سن دیگو — BYU مربی علامت پاپ موعظه به تیم خود که به تازگی در یکی از این شب یک نتیجه را در ساخت دفاعی توقف به نفع خود بازی.

که آمد شب شنبه در غرفه جنی کریگ.

پاشنه’ دفاع اجازه سن دیگو به شلیک 50% از کف (از جمله 58 درصد در نیمه دوم) و آن را تسلیم 42 امتیاز در رنگ.

اما در پایان Toreros تا به حال توپ با 11.1 ثانیه های باقی مانده دنباله به یک فرصت برای ناراحت BYU.

در آن توالی خانمها بالغ درهم برای یک توپ سست تومان اما موفق به حفظ داشتن. فرصت دیگری داده شود با 2.6 ثانیه باقی مانده تومان است Braun هارتفیلد از دست رفته یک رقابت 3-اشاره گر در زنگ برای حفظ یک 72-71 پیروزی برای BYU.

“ما شروع به پریدن کرد در یک اجتماع افراد یک تیم درست بعد از بازی و Yoeli (کودکان) گفت:” شما به ما گفت که ما می خواهم برای برنده شدن در یک بازی در پایان دفاعی,'” پاپ گفت. “ما نمی بزرگ دفاعی. من باید برخی از تنظیمات شماتیک که من نمی بود که من بیش از حد مرغ به. اما بچه ها به پایان رسید تا برنده این بازی در یک دفاعی در اختیار داشتن. این بسیار عالی … من فقط افتخار بچه ها من برای برش آن را.”

رفتن به دلار نهایی در اختیار داشتن پاشنه بلند ساخته شده مطمئن شوید که برای قرار دادن فشار دفاعی در سن دیگو.

“ما را در کمی بیشتر طول به آن را متوقف کند. ما انجام یک کار بزرگ از رقابت عکاسی” گفت: TJ Haws. “(هارتفیلد) هنوز هم خاموش کردم یک نگاه مناسب و معقول. من خوشحالم که آن را رفتن نیست ، این احساس مانند آن وجود دارد برای همیشه لطفا برای.”

“این دیوانه چگونه تنگ این تیم است و چگونه ما نگاهی به چالش ها و چگونه ما در سختی گفت:” Childs, که به ثمر رساند 17 امتیاز و برداشت هفت ریباند با وجود بازی تنها 25 دقیقه با توجه به ناپاک مشکل است. “ما وارد است که اجتماع افراد یک تیم بودند و ما در پایان دفاعی و تک تک پسر بود” من مانند این. من خوشحالم که آنها توپ. ما باید برای پایان دادن به این بر یک متوقف کند.’ که ذهنیت است که ما واقعا دور است.”

کودکان به ثمر رساند چه معلوم شد که بازی برنده سبد با 11.1 ثانیه بر روی ساعت وقتی که او جمع آوری شده در یک alley-oop عبور از Haws و کاهش آن را در حلقه.

“که ساده ترین تنبلی و سنگینی حرکت کردن من تا کنون گرفتار” Childs گفت. “این شخص می تواند عبور توپ.”

Haws به پایان رسید و با 17 امتیاز و 10 کمک می کند.

خود را “مرد بزرگ کشیده شد تا کمی و یو تضعیف صفحه نمایش و ما رو خوب نگاه” Haws گفت. “این آسان هنگامی که شما یک پسر که برای پرتاب در آن وجود دارد. او آن را دریافت کند.”

پاپ تا به حال ایمان است که Haws-Childs اواز یا موسیقی دو نفری می آیند و از طریق کلاچ.

“او (Yoeli) انجام داده اند که هزار بار. یعنی اعدام آن زیبایی,” او گفت:. “او نمی دریافت برگزار شد تا در سخت نشان می دهد. که مهم ترین بخش از این بازی است.”

یکی از دلایل BYU مبارزات علیه سن دیگو بود این بود که بازی بدون ارشد به جلو دالتون نیکسون است که انتظار می رود به کنار حداقل برای چند هفته آینده با آسیب مچ پا.

“من فوق العاده عصبی در مورد این بازی با دالتون که” پاپ گفت. “این اولین بازی ما یک بازی بدون او.”

“این فقط ما را نشان می شن و ما مبارزه است. نداشتن Dalt امشب واقعا صدمه دیده است و ما در حال رفتن به باید به شکل یک راه سخت تر و برنده تر 50-50 توپ بدون او” Childs گفت. “این واقعیت که ما می تواند رسیدن به یک پیروزی یک گام بزرگ به سمت آن. ما فقط کردم به گرفتن سخت تر است.”

BYU می تواند مورد استفاده قرار گیرد نیکسون انرژی در برابر دلار است.

“او به ارمغان می آورد به طوری که زندگی برای ما در هر دو به پایان می رسد از طبقه هزینه ساخت نقش آینده با 50-50 توپ های توهین آمیز ریباند” Childs گفت. “او همه چیز را برای ما. ما فقط در حال رفتن به باید به رشد بدون او برای آن است.”

با برنده شدن در این خانمها بالغ (21-7, 10-3) جاروب خود را در جنوب کالیفرنیا جاده نوسان و گسترش خود را به پیروزی در شش بازی. اما روز شنبه قطعا آسان نبود — وجود 19 منجر به تغییرات در بازی است.

“بازی 28 واقعا سخت بود برای ما. آن را فقط سخت است. اگر شما نگاه در سراسر کشور سه روز گذشته شده است وجود دارد بسیاری از بازی های عجیب و غریب. که زمانی که آن اتفاق می افتد” پاپ گفت. “به همین دلیل من خیلی خوشحال هستم که برای این بچه ها چون بحث ما در مورد داشتن یک ویژه اتاق قفل است. و ویژه اتاق قفل خود را تعریف می کند با پیدا کردن یک راه برای برنده شدن در این بازی هنگامی که ما در حال بازی نیست ، اما آنها فقط سوخته آن را. من خیلی خوشحال برای آنها است.”

و البته در Cougars آموخته درس های مهم در این آخر هفته.

“بهترین درس برای ما بود و ما برنده یه سوال واقعا سخت. ما سوخته از پیروزی که شاید ما نمی نگاه بزرگ در دادگاه” پاپ گفت. “من ناامید نشده بود با بچه ها تلاش در همه. ما فقط نمی نگاه بزرگ. ما مبارزه با این همه بازی طولانی است. ما مبارزه را به نفع خود و که خیلی فوق العاده رضایت بخش است. این یک پیروزی بزرگ برای ما است.”

BYU میزبان سانتا کلارا پنج شنبه و شماره 2 Gonzaga شنبه در ارشد شب.

در Cougars به امید ایجاد در شنبه, سفید-knuckle پیروزی.

“هر پیروزی بزرگ برای ما است. این سان دیگو تیم خوب است” Haws گفت. “رکورد خود را واقعا منعکس کننده چقدر خوب از یک تیم هستند. این یک جنگ از آغاز تا پایان. من فکر می کنم آن را به ما می دهد بسیاری از حرکت. ما هیجان زده به عنوان هفته آینده.”

سانتا کلارا (18-9, 5-7) در BYU (21-7, 10-3)

پنج شنبه, 7 p. m. MST

ماریوت مرکز

تلویزیون: CBS SN

رادیو: 1160 AM, 102.7 FM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im