله مالیات دهندگان منابع تولید این غیر ضروری پرداخت ؟

و در حالی که یانگ معتقد است که 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده را به طور کامل پوشش آزادی او سود سهام و مالیات بر پایه تخمین می زند که 22 درصد مالیات بر ارزش افزوده مورد نیاز خواهد بود. و که خواهد بود افزودنی به دولت های محلی و مالیات فروش که در حال حاضر نزدیک به 10 درصد در بسیاری از بخش های کالیفرنیا.

با دولت ملی و نرخ بیکاری زیر چهار درصد $1,000 ماهانه اساسی جهانی درآمد خواهد تعدیل مشوق های کاری در زمانی که کارفرمایان نیاز به کارگران بیشتر برای قرار دادن در ساعت بیشتر. یانگ و مشک تولید شده اند بسیاری از ایده های امیدوار کننده, اما آنها خاموش-پایگاه فوری نیاز اساسی جهانی درآمد.

مارک Joffe یک تحلیلگر سیاست در دلیل پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر