چرا آمریکایی ها تا بردگان به یک دلقک جمهور ؟

چرا آمریکایی ها خیلی مطیع بنابراین بردگان? نیست که تصویر آنها امید به جهان نشان می دهد اما آنها با یک گله گوسفند در مغلوب ساختن پیشی جستن حضور baaa-ing approvingly.

“همه احساس بد اما هیچ کس شجاعت و یا انرژی به اندازه کافی به دنبال درمان” الکسی دو توکویل نوشت: آمریکایی ها در سال 1830. دوباره چرا ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنده تا به تریبون هر روز و باعث می شود یک احمق از خود را. او فواره مزخرف برای ساعت ها در نتیجه تکرار او در حال حاضر مرده تجمعات انتخاباتی, دروغ گفتن, صحبت کردن مزخرف و توهین به زنان فریاد در مردان, تهدید به آتش کارکنان دولت برای مخالفت با او برنامه ریزی انتقام دموکراتیک فرمانداران تلفظ کلمات اشتباه و اضافه کردن اعداد به اشتباه ارسال خام اظهارات نژادپرستانه به چین و ساخت خود را با ترور و نیازمندی ساده.

“نگاه من” او می گوید: راه کودکان نوپا زمانی که آنها گام به گام از بچه گربه به جای له کردن آن “من آن را انجام داد!”

شکسپیر می دانستم که او Trumps و مکر توهین است که می تواند شدید مناسب 440 سال بعد. “او قابل توجه ترین ترسو بی نهایت و بی پایان دروغگو ساعتی وعده شکن.” “تو کرم رو لون! که در آن امین تو که غاز نگاه می کنید؟” “مهره قلاب مهره قلاب شما دروغ است.” “می خواهم به تو wert به اندازه کافی تمیز به تف بر”

“که تنه humors که درها-قفس از beastliness که تورم بسته dropsies که بزرگ بمباران از کیسه که پر عبا-کیسه جرات که بو مننینگتری گاو با پودینگ را در شکم خود که معاون کشیش که خاکستری شرارت که پدر Ruffian که غرور در سال است؟”

من فکر می کنم این چیزهایی که من خانه را ترک برای یک پیاده روی 10 دقیقه ای برای فرار از مغلوب ساختن پیشی جستن. در بازگشت من ایستاده در خارج از من جلو پنجره و عکاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی صفحه نمایش تلویزیون در داخل پاشش سم و حماقت است. آن را تقویت غرابت از زندگی در حال حاضر.

چرا آمریکایی ها ادعا ناهموار فردگرایان upholders آزادی متنفر از شاه و دولت قرار داده تا با این چیز عجیب و غریب ، آنها عادت از انجام برخی از ناظران گفته اند. اکثر روسای جمهور — فکر نمی نیکسون یا Dubya — به طور کلی صحبت کردیم حس قبل و آمریکایی رشد استفاده می شود به گوش دادن.

اما آن را بیش از عادت است. آمریکایی ها تعظیم کردن به اقتدار فقط به عنوان به انگلیسی ها را به پادشاهان و اشراف; آنها در اوردن کلاه خود را. آنها در واقع بازی احمقانه آهنگ “تگرگ رئیس” زمانی که رئیس جمهور وارد یک اتاق و انجام داده اند تا پس از سال 1829.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آمریکایی ها عبادت عناوین. ما با مراجعه به نخست وزیران اما یک رئیس جمهور است که به نام رئیس جمهور برای بقیه عمر خود را. سیاسی سر صحبت را نشان می دهد یک دیپلمات بازنشسته است که همیشه به نام “سفیر.” ژنرال باقی می ماند ژنرال حتی پس از بازنشستگی که به نظر می رسد ناامید کننده ای پرشکوه. همین کار را با دکترا تماس خود را به پزشکان به خصوص در حال حاضر که پزشکان مورد نیاز هستند اما پزشکان از فلسفه کمتر.

عناوین بسیار مهم برای آمریکایی ها. بنابراین کاغذ بازی است. آمریکایی ها دقیق در مورد هویت مدارک اثبات هویت گرین کارت و تابعیت وضعیت همیشه خواستار بی پایان کامل, اشکال, به خصوص از همه امید خود را برای ورود به کشور است.

بسیاری از آمریکایی ها به خصوص در میانه آلمانی تبار و سهم آلمان از مدارک دقیق. آلمانی ها در آلمان اما در حال مقابله با کروناویروس بسیار خوب با تشکر از نزدیک, ردیابی, ردیابی و آزمایش است. این عادت ارائه شده به آنها افتخار ندارد در آمیزه اما من می توانید ببینید مفید بودن آن در حال حاضر.

اما مطیع کاغذ-محبت آمریكایی با زندگی خود را به خاطر آنها اطاعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک آنگلا مرکل. نمی تواند آنها نقطه تفاوت ؟

در کانادا ما حتی نمی خواهم یک کم کلید وزرا نخست اقامت در Harrington دریاچه تعمیر حتی اگر پایه و اساس آن در حال غرق شدن است و طبقه در حال گرفتن bendy. ما تمایل ما برای برابری به افراط.

آمریکایی ها عبادت خداوند دلار و رای خود را با توجه به تجمع ، آنها را گرامی نابرابری زیرا آنها هستیم گفت: هر کس یک شانس برابر برای قرار دادن سر خود را پایین و به کار گرفتن غنی. این اسطوره نمی خواهد بمیرد. مغلوب ساختن پیشی جستن است نگه داشتن غنی صندلی گرم است. چرا شکایت ؟

من آرزو می کنم یکی از بسیار غنی و سفید مردان از نظر فیزیکی نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه خود را به پپ رالی خواهد به او به نوبه خود بر روی دوربین و گفتن “نه. شما یک رئیس جمهور نیست یک پادشاه شما یک کلاهبردار و یک ساختگی و یک ادم احمق و ابله هم معنی و احمقانه اجازه داده می شود برای از بین بردن ملت ما عاشق.”

آن را بسیار نیست اما این امر می تواند یک شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de