چرا برنی ساندرز برنده

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب من تعجب می کنم که چرا” سناتور برنی ساندرز در طول نامزد ریاست جمهوری بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است. “بسیاری از مسائل و بحث امشب یکی از مسائلی که من مطرح شده چهار سال پیش است.”

“افزایش حداقل دستمزد برای یک زندگی دستمزد 15 دلار در ساعت; ساخت کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان و انجام هر چه دیگر عمده کشور بر روی زمین می کند تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق انسانی از طریق مدیکر برای همه, تک-سیستم پرداخت,” او اضافه شده است.

2020 ریاست جمهوری اولیه بحث همواره تا حد زیادی در مورد ایده های خود را مطرح و مستقل سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت برنی ساندرز.

دستور کار و سیاست های پیشنهادی را تحت سلطه بحث در هر یک از جمله در کارولینای جنوبی بحث در فوریه 25. بقیه نامزدها از جمله مترقی بهداشت ، الیزابت وارن را صرف بیشتر از این کمپین تلاش برای تمایز خود را از او. بیشتر آنها از سراسر کشور محبوب موقعیت های بیشتر خود را در نظرسنجی شماره پایین.

این هفته بین ساندرز’ blowout پیروزی در نوادا حزبی در فوریه 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29 بود و هیچ تفاوتی ندارد.

سیاستمداران دموکرات نامزد ریاست جمهوری و صاحب نظران همه تلاش برای حمله با چنگال در ساندرز تمایل به تکرار جمهور سابق باراک اوباما متعادل نظرات در مورد سابق دیکتاتور کوبا, فیدل کاسترو و انقلاب کوبا. اما این Karl Rove به سبک قرمز-طعمه شد و تا کنون بیش از بالا که “شرکت کنندگان” – به عنوان سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به نام نامزدان ریاست جمهوری او تا این مرحله با در چارلستون – تقریبا زدم در دندان های خود را محبوب ترین رئیس جمهور سابق به انجام این کار.

اما این آخرین حملات علیه ساندرز شکست خورده و حتی قبل از, قبل از ریاست جمهوری اصلی بحث در کارولینای جنوبی آغاز شده است. در اینجا نحوه:

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

قبل از آن که روز آسوشیتد پرس (AP) راهنمای سبک منتشر شده یک یادآوری در توییتر در مورد چگونه به توصیف ساندرز ” ایدئولوژی. این یک ضمنی تائید توسط AP که عبارت پردازی سیاسی انقلاب بود و مطمئن برای تسلط بر هر دو بحث و پس از بحث کپی کنید.

و حتی بیشتر به طور قابل توجهی فقط چند ساعت قبل از کارولینای جنوبی بحث سابق مترقی نامزد انتخابات ریاست جمهوری کشیش جسی جکسون منتشر شده op-ed در شیکاگو سان تایمزدفاع از استفاده از کلمه “دموکراتیک” در سوسیالیسم دموکراتیک بود.

“کلمه های مهم در ‘دموکراتیک سوسیالیسم” نیست سوسیالیسم آن را دموکراتیک” جکسون نوشت. “در سال 1966 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور به جلب اعتماد کارکنان خود را, ‘باید وجود داشته باشد و توزیع بهتر ثروت و شاید امریکا باید حرکت به سوی یک سوسیالیسم دموکراتیک بود.'”

در حالی که آشکار تایید جکسون مقایسه ساندرز’ انداز به کسانی که او مربی بین المللی آیکون از حقوق مدنی می آید بسیار نزدیک است.

دموکراتیک سوسیالیسم نیست تنها مفهوم Sanders, کمپین اتحاد نکردم به خانواده عبارت. از نرده در برابر میلیاردر کلاس و اولیگارشی را متعهد به مبارزه برای طبقه کارگر به عنوان “سازمان-in-Chief,” ساندرز’ انتخاب کلمات در حال تغییر است راه ما بحث و آموزش عمومی در راه هیچ نامزد دیگر و یا مبارزات انتخاباتی می تواند.

به همین دلیل ساندرز ادامه خواهد داد به مجموعه ای از شرایط عمومی بحث در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. زیرا دولت توسط دولت بدون توجه به آنچه دموکراتیک naysayers تماس او ایده های خود را محبوب هستند. روز بعد از کارولینای جنوبی, بحث مجلس نانسی پلوسی گفت که او می تواند راحت با ساندرز در بالای دموکراتیک بلیط در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>