چرا ما راه اندازی مجدد موسیقی مانند ما ،

سالت لیک سیتی — Brandi Carlile تصمیم گرفت به افتخار جونی میچل با یک کنسرت. طرفداران Mitchell, Carlile تصمیم به پوشش میچل کل “ابی” آلبوم.

Carlile انجام شده است Mitchell آهنگ ها در تور در سال های اخیر مانند “رودخانه” و “یک مورد از شما.” او انجام دومی با Kris Kristofferson در 75 جشن تولد برای میچل در سال 2018 است.

“من او را ملاقات کرد و به او گفتم: بسیار مختصر از نظر او چقدر به معنای من” Carlile گفت: نورد سنگ مورد میچل. “او گفت:” راست بر روی انسان! شما یک کار بزرگ انجام داد.’ من هرگز فراموش نکنید که جونی میچل به نام من’،’ آن را بسیار جذاب بود.”

این یک لحظه منحصر به فرد در فرهنگ موسیقی. Carlile گرفت و در حال حاضر افسانه ای و با نفوذ آلبوم و انجام آن را در یک راه جدید ، Carlile بوت کل آلبوم.

اما راه اندازی مجدد آلبوم رایج نیست. را پوشش می دهد — که در آن هنرمندان از نو آهنگ از هنرمندان — شایع هستند. اما درست راه اندازی مجدد — که در آن هنرمندان ازنو کل آلبوم خط به خط و با همان صدا می شدید نادر است. و وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به همین دلیل هنرمندان انجام نمی, آنها, کارشناسان به من گفت.

هالیوود است بسته بندی شده با ری بوت. دیزنی به ارمغان آورد “جنگ ستارگان” حق رای دادن پس از یک وقفه. جهانی باعث “جهان ژوراسیک” سری عاقبت سری به “پارک ژوراسیک” ، در تلویزیون نشان می دهد مانند “ویل و گریس” و “Roseanne” هر دو را دیدم کوتاه نانامی به بازی از ری بوت. شایعات باید ماند برای سال در مورد راه اندازی مجدد از “دفتر” و دیگر معروف برنامه های تلویزیونی.

اما وقتی که می آید به موسیقی ری بوت کمی سخت تر به جلو. شما نمی توانید از بازیگران جدید اعضای گروه. شما نمی توانید در آغوش معتبر از آلبوم راه اصلی نویسنده می تواند. هنرمندان می توانند پوشش های مورد علاقه خود را آهنگ ها و یا آلبوم. اما آن را بیشتر انجام می شود به افتخار هنرمند و ادای احترام به یک نوع خاص از صدا به جای آورد و آهنگ اصلی را به کانون توجه کارشناسان گفت.

پس چرا ما راه اندازی مجدد موسیقی راه ما است ؟ به همین دلیل می تواند ما را به عقب بل-کف و مد روند اما دیسکو موسیقی باقی می ماند پنهان در ’70s?

و بسیار شبیه یان مالکوم نشان می دهد در “پارک ژوراسیک” فقط آنجا که ما می توانید راه اندازی مجدد موسیقی معنا است که ما باید ؟

چرا ما نمی reboot موسیقی

آنچه را راه اندازی مجدد سیستم موسیقی نگاه مانند? شما می خواهم که به جمع هنرمندان در یک اتاق. Rerecord موسیقی توجه داشته باشید برای توجه داشته باشید. آواز خواندن همان شعر است. ایجاد پویا که نزدیک به اصلی. وجود دارد بسیاری از عوامل. در بالای آن می تواند شما را برای ایجاد یک نسخه از کلاسیک آلبوم ؟ امینم و جی-Z تعمیرشده برخی از آنها کلاسیک (“The Marshall Mathers LP” و “طرح” به ترتيب دیدم دنباله). اما دریک تا کنون ضبط مجدد “طرح” با عنوان “طرح: راه اندازی مجدد”? احتمالا نه.

یک دلیل وجود دارد — آلبوم فوق العاده منحصر به فرد و اغلب چیزی است که می تواند دوباره با توجه به جرمی Wallach, یک استاد در بخش فرهنگ عامه در Bowling Green State University.

Drake smiles as he watches the Toronto Raptors take on the Milwaukee Bucks during the first half of Game 4 of the NBA basketball playoffs Eastern Conference finals, Tuesday, May 21, 2019 in Toronto. (Frank Gunn/The Canadian Press via AP)
دریک لبخند او به عنوان ساعت تورنتو رپتورز را در Milwaukee Bucks در طول نیمه اول بازی 4 NBA, بسکتبال پلی آف فینال کنفرانس شرق در روز شنبه, مارس 21 2019 در تورنتو است.
فرانک Gunn کانادا از طریق مطبوعات آسوشیتد پرس

“یک آلبوم نشان دهنده یک عکس فوری در هر زمان و مکان بلکه دقیق احساسات از هنرمندان در زمان,” او گفت:. “از آن قرار است به معتبر بیان خود. که کلاسیک, آلبوم کلاسیک.”

راه اندازی مجدد آلبوم های کلاسیک خواهد بود این را تکذیب می کند به خاطر آن است که یک هنرمند واقعی خود بیان کرد. شما در حال ابراز شخص دیگری عبارات.

اگر هنرمندان اصلی راه اندازی مجدد یک آلبوم آن را یک “دلتنگی سفر,” او گفت:.

اگر یک هنرمند جدید آن را ندارد “این امر می تواند شخص دیگری را به خود بیان. این امر می تواند به نوعی توسط صدای موج. بنابراین آن را نمی خواهد کار کند و این که چرا این کار انجام نمی شود.”

موسیقی متکی به یک رابطه شخصی بین شنونده و هنرمند خوب گفت. نمی تواند آن را تکرار به راحتی توسط یکی دیگر از هنرمندان.

فیلم را می توان دوباره چرا که آنها اغلب برای توده ها. نشان دایناسورها بر روی صفحه نمایش در “جهان ژوراسیک” است که همیشه به عنوان صمیمی به عنوان مثلا تیلور سویفت “RED” آلبوم بود که بنا به گزارش ها در اطراف محور خود را با فروپاشی Jake Gyllenhaal.

فیلم مشترک, او گفت:. خودی می دانید فیلم و موسیقی ایجاد شده با تولید کنندگان و سردبیران و هنرمندان و مدیران و تمام کارکنان از افرادی که می دانند چگونه برای قرار دادن آن همه با هم.

هالیوود را راه اندازی مجدد “گتسبی بزرگ” “کاندیدای منچوری” و یا “روانی” و آن را تبدیل به یک رویداد مهم رسانه. هیچ چیز مانند وجود دارد که در صنعت موسیقی خوب گفت.

Bryce Dallas Howard stars in “Jurassic World.”
برایس دالاس هاوارد ستاره در “جهان ژوراسیک.”
چاک Zlotnick جهانی

مردم آن را نمی بینند که در راه است ، درک مشترک است که موسیقی ایجاد شده است توسط چند نفر در یک اتاق. موسیقی “رعد و برق را در یک بطری” برای اکثر مردم خوب گفت.

“و اگر آن را دوباره در راه قانع کننده که پرتاب کل شرکت رو زیر سوال می برند و این یک حقیقت ناراحت کننده” او گفت:.

“صنعت موسیقی می خواهد شما را به این باور است که آلبوم های کلاسیک تنها می تواند یک بار.”

استثنا

البته موسیقی می تواند دوباره. وجود دارد نمونه هایی از مردم redoing آلبوم و بازسازی پیر آثار موسیقی برای دوران مدرن. برای مثال در سال 2005 Kanye West and Jamie Foxx نمونه Ray Charles’ “من یک زن” برای آهنگ “جوینده طلا.” هر چند غرب و فوکس به سادگی با استفاده از گروه کر آن را یکی از راه های reimagining یک آهنگ به صورت مدرن و روز.

مثال دیگر — “کابوس قبل از کریسمس” rerecorded تمام آلبوم ها آهنگ برای آن rerelease در سال 2008. نسخه جدید از “این هالووین است” در حال حاضر وجود دارد از وحشت! در دیسکو و مرلین منسون.

شعله ور و له Claypool تعمیرشده پینک فلوید را در آلبوم “سمت تاریک ماه” و “حیوانات” بود. اما این بیشتر در مورد قدردانی و بزرگداشت خوب گفت. آنها در تلاش بودند برای بازسازی دقیق آلبوم کلمه به کلمه.

“The Nightmare Before Christmas”
Jack Skellington در “کابوس قبل از کریسمس.”
دیزنی Enterprises Inc.

گروهها و هنرمندان را نیز دوباره کاری های موسیقی خود را. آنها انجام خواهد شد بازدید خود را برای آلبوم تلفیقی. آنها را rerelease آهنگ های مورد علاقه خود را برای “بزرگترین ضربه” آلبوم ها. اما این نیست دقیق ری بوت. آنها نمی گرفتن احساس اصلی.

“با این همه دیده می شود به عنوان نوع تفسیر هستند و یا نویسنده و یا تقلید” خوب گفت. “آنها دیده نمی شود به عنوان ری بوت. آنها دیده نمی شود واقعا استقراض از اصلی است.”

فیلم الهام بخش طرفداران فیلم و تفریح. “جنگ ستارگان” طرفداران ایجاد فن فیلم که با استفاده از Jedi لباس lightsabers و دیگر کنسرت بربس را به نظر می رسد مانند یک “جنگ ستارگان” ، موسیقی را می توان مشابه در این راه است. شما باید ادای احترام باند خواهد شد که بازی های قدیمی کلاسیک با تکیه بر بازدید.

باند می تواند در بهبود فرهنگ پاپ ایستاده از یک آهنگ ، در نظر گرفتن “لغزش” از Fleetwood Mac. Dixie Chicks — er ببخشید جوجه ها ساخته شده که آهنگ “ساخته شده آن را یک ضربه” گفت: Gage Averill رئیس دانشکده هنر در دانشگاه بریتیش کلمبیا.

“من فکر می کنم مردم را پوشش آهنگ ها به منظور eternalize آنها و تکثیر آنها را در سبک خود را. که سخت ترین پوشش دهیم.”

و آن را متفاوت تر از شما بر این باورند.

چرا ما راه اندازی مجدد ژانرهای?

راه اندازی مجدد سیستم ژانرهای اتفاق نمی افتد همه بیش از حد به راحتی هر دو. دیسکو موسیقی را ندارد باز گشت در راه همان بل-کف انجام دهد. موسیقی راک از جانی سقوط به احتمال زیاد نمی خواهد ضربه امواج رادیویی در سال 2020 است.

با توجه به Wallach, آهنگ ها از نسل های قدیمی تر ساخته شده بودند با استفاده از تجهیزات مختلف. تکنولوژی مدرن تغییرات موسیقی ساخته شده است امروز. Auto-tune تولید برای تلفن های موبایل و بیشتر از تجهیزات جدید.

صنعت موسیقی منتقل شده در تعدادی از راه های بیش از چند دهه گذشته بیش از حد. آلبوم ندارد و به همان اندازه معنی که آنها را برای استفاده با توجه به Averill.

مردم باز خواهد شد یک آلبوم در Spotify در به طوری که آنها می توانید یک یا دو آهنگ. شاید آنها کروز از طریق تمام آلبوم و انتخاب کردن یک آهنگ و یا دو تا از آنها لذت ببرید.

“شما باید کسی رها کردن یک آلبوم و سپس آن را احساس اینترنت برای یک هفته و آن و سپس آن را فقط به آنچه جریان در زمان,” او گفت:.

اما برای تلفن های موبایل از یک نسل قدیمی تر بریزد پایین و هنوز هم نفوذ کسانی که آهنگ های جدید. گیتار کار از “Johnny B. Goode” تأثیرات ساحل پسران که تحت تاثیر Ramones که تحت تاثیر, مدرن, موسیقی پانک.

“شما می توانید ردیابی تاثیر چیزهای” خوب گفت. “هر چیزی گذاشته موم و شما هنوز هم می توانید گوش دادن به در حال رفتن به تحت تاثیر قرار کسی.”

این ارتباطات شخصی

مردم جلب ارتباطات شخصی به آهنگ های مورد علاقه خود. ما گوش دادن به یک آهنگ و یا آلبوم ما مانند و پس از آن گوش دادن به آن را دوباره 10 سال بعد. در یک راه کلاسیک آلبوم می توان به راه اندازی مجدد در دوران مدرن هنگامی که ما از گوش دادن به آن را دوباره Averill گفت.

آهنگ اصلی به مردم چرا که آنها مردم ضربه عاطفی به هر دلیل. آن که نور شیار که فقط مرتب کردن بر اساس اسیر که از تابستان است. “این یک آهنگ که شما می دانید شما نوع از سقوط در عشق با کسی و چیزی که در رادیو و شما هرگز فراموش نکنید که انجمن” Averill گفت. “این نوع واقعا قدرتمند ارتباط عاطفی به موسیقی واقعا تحت تاثیر قرار چگونه مردم مصرف می کند.”

طرفداران می توانید راه اندازی مجدد موسیقی اگر آنها جلوگیری از غیر فعال بودن مصرف کنندگان است. گاهی اوقات قرار دادن یک آهنگ به یک ویدیو. گاهی اوقات آن را به یک تلویزیون نشان می دهد قرار دادن یک آهنگ به یک صحنه خاص. طرفداران می توانند اجرای دور با آن و ترویج این آهنگ Averill گفت.

گاهی اوقات از آن است که طرفداران صحبت با هنرمندان و حال جدا از فرایند خلاق Averill گفت. خلاقانه repurposing music می تواند یک راه جالب برای دیدن آهنگ ها عمر خود را در تاریخ انقضا.

“پیام است و نه تلاش برای لزوما تصرف اصلی اما برای انجام کاری بسیار متفاوت با آن و آن را به عنوان چیزی پلاستیک و می توان آن را باز cracked” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de