چرا مردم انباشت کاغذ توالت و آب ؟ داخل روانشناسی وحشت

سالت لیک سیتی — امروز صبح متوجه شدم من تا به حال اجرا از کاغذ توالت در آپارتمان من. هیچ معامله بزرگ است, من فکر کردم من ظهور به فروشگاه مواد غذایی به انتخاب برخی از لباس. اما زمانی که من کردم به کاغذ توالت راهرو من شوکه شد: نبود یک رول در فروشگاه. من به خانه بازگشت دست خالی و رفت و در آمازون به سفارش برخی از. شانس نداشت — آن را همه به فروش می رسد بیش از حد وجود دارد.

نگرانی از شیوع کروناویروس در حال ترغیب مردم به ذخایر ضرورت. اما برخی از چیزهایی که مردم در حال خرید در مقادیر زیاد از جمله کاغذ توالت و آب به نظر نمی رسد به حس بسیار را. اگر قرنطينه تنها در دو هفته گذشته — دوره کمون ویروس — مردم لازم نیست صدها نفر از رول کاغذ توالت. و اگر مردم را فوستس هنوز هم در حال اجرا خوب پس چرا مردم خرید موارد و موارد بطری آب ؟

پاسخ ممکن است کمتر به انجام با آنچه مردم در واقع نیاز و بیشتر به راه مغز انسان واکنش نشان می دهد به اضطراب تولید شده توسط یک رشد همه گیر گفت: فرانک Farley, یک استاد در دانشگاه تمپل و گذشته رئيس جمهور از انجمن روانشناسی آمریکا.

“نیروی محرکه است که عدم اطمینان و عدم اطمینان است که یک منبع نخست از انسان ترس گفت:” Farley.

اما به عنوان ضرورت شروع به اجرا وجود دارد می تواند مفاهیم اخلاقی به انباشت مقادیر زیادی از منابع. چرا که همسایگان من در حال حاضر خرید از فروشگاه مواد غذایی محلی من من سمت چپ تعجب که در آن من به اندازه کافی کاغذ توالت به تاریخ و زمان آخرین هفته است.

‘کنترل گرفتن’

یک به سرعت در حال گسترش و بالقوه مرگبار همه گیر ترسناک است و غیر ممکن است برای پیش بینی گفت: Farley و برخی از مردم ممکن است درگیر در “وحشت خرید” به عنوان یک وسیله برای اصلاح برخی از احساس قدرت و کنترل بر خود احساس ایمنی.

“این در مورد ‘کنترل گرفتن در یک جهان که در آن شما احساس خارج از کنترل” پل Mardsen یک مصرف کننده روانشناس در دانشگاه هنر لندن گفت: CNBC.

این هیچ جای تعجب است که آب و کاغذ توالت برای اولین بار فروش گفت: Farley چرا که در ذهن بسیاری از مردم آنها دو چیز است که اکثر اساسی برای عملکرد طبیعی بدن

“آب کلیدی است برای زندگی بشر گفت:” Farley. “بنابراین ما نباید تعجب است که مردم می خواهند برای ساخت یک انبار از آب است.”

Rich Rice loads some bottled water into his truck as he and other shoppers at the Lehi Walmart purchase water bottles, toilet tissue and other items in the wake of coronavirus concerns on Tuesday, March 3, 2020. Shoppers are being told that they can only buy up to five cases of water and up to three cases of toilet tissue from that store.
غنی برنج بارهای برخی از آب بطری به کامیون خود را به عنوان او و دیگر خریداران در لحی خارج, خرید بطری آب, دستمال توالت و دیگر موارد در پی coronavirus نگرانی در سه شنبه, 3 مارس سال 2020 است. خریداران گفته است که آنها فقط می تواند خرید به پنج مورد از آب و به سه مورد از دستمال توالت از این فروشگاه.
اسکات G Winterton, Deseret News

برخی از غریزه به خرید آب ممکن است باقی مانده ضربه از دیگر بلایای طبیعی است که در آن آب عرضه تهدید است, او گفت:. برای مثال صلیب سرخ سایت لیست آب به عنوان اولین آیتم را در یک “کیت بقا.”

و از آنجا که اکثر مردم به طور مستقیم آشنایی با تفاوت های ظریف از تامین آب ساز و برخی ممکن است نگران آن است که چون انسان کارگران درگیر در مراحل مختلف در تامین آب فرایند است که به لحاظ نظری تامین آب می تواند تبدیل به آلوده اگر یکی از این کارگران برای تبدیل شدن به بیمار, او گفت:.

و آب آلوده نیست از قلمرو امکان برای شهرهای آمریکا گفت با سنگ چخماق بحران آب بلندی زیادی برای بسیاری از آمریکایی ها.

“مردم ممکن است احساس که آنها در حال رفتن به مرتب کردن بر اساس از زندانی در خانه های خود را برای کوتاه مدت و اگر آنها مجبور به نوشیدن آب از شیر آب, آنها ممکن است در مورد یک سنگ چخماق عامل’,” او گفت:.

‘رأی عدم اعتماد به نفس در مقامات

عدم روشن هدایت منابع معتبر ممکن است ترغیب مردم برای رفتن به خرید sprees برای کاغذ توالت و آب گفت: باروخ Fischhoff یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه کارنگی ملون.

در زمان بحران که آیا یک فاجعه طبیعی و یا یک بیماری همه گیر مانند این یکی نگاه مردم به رهبران خود برای اطمینان و ارشاد گفت: Fischhoff. اما هنگامی که داده شده نادرست و مبهم و گیج کننده اطلاعات است که ممکن است تحریک مردم به نگرانی و حتی بیشتر و گرفتن امور به دست خود او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان گسترش coronavirus در توییتر در اوایل این هفته که در تضاد با هدایت از سوی مقامات بهداشتی که شامل مقدار جدی تر و قبر پیش بینی.

“در ایالات متحده, مردم, در حال دریافت پیام های متناقض از CDC و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” گفت: Sander van der Linden, دستیار استاد روانشناسی اجتماعی در دانشگاه کمبریج به CNBC. “هنگامی که یک سازمان است گفت: آن را فوری و یکی دیگر می گوید آن را تحت کنترل آن باعث می شود مردم نگران هستند.”

برای مثال اگر مردم نیست به صراحت گفت که ضرورت مانند کاغذ توالت ارائه خواهد شد به کسانی که تهدید و یا این که سیستم آب خواهد شد نمی شود و یا آلوده به این ویروس و سپس آنها ممکن است شروع به آماده شدن برای بدترین فیلم بالا در تمام منابع آنها می توانید پیدا کنید گفت: Fischhoff.

“من فکر می کنم که خرید یک رأی عدم اعتماد به نفس در مقامات ما که نمی صریح و روشن ارائه شده اطمینان داد که مردم ارائه خواهد شد برای,” او گفت:.

اخلاقی شکست?

در یک زمان از همه گیر مردم نیاز به فکر کردن در مورد نه تنها آنچه را که می توانید با اطمینان از سلامت خود و بقا اما دیگران در یک جامعه جهانی گفت: Fischhoff. برای مثال در حالی که افراد جوان کمتر احتمال دارد به مرگ از ویروس, آنها هنوز هم می تواند به این ویروس به جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و یا ضعف سيستم ايمنی مردم — اگر آنها نمی گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.

همان منطق در مورد اخلاق از انباشت مقدار زیادی از لوازم در فروشگاه مواد غذایی محلی خود او گفت:. اگر شما را به مراتب بیشتر موارد از آب و کاغذ توالت از شما ممکن است در واقع نیاز دارید اگر شما بودند به قرنطینه و سپس شما ممکن است در نهایت محروم کردن افراد دیگر از منابع آنها نیاز دارند — افرادی که در واقع ممکن است در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید از شما.

“اگر کسی می داند که آنها در حال خرید این بسته 95 ماسک صورت, و آنها آن را انجام می دهند چرا که آنها برای حفاظت از خود و محروم کردن افرادی که واقعا به آن نیاز دارند مانند ضعف سيستم ايمنی افراد و یا افراد در هتل و پس از آن که مسلما رفتار غیر اخلاقی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im