چرا افسران پلیس Get Away With Murder دوباره و دوباره ؟

این اتفاق می افتد و بیش از بیش و بیش از دوباره: یک افسر پلیس است که در ویدیو کشتن گزارشی فرد است. ما در حال خشم. اگر ما خوش شانس افسر است تحت پیگرد قانونی قرار. سپس چند سال بعد پلیس را که به قتل به نام ما و با پول ما—پلیس که ظاهرا به نمایندگی از من و شما—دریافت کردن معاف از مالیات و یا با کف دست زدن در مچ دست است.

چرا این نگه داشتن اتفاق می افتد ؟ به بیرون از زندان رایگان کارت یک راه گریز قانونی شناخته شده به عنوان “واجد شرایط ایمنی” است که محافظت از افسران پلیس از اینکه پاسخگو باشند. آن را می سازد آن را بسیار دشوار است برای محاکمه و محکوم یک پلیس بد است که کارشناسان حقوقی توصیف قانون به عنوان پس علاقه پلیس که خود را “دم شما از دست بدهند.”

به عبارت دیگر آنچه که به نام “واجد شرایط ایمنی” اجازه می دهد تا بد پلیس به کشتن با مصونیت از مجازات بارها و بارها.

راه حل ساده است. کنگره می تواند در نهایت واجد شرایط ایمنی فردا اگر آنها جرات ایستادن برای عدالت به جای فقط زانو در Kente پارچه.

مظنونان حمله به دانشگاه جاستین Jalbi (L-Mich.) و Ayanna پریسلی (D-جرم.) معرفی دو حزبی قانون به انجام درست آن—برای جلوگیری از نظر قانونی condoning فاحش پلیس در آوریم.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما آن را فقط اتفاق می افتد اگر مردم کسب و کار تصمیم به استفاده از خود را قریب به اتفاق قربانیان نفوذ در کنگره است.

پس از قتل جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس, شرکت های بزرگ با صدور بیانیه در حمایت از آمریکایی های سیاه و سفید. آنها اعلام کرده اند قابل ملاحظه کمک های مالی به سازمان های مختلف مشغول به کار برای عدالت است. آنها اعلام کرده اند طرح های داخلی به درایو نژادپرستانه شیوه از فعالیت های خود و فعالانه ایجاد متنوع تر صفوف مدیران اعضای هیئت مدیره تامین کنندگان و franchisees. هر شرکت نیاز به اتخاذ اهداف قابل اندازه گیری و اهداف و جدول زمانی که مناسب برای فردی خود را کسب و کار. این شرکت که ما در آغاز یک راه طولانی برای رفتن تا زمانی که عدالت واقعی در درون خود ما شیوه های.

اما دو چیز را ما می توانیم همه موافق: 1) این اشتباه است که پلیس برای کشتن مردم غیرمسلح; 2) کسب و کار قدرتمند ترین نیروی در کاپیتول هیل. کسب و کار و صنعت گروه استخدام 10,000 لابی (که به طور متوسط 20 لابی برای هر یک از اعضای کنگره) و صرف بیش از 3 میلیارد دلار در هر سال به منظور تصویب قوانین در خود شرکت است ،

بیایید استفاده از قدرت کسب و کار به مبارزه برای عدالت است. کسب و کار هنوز هم می تواند لابی خود و منافع خود فقط یک کم بالا و استفاده از آن برای راه رفتن صحبت کنید. کسب و کارهای کوچک است که نمی استخدام خود لابی در سی می توانید بر روی ثبت نام در این نامه از رهبران کسب و کار به کنگره است. به سادگی اهدا به علت خوب یا ارسال شعارهایی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم آن را قطع نمی. ما نیاز به کسب و کار به اهرم قدرت خود را برای تغییر یک قانون بد و کمک به پایان چرخه حمایت دولت کشتار غیر مسلح بودند.

اگر کسب و کار می خواستم به آن می تواند به نوبه خود قدرت لابی شل در تغییر دکترین حقوقی واجد شرایط ایمنی. و این امر می تواند یک معامله انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net