چرا ادعا بلوز در فاونتن ولی بسته پنج شنبه, فوریه. 24 پس از 37 سال

پس از 37 سال ادعا بلوز در فاونتن ولی بسته شده در یکشنبه, فوریه. 24.

حرکت کامیون پارک شده بودند از جلو و جعبه بودند در سمت چپ در ورودی منطقه ای که در آن مدیر اندی Tourville خواندن یک بیانیه از ادعا بلوز شرکت مادر کلی رستوران ، “این است که با قلب سنگین است که ما اعلام کند ما چشمه دره محل به طور دائم بسته شده در فوریه. 24 سال 2020 با توجه به طبیعی و اجاره انقضا و صاحبخانه redeveloping زمین است.”

ساختمان تخریب خواهد شد, کارمندان حرکت خواهد کرد. این شرکت ارائه کرده است “100% از کارکنان فوری نقل و انتقالات به هر گونه ادعا بلوز یا هر خواهر و رستوران در این ادعا بلوز گروه مدیریت.”

گرسنه ؟ ثبت نام برای ما غذایی هفتگی عضویت در خبرنامه و پیدا کردن که در آن به خوردن و دریافت آخرین رستوران اتفاقات در اورنج کانتی. مشترک شدن در اینجا.

ادعای بلوز در تیخوانا بسته در ماه ژوئن پس از 25 سال است. اما این زنجیره هنوز 34 مکان با رستوران در آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز, لوئیزیانا, نوادا, اورگان, تنسی و واشنگتن است.

این بیانیه در نتیجه با یک پیام به چشمه دره مشتریان. “ما می خواهم صمیمانه تشکر می کنم جامعه برای 37 سال بزرگ و تشویق مهمانان به بازدید از مکان های اطراف.” آینده نزدیک ترین مکان به چشمه دره بونا پارک, بلند, ساحل, کوستا مسا و میشن ویجو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>