چرا محافظه کاران با توجه به یک Twexit’

سالت لیک سیتی — برجسته محافظه کار صدای مانند یوتا بهداشت ، مایک لی و تگزاس بهداشت ، تد کروز خواستار همفکر آمریکایی به ترک توییتر برای یک پلت فرم رسانه های اجتماعی به نام Parler.

اما در به طور فزاینده ای شکسته ملت است حزب محافظه کار یا لیبرال ها برای جدا کردن خود را در میدان های عمومی گسترش آنچه که برخی از تحلیلگران به نام اکو اتاق سیاسی ،

برای برخی از تحلیلگران سیاسی آن را یک سوال با توجه به ارزش به عنوان “Twexit” جمع آوری بخار در محافل محافظه کار.

راه اندازی شده توسط Colorado توسعه دهنده نرم افزار جان Matze, Parler اطراف بوده است 2018. نام آن از کلمه فرانسوی به معنی “صحبت” است که تلفظ “par-lay” اگر چه Matze گفت: این تحول به “par-لر.” (اما این پست که کاربران را در حال تلفظ “پر میسازد.”)

بدون در نظر گرفتن چگونه شما آن را تلفظ کنند و بیشتر مردم با استفاده از این برنامه است. Matze گفت: در سال گذشته است که این سرویس در حال 100,000 کاربران; در حال حاضر او می گوید که نزدیک به 2 میلیون, اگر چه سیاست, گزارش روز شنبه که برخی از حساب های که به نظر می رسد به نمایندگی از اعضای کنگره جعلی هستند.

سرمایه گذاری مدیون آن افزایش محبوبیت به دو عامل: تاییدیه محبوب محافظه کاران از جمله لی که خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیوستن به پلت فرم و اخیر سرکوب توسط سیستم عامل های دیگر در نظر آنها بیان نفرت و اطلاعات غلط است که برخی از جمهوری خواهان را به عنوان تلاش برای به سکوت محافظه کاران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که با استفاده از توییتر برای ارتباط مستقیم با خود پایه و ساختگی خود را از منتقدان این است که در مرکز از عمل.

توییتر تصمیم ممکن است به پرچم برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن پست به عنوان گمراه کننده به رهبری رئیس جمهور به منظور تحقیقات گسترده از رسانه های اجتماعی به حمایت های حقوقی. منظور اجرایی شد و به سرعت به چالش در دادگاه های غیر انتفاعی مرکز دموکراسی و تکنولوژی. در ضمن سیستم عامل های دیگر از جمله کشش و ق را نقل مکان کرد به محدود کردن پست های مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پیشرو در مجله Wired به اعلام “رسانه های اجتماعی قطره چکش در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

و تبلیغ کنندگان بزرگ مانند کوکا کولا و استارباکس به تازگی گفت: آنها متوقف خواهد شد تبلیغات در رسانه های اجتماعی به عنوان یک تحریم علیه Facebook آغاز شد چهارشنبه.

داد و بیداد ایجاد کرده است یک فرصت برای Parler که لوایح خود را در اپل فروشگاه app به عنوان “بی طرفانه رسانه های اجتماعی” متمرکز بر کاربر حفاظت از حقوق. Matze گفت که او می خواهد این برنامه را به یک ترکیب Twitter و Facebook متعلق به Instagram و هر نظر که واقعی است باید استقبال در میدان های عمومی حتی اگر آن مورد بحث است.

“اگر کسی چیزی می گوید که منفور و یا که شما فکر می کنم جعلی است, در صورتی که یک فرد واقعی و خود واقعی اعتقاد سپس آنها باید قادر به انجام این کار” Matze گفت: در نمایش رادیویی از Federalist.

اتاق که در آن اتفاق می افتد

لی که فعال باقی مانده در توییتر که از روز شنبه به تازگی گفته دنیس Romboy از Deseret News چرا او امیدوار است که رئیس جمهور را در آغوش Parler. “مردم آمریکا باید گزینه های بیشتر در سیستم عامل آنلاین و رئیس جمهور تهمت می تواند کمک به ایجاد یک Parler جامعه قابل توجهی خود را زیر” لی گفت.

تا کنون رئیس جمهور گرفته که مشاوره اگر چه بسیاری از همکاران و اعضای خانواده از جمله همسر رئیس جمهور, وکیل رودی جولیانی و پسران Donald Trump Jr., Eric مغلوب ساختن پیشی جستن.

و Parler حساب با نام @Realdonaldtrumptweets یک ماکت از رئیس جمهور حساب توییتر از جمله توییت headshot و عکس پس زمینه.

توییتر نیست بزرگترین رسانه اجتماعی پلت فرم — Facebook است — اما نفوذ آن است outsized که ارائه یک سردرگمی برای هر کسی که در چشم های عمومی گفت: David فرانسوی ارشد سردبیر محافظه کار آنلاین مجله اعزام و نویسنده کتاب در دست انتشار “تقسیم سقوط می کنیم.”

“توییتر مشت بالاتر از وزن خود را در نفوذ به دلیل این که در آن نفوذ سازندگان تمرکز خود را در زمان. این اتاق چت از نخبگان آمریکایی در حال حاضر. به همین دلیل وجود چنین خشم و خشم زمانی که کسی لگد کردن که پلت فرم. آن را مانند شما دیگر در اتاق که در آن اتفاق افتاده است” فرانسه گفت.

برای تمام نفوذ خود در توییتر استفاده می شود توسط یک اقلیت از آمریکایی ها است. با توجه به مرکز تحقیقات پیو در حدود 22 درصد از مردم در ایالات متحده باید یک حساب توییتر در مقایسه با 73% که با استفاده از یوتیوب و 69% که یک Facebook account.

کاربران توییتر نیز تمایل به حزب دموکرات یا حزب دموکرات-با تکیه بر طبق پیو. در یک مقیاس اعم از محافظه کار بسیار لیبرال فقط 14 درصد رتبه خود را به عنوان محافظه کار ترین. (در سراسر کشور 1 در 4 آمریکایی ها انجام دهید.)

شناخته شده محافظه کار سابق و نویسنده ارشد ملی, نقد و بررسی, فرانسوی گفت که او برای یک امضا Parler حساب به ادعای خود کاربر نام قبل از اینکه شخص دیگری می تواند. او گفت که او نمی پیش بینی با استفاده از آن و توصیف پلت فرم به عنوان توییتر تکنولوژی اعمال شده به سمت راست Breitbart اخبار بخش نظر.

او می داند که ضربه به حرکت از پلت فرم اگر مردم احساس آنها در حال سکوت. “یکی از پاسخ ها به گفتار شما نمی خواهم بیشتر بیان. اگر شما نمی مانند توییتر, سیاست, و شما هیچ راهی برای تبدیل شدن به مدیر عامل توییتر خود را شروع پلت فرم رسانه های اجتماعی است که زمان افتخار راه تلاش برای ارائه یک محصول بهتر,” او گفت:. “اگر آنها می تواند ارائه یک محصول بهتر از توییتر بیشتر قدرت به آنها.” اما فرانسه گفت: در جذاب در درجه اول به محافظه کاران و تهمت حامیان خاص Parler خطرات تضعیف خود را بالقوه است.

“دلیل بسیاری از مردم را در حق استفاده از توییتر نیست خیلی به صحبت می کنند به هر یک از دیگر, اما برای تعامل با دکمه سمت چپ. من نمی بینم (محافظه کاران) عقب نشینی به Parler اگر می گویند آنها داشتن (NBC “ملاقات با مطبوعات” مدیر) چاک تاد و چاک تاد نمی داند که او متعلق به.”

Parler خود را تا حضور در توییتر با بیش از 128,000 پیروان. (توییتر هنوز متقابلا.)

‘دو طرف هرگز ملاقات’

Jason Altmire سه اصطلاح دموکرات کنگره از ایالت پنسیلوانیا نوشت: یک کتاب در قطب بندی سیاسی پس از او در سال 2013 است. در “مرده Center” Altmire استدلال می کند که بسیاری از آمریکایی های ساکن در “unrepresented مرکز” خود را در حد متوسط مواضع تحت الشعاع یا نادیده پر سر و صدا زیاد.

به طور مشابه توییتر ساخته شده است تا از افراط و, او می گوید. “این همه در مورد ابراز نظر خود و درگیر شدن در بحث و یا من می خواهم بگویم درگیر شدن در بحث بیشتر از نه.”

Altmire در حال حاضر یک مشاور زندگی در فلوریدا گفت: او در Parler و قصد ندارد برای پیوستن به. او انتظار دارد که روی پلت فرم باقی خواهد ماند و در درجه اول برای محافظه کاران, اضافه کردن به قطبش است که او معتقد است خطرناک برای امریکا است.

“من می دانستم که Parler بود در خارج وجود دارد, و آن را تبدیل به دقیقا آنچه که من می ترسید و آنچه که من در مورد نوشت: مردم اطراف خود را با افرادی که فکر می کنم دقیقا به عنوان آنها را. و آنچه ما در حال تحول به در حال حاضر است که با داشتن دو جریان مختلف رسانه های اجتماعی یکی برای جمهوری خواهان یکی از دموکرات ها. و دو طرف ملاقات هرگز هرگز درگیر.”

قطبش را فعال کنید توسط Parler و دیگر اشکال رسانه های اجتماعی ممکن است به نظر می رسد نکته جالب توجه Facebook موسس مارک زوکربرگ اعلام کرد ماموریت خود را برای پلت فرم این است که “مردم را به هم نزدیک است.”

اما کارن شمالی بالینی استاد ارتباطات در آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری در دانشگاه جنوب کالیفرنیا و متخصص در رسانه های اجتماعی اشاره می کند که این سیستم عامل در اصل “باشگاه های خصوصی” را که افراد همفکر با هم.

“آنها را به متحد کردن مردم در سراسر بخش. اگر هر چیزی در آنها تقویت تفاوت” او گفت:.

در آینده کتاب فرانسوی به بررسی حالات که در آن امریکا ممکن است به معنای واقعی کلمه شکستگی; زیرنویس است که “امریکا تجزیه تهدید و چگونه برای بازگرداندن ملت ما.”

“وجود دارد هیچ واحد سیاسی, فرهنگی و مذهبی می روند در حال حاضر که کشیدن آمریکا هم بیش از آن است که با فشار دادن آن از هم جدا,” او گفت:. “ما در میان تکه تکه شدن از فرهنگ ما که در آن مردم قادر به دیوار به فکر تفریحات و همفکر جوامع و ملت ما این است که هر دو در حال رشد به طور فزاینده سکولار در حالی که حفظ تعداد زیادی از افرادی که عمیقا مذهبی است.

“ما نمی توانیم فرض کنیم که ملت ما این است که سیستم ایمنی بدن به این نوع از نیروهای تاریخی که کشیده اند دیگر ملل جدا قبل از.”

اما فرانسه گفت: هیچ تهدید بزرگ در Parler بیشتر تقسیم این کشور بیش از هر دیگر رسانه اجتماعی جامعه است. “این فقط به عنوان خوب به Parler به عنوان آن را در ق و یا یک زیر ق. اما هیچ کس نباید وانمود کند که Parler توییتر است.”

و Altmire در حالی که مشکل است که برخی از همکاران سابق خود در کنگره در حال تعویض به Parler گفت: او همچنین در مورد تصمیم گیری های مهم تبلیغ به بیرون از رسانه های اجتماعی به دلیل آنها نمی مانند نظرات بیان شده وجود دارد. “در این صورت آنها می خواهند سانسور; آنها می خواهند به صدای خاموش خواهد شد,” او گفت:. “من موضوع را با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>