چرا آمریکا با جانبداری لیز چنی به طولانی بی پایان جنگ در افغانستان است ؟

دموکراتیک اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس همکاری با جمهوری خواهان در این هفته به تصویب اصلاحیه co-اسپانسر شده از طرف وایومینگ جمهوری خواه در کنگره لیز چنی دختر بدنام “جنگ با ترور” معمار دیک چنی—ممنوع است که کنگره از صرف پول برای کشیدن نیروهای آمریکایی از افغانستان بدون در اولین جلسه یک سری از شرایط مبهم که منتقدان گفت: به نظر می رسد طراحی شده برای جلوگیری از خروج.

اصلاح (pdf)—شرکت-اسپانسر شده از طرف دانشجوی سال اول Rep. Jason کلاغ (D-Colo.)—آمده است که قبل از تعداد نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان کاهش می یابد می تواند در زیر 8,000 پنتاگون باید تضمین کند که خروج “را افزایش می دهد خطر ابتلا به گسترش موجود یا تشکیل تروریستی جدید پناهگاه های امن در داخل افغانستان” و “در بهترین منافع ایالات متحده و امنیت ملی در پیشبرد سیاست های ایالات متحده نسبت به افغانستان برای دستیابی به یک موافقتنامه دیپلماتیک حل است.”

“اولین قانون برای هر ورودی سال اول حزب دموکرات در کنگره باید که شما هرگز با مسلمانان در جنگ و سیاست است. قانون دوم برای هر دانشجوی سال اول دموکرات باید: دوباره خواندن اولین قانون و لعنت مطمئن شوید که به دنبال آن است.”
—دیوید Sirota را از دست

با وجود کوچک هر دو حزب تلاش توسط مظنونان حمله به دانشگاه Ro خناس (D-کالیفرنیا.) و مت Gaetz (R-Fla.) به شکست اصلاح اندازه گیری به راحتی گذشت یک رای 45-11 شد و اضافه شده به این کمیته نسخه از مجوز دفاع ملی عمل می کنند (☀). اصلاح $740.5 میلیارد لایحه پس از گذشت از کمیته چهار شنبه اتفاق آرا از 56-0.

فقط سه دموکرات در کمیته خدمات مسلح—مظنونان حمله به دانشگاه Khanna, Tulsi Gabbard (هاوایی) آنتونی براون (Md.)—رای دادند در برابر چنی-کلاغ متمم آن نیز محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به برداشت بیش از 9000 سرباز از آلمان است. کامل تماس رول رای را می توان در دو بخش اینجا و اینجا.

“این چپ و راست ضد جنگ ائتلاف هیچ بازی ماشین جنگی متشکل از استقرار بال از هر دو طرف و نظامی و اطلاعاتی جامعه” رهگیری‘s Glenn Greenwald نوشت: روز شنبه با اشاره به اتحاد میان Khanna و Gaetz و همچنین در خارج که از گروه ها و نگرانی های خود را.

“باید آن را به عنوان کاملا جای تعجب ندارد” اضافه شده Greenwald “که آمریکا در حال پیدا کردن علت شایع با لیز چنی و دیگر ایران جنگ طلبان برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای کاهش و حتی در حد متوسط رد پا از ارتش ایالات متحده در جهان و یا آن دهه وضعیت جنگ بی پایان.”

Greenwald تمسخر استدلال پیشرفته توسط چنی کلاغ و دیگر حامیان متمم قانون اساسی که بی قید و شرط خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان خواهد بود خطرناکی “سریع است.”

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

“تنها در ایالات متحده می تواند بدگویی نیروهای نظامی خروج طرح پس از 19 سال از جنگ به عنوان ‘سریع'” Greenwald نوشت.

خانه خدمات مسلح کمیته را تصویب شنی-کلاغ اصلاحیه را فقط پس از 16 حزب دموکرات پیوست و تقریبا تمام جمهوری های پارلمانی در رای گیری برای کشتن یک اصلاحیه که خارج تمام باقی مانده نیروهای ایالات متحده از افغانستان ظرف یک سال و لغو 2001 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی.

در خود اطلاعات بیش از حد در خبرنامه جمعه نگار دیوید sirota را از دست—سابق speechwriter برای بهداشت ، برنی ساندرز’ (I-Vt.) 2020 انتخابات ریاست جمهوری—نوشت که “اولین قانون برای هر ورودی سال اول حزب دموکرات در کنگره باید که شما هرگز با مسلمانان در جنگ و سیاست است.”

“قانون دوم برای هر دانشجوی سال اول دموکرات” sirota را از دست افزود: “باید: دوباره خواندن اولین قانون و لعنت مطمئن شوید که به دنبال آن است.”

Sirota را از دست هشدار داد که شرایط تحمیل شده توسط شنی-کلاغ متمم “طراحی شده به افغانستان استقرار دائمی است.”

“در عمل هیچ کس نمی تواند پیش بینی 100 درصد یقین چه خواهد امدن یک بار در 19 سال اشغال نظامی به پایان می رسد. آنچه ما می دانیم این است که این یک ایده بد به ادامه سیاست است که کار نمی کند—و وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که آن را نمی باشد” sirota را از دست نوشت با اشاره به “افغانستان مقالات” تحقیقات منتشر شده در سال گذشته توسط واشنگتن پست.

“مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها هنوز هم می تواند استفاده از قدرت خود را به نوار کلاغ-چنی اصلاحیه خارج از نهایی☀,” sirota را از دست اشاره کرد. “نگه داشتن چشم خود را در مورد اینکه آیا یا نه آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>